Gönderen Konu: finanstrend ve Xpecia kullanımı biraktıntan sonra (önemli  (Okunma sayısı 6075 defa)

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arşkadaşlar Bu bence önemli bir konu evet xpecia veya finanstred kullandıktan sonra bıraktık diyelim yan etki gördük yada birakmak zorunda kaldık süreyede bir yil diyelim bıraktıktan sonra saçlar eskisinden dahada kötü mü olur yoksa eskisine hemen hemen yakın mı olur eğer yakın olursa kullanırım cünkü kaybedicek bir şey yok . evet değerli görüşlerinizi bekliyorum
minox düşünelim onu bıraktıktan sonra saçlar eskisinden daha kötü oluyor malesef. bu ilaçlarda sizin yorumlarınız nasıl ?

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: finanstrend ve Xpecia kullanımı biraktıntan sonra (önemli
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2018, 01:17:12 »
Eskisinden kötüde olabilir aynıda olabilir bu tamamen senin dökülme gidilatına bağlı yani misal seneye kadar ne kadar saçın döküleceği varsa bu ilaçları bıraktığın zaman onlar kısa bir süre içerisinde dökülür.zaten finasterid saç çıkarmıyor olanı koruyor bu mantıkla hareket edersen durumu daha net anlarsın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2018, 13:43:12 »
Eskisinden kötüde olabilir aynıda olabilir bu tamamen senin dökülme gidilatına bağlı yani misal seneye kadar ne kadar saçın döküleceği varsa bu ilaçları bıraktığın zaman onlar kısa bir süre içerisinde dökülür.zaten finasterid saç çıkarmıyor olanı koruyor bu mantıkla hareket edersen durumu daha net anlarsın.
Güzel açıkla 👍🏻👏
Global Moderator

XanTrash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2019, 14:58:09 »
Konuya yakşalık 1 sene sonra cevap vericem ama olsun belki başka arkadaşlar okurlar.  xpecia tablet içerinde saw palmetto bitkisini bulundurur. Buda az da olsa dht yani saçların dökülmesinde etkili olan testestorunun aktif hali dht yi baskılyor.finasterid içerenler kadar olmasada yine bırakınca en geç 6 ay içinde dht normal seviyelere dönüp yine saç foliküllerine yapışmaya başlar ve döker bana kalırsa gün aşırı kullanmaya devam edin bırakmaktansa (örn 2 günde 3 günde bir gibi)

XanTrash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2019, 15:06:55 »
Benim iki hafta xpecia ve sbk kullanım sonucunda olan etki sol taraftaki bıraksam yine sağ fotoğraftaki gibi olucam

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 23 Kasım 2019, 15:28:28 »
sbk da minox ya da androjen çözeltisi var mı hocam

XanTrash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Kasım 2019, 18:54:08 »
Hocam sbk normal bakım kürü minox etkisi yok diye biliyorum ama dermoroller ile kafanı taradığın için kan dolaşımı hızlanıyo bide saçı besleyen bütün çinko giliserin gibi maddeler var içinde ekstra saw palmetto var androjen çözeltisi varmı bilmiyorum

Krall

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2021, 21:02:42 »
Hocam kullanıp bıraktınız mı? Nasıl oldu bıraktıktan sonra ?
  • Ekim Tarihi: 25.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hairtransplant Songül alcı
  • Greft Miktarı 4250
  • Medikal Tedavi Evocapil dermal spray

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2021, 21:47:40 »
 genel görüş koruduğu saçı döker bırakınca.sahsi gorusum bırakınca baskılanan dht fena saldırıyor hiç kullanmamadan daha çok dokuyor.basla bırak yapmak hiç baslamamaktan daha kötü bence
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2021, 22:07:12 »
Sbk nedir

Furkan_ak

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Ekim 2023, 22:24:25 »
genel görüş koruduğu saçı döker bırakınca.sahsi gorusum bırakınca baskılanan dht fena saldırıyor hiç kullanmamadan daha çok dokuyor.basla bırak yapmak hiç baslamamaktan daha kötü bence
Sırf bu ihtimalden dolayı ben de başlamaya çekiniyorum açıkçası.
  • Ekim Tarihi: 21.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun (The Hair Clinic)
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi The Mossi London

Facebook Twitter Instagram