Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra Xpecia alternatifi ?  (Okunma sayısı 9775 defa)

Kentkart

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminden sonra Xpecia alternatifi ?
« : 05 Kasım 2017, 19:39:57 »
Saygıdeğer forum üyeleri saç ekiminden sonra sürekli xpecia öneriliyor/kullanılıyor ?

Xpecia alternatifi destekleyici başka hap var mı?kullanıyor musunuz ?

Ben Perfectil ve Shen min die iki ilaç ismi duydum araştırırken.Siz hiç perfectil yada shen min kulllandınız mı ? etkisi var mıdır ?

Tavsiye-tecrübelerinizi burada paylaşabilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminden sonra Xpecia alternatifi ?
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2017, 22:42:11 »
Hiçbiri 5 para etmez. Biotin kullan direk parana yazik edersin

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2017, 22:54:23 »

Perfectil ve diger ilaclari kullanarak mi sonuca vardiniz yoksa sadece havadan atiyormusunuz? Ha yoksa forumlarda filan insanlar oyle yazmis diye mi yazdiniz yoksa . bisey yazarken en azindan biraz kaynak verin, ozen gosterin ki sizden cevap bekleyen insan da faydalana bilsin degilmi
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2017, 00:00:56 »
perfectil 26 gündür kullanıyorum etkilerini yazayım ama sizde aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum..bir kere bu vitamin keskinin dediği gibi faso fiso değil direk ingiltere de en iyi vitamin seçilmiş onu belirteyim bendeki etkileri ..1-) günlük enerjim arttı halsizlik vs hiç olmuyo eskiden biraz olurdu baya enerjik hissediyorum.2-) özellikle cildime çok iyi geldi zaten bu vitaminin detoks etkisi var bunu bir çok kişi tecrübe etmiş.cildim gençleşti  sağlıklı bir görünüm kazandı ve yağ oranı düzeldi diyebilirim. 3-).saçlarımda zaten dökülme yok ama saçlarımda bir kalınlık hacim artışı hissettim..
   özellikle kadınlarda saç çıkardığı gözlenmiş kadınlarda saç çıkarıyorsa bizde de hacim artışı sağlar..bu ilacı baya araştırdım öyle başladım ve kullanacağım 30 tablet 1 ay 80 tl ama iki günde 1 de kullanılır gibi geldi bana ..tecrübem bu, shenmin men biotin muadili  ama biotin daha iyidir shenmin menden .eski ürün ve çok kullanan oldu kimse memnun değildi diye biliyorum
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2017, 00:22:08 Gönderen: ruhi mücerret »

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2017, 07:11:09 »
fda onaylıları kullanmıosan biotinle saçını kalınlaştırabilirisn
saçları ekmeydi dersin

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Kasım 2017, 18:55:27 »

Perfectil ve diger ilaclari kullanarak mi sonuca vardiniz yoksa sadece havadan atiyormusunuz? Ha yoksa forumlarda filan insanlar oyle yazmis diye mi yazdiniz yoksa . bisey yazarken en azindan biraz kaynak verin, ozen gosterin ki sizden cevap bekleyen insan da faydalana bilsin degilmi
Xpecia ve shen min tecrubem var. Sacimtedavisi forumundan beri bu islerle hasir nesirim. Saci doken mekanizma ile bu ilaçların calisma prensibinden yola cikarak vardigim sonuçturbu. Shen min ishale yol aciyor ayrica. Saca gram faydası yok. Xpeciada oyle. Neymis saw palmetto iceriyormus. Bir kere saw palmettonun icindeki yag asidi oranı %85 ve ustu olmak zorunda. Shen min ve xpecia prospektusune baktiginda bu icerikle ilgili bilgi yok. Ordan atip tuttugumu iddaa ediyosun direk. Uzun uzadiya yazmadım. Vikipediden gir bak.
Finasterid kullanmicaksan digerleri sorunu cozmuyor maalesef. Saci doken androjen hormonlarina duyarli sac koklerindeki reseptörlerdir. Bunu inhibe etmezsen ne icersen ic bos. Iste o yukarida yazilan ilaclar bu prensiple calismiyor. Umarim anlamissinizdir

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2017, 18:57:53 »
perfectil 26 gündür kullanıyorum etkilerini yazayım ama sizde aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum..bir kere bu vitamin keskinin dediği gibi faso fiso değil direk ingiltere de en iyi vitamin seçilmiş onu belirteyim bendeki etkileri ..1-) günlük enerjim arttı halsizlik vs hiç olmuyo eskiden biraz olurdu baya enerjik hissediyorum.2-) özellikle cildime çok iyi geldi zaten bu vitaminin detoks etkisi var bunu bir çok kişi tecrübe etmiş.cildim gençleşti  sağlıklı bir görünüm kazandı ve yağ oranı düzeldi diyebilirim. 3-).saçlarımda zaten dökülme yok ama saçlarımda bir kalınlık hacim artışı hissettim..
   özellikle kadınlarda saç çıkardığı gözlenmiş kadınlarda saç çıkarıyorsa bizde de hacim artışı sağlar..bu ilacı baya araştırdım öyle başladım ve kullanacağım 30 tablet 1 ay 80 tl ama iki günde 1 de kullanılır gibi geldi bana ..tecrübem bu, shenmin men biotin muadili  ama biotin daha iyidir shenmin menden .eski ürün ve çok kullanan oldu kimse memnun değildi diye biliyorum
Hacim artisi dediginiz olayi biotinde yapiyor hocam demek istediğim olay su aslinda. Adamin disi curumus. Agri kesici icsem sorun cozulur mu der gibi bisey bu soru. Olaya direk mudahale eden ilac finasteriddir. Diğerleri maalesef etkili degil

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2017, 00:35:11 »
doğruda üyemiz demek ki kullanmamış tecrübe etmemiş soruyor.sen direk bir  işe yaramaz vs diyip çıkmışsın sende yaramayan onda yarayabilir,, belki b vitamini kalsiyum eksikliği de var  ondan da  saç dökülmesi yaşıyordur shenmin men konusunda haklısın ama ben perfectili çok araştırdım ve kullanıyorum hadi saçı geç gündelik verdiği enerji cildimde yaptığı güzel etki saçımdaki yağlanmayı azalttığı için bile kullanırım..perfectil de biotin de mevcut zaten..bu uslupla cevap verirsek kimse yazmaz  Keskin sen eski üyesin daha dikkatli yol gösterici yaz  ...evet shenmin men konusunda haklısın kabul herkes tepkiliydi o ilaca .ama üslubun yanlış
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 01:29:23 Gönderen: ruhi mücerret »

Kentkart

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2017, 10:34:37 »
Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim herkese   

Facebook Twitter Instagram