Gönderen Konu: Propacil Hairforte Alternatifi  (Okunma sayısı 310 defa)

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Propacil Hairforte Alternatifi
« : 27 Mart 2023, 19:21:05 »
Bugün dermatoloğa gittiğimde Viapecia diye spray yazdı, içeriğinde yüzde 5 propacil mevcut. Forumda hairforte alternatifi yok diye baya bir kullanıcıya denk gelmiştim bilmeyen arkadaşlara yardımcı olur diye açıyorum konuyu. Aynı zamanda hapıda mevcut içeriği çok çok geniş ama içeriğinin miktarını bulamadım bir türlü. Ürünlerin görselini ekledim. İkisinede başlayacağım.

rx0830

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Propacil Hairforte Alternatifi
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2023, 10:41:17 »
icerigi buldum..paylasacagim burda ancak ismi daha bana given verici gelmedi keza bu tip urunler internet satis sitelerinde cok ama cok sakincali.en son mavi su denilen ve icinde yuzde 15e kadar minoxidil iceren ki etikette belirtmiyordu bunu firma maalesef ölenler oldu..doktor yazdi olunca gozunu kapa urunu kullan mi oluyor? onlarda insan ve emin olun onlarda yanilabiliyor bazen..keza aldiginiz urunun yazdigi urun oldugu ne belli belki sahte bir urun? dikkatli olun derim sadece..buyrun icerik buymus.....
Aqua, Panthenol, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Arginine, Biotin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Phenoxyethanol, Alcohol Denat., Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, PPG-26-buteth-26, Urea, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Achillea Millefolium Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Foeniculum Vulgare Fruit Extract, Humulus Lupulus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Viscum Album Leaf Extract, Pisum Sativum Sprout Extract, Sodium Benzoate, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Propacil Hairforte Alternatifi
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2023, 09:39:32 »
icerigi buldum..paylasacagim burda ancak ismi daha bana given verici gelmedi keza bu tip urunler internet satis sitelerinde cok ama cok sakincali.en son mavi su denilen ve icinde yuzde 15e kadar minoxidil iceren ki etikette belirtmiyordu bunu firma maalesef ölenler oldu..doktor yazdi olunca gozunu kapa urunu kullan mi oluyor? onlarda insan ve emin olun onlarda yanilabiliyor bazen..keza aldiginiz urunun yazdigi urun oldugu ne belli belki sahte bir urun? dikkatli olun derim sadece..buyrun icerik buymus.....
Aqua, Panthenol, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Arginine, Biotin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Phenoxyethanol, Alcohol Denat., Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, PPG-26-buteth-26, Urea, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Achillea Millefolium Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Foeniculum Vulgare Fruit Extract, Humulus Lupulus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Viscum Album Leaf Extract, Pisum Sativum Sprout Extract, Sodium Benzoate, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1

İnternet üzerindeki satıcısı zaten ilacı üreten firma. Bununla birlikte evet doktorlar da insan ve hata yapabilirler fakat ürün geniş bir kitle tarafından kullanılmakta, yeni çıkan bir üründe değil. Yine de dikkatli olacağım çok teşekkürler.

Facebook Twitter Instagram