Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası hairforte kullanımı acil  (Okunma sayısı 3776 defa)

rusenali

• Jr. Member
  • **
Saç ekimi sonrası hairforte kullanımı acil
« : 09 Temmuz 2019, 00:56:55 »
arkadaşlar saç ekimi sonrası kullanılması gereken takviyeler ve saç spreyleri konusunda bütün başlıkları okudum diyebilirim takviye noktasında xpecia ve biotin 2.5 kullanmaya karar verdim hatta sipariş de geçtim ama hairforte ve benzeri saç spreyi kullanma noktasında çok farklı görüşler var öncelikle şunu belirtmek isterim ki kullandığım ürününün yan etkisi olmayacak olması en önemli aradığım özellik helede erkeklik hormonuna kaş yaparken göz çıkarmayalım:) yeni saç çıkarması noktasında da bir beklentim yok sadece ekim bölgesindeki şok dökülmeyi yavaşlatması süreci hızlandırması beklentim bunu sağlıyor ve sonrasında ekim bölgesine zararı da yoksa kullanmalı mıyım ya da başka önerileriniz varsa tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum lütfen deneyimlerinizi paylaşın..

Emre_70

• Full Member
Ynt: Saç ekimi sonrası hairforte kullanımı acil
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2019, 09:20:05 »
arkadaşlar saç ekimi sonrası kullanılması gereken takviyeler ve saç spreyleri konusunda bütün başlıkları okudum diyebilirim takviye noktasında xpecia ve biotin 2.5 kullanmaya karar verdim hatta sipariş de geçtim ama hairforte ve benzeri saç spreyi kullanma noktasında çok farklı görüşler var öncelikle şunu belirtmek isterim ki kullandığım ürününün yan etkisi olmayacak olması en önemli aradığım özellik helede erkeklik hormonuna kaş yaparken göz çıkarmayalım:) yeni saç çıkarması noktasında da bir beklentim yok sadece ekim bölgesindeki şok dökülmeyi yavaşlatması süreci hızlandırması beklentim bunu sağlıyor ve sonrasında ekim bölgesine zararı da yoksa kullanmalı mıyım ya da başka önerileriniz varsa tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum lütfen deneyimlerinizi paylaşın..

xpecia,biotin, hairforte kullanıyorum 40 gundur herhangi bir yan etki yaşamadım.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2019, 09:50:56 »
Hayırlı olsun, solgar 5000mcg ve Prozinc şampuan kıllanıyorum, 35.gündeyim yan etki görmedim,vitamin desteklerdr 3 ay sürebiliyor vüudun tepki vermesi.Alerjik etki görmüyorsan kullandıkların güzel.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

rusenali

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2019, 12:31:52 »

xpecia,biotin, hairforte kullanıyorum 40 gundur herhangi bir yan etki yaşamadım.
hairforte ekimin kaçıncı günü başladın hocam. ekim yerin mi tavsiye etti yoksa sen kendin mi kullanmaya karar verdin

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2019, 11:32:45 »

[/quote] hairforte ekimin kaçıncı günü başladın hocam. ekim yerin mi tavsiye etti yoksa sen kendin mi kullanmaya karar verdin
[/quote]

kabuk dökümünden hemen sonra başladım sanırım 10.gündü. Hocam direk tavsiye etmedi ama onay aldım kendisinden. Şok dökülmeyi azaltıyor hatta şimdiki aklım olsa ekimden önce başlardım.

rusenali

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2019, 19:16:34 »
Ekim sonrası 20. gün diyenler var ama karar veremedim. bugün kabuk dökümü yaptım. Tecrübeli arkadaşların  fikirlerini bekliyorum ekim bölgesi için sprey kullanımı için ne diyorlar

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2019, 20:33:43 »
Ekim öncesi sonrası biotin alımı farketmez,ekimden bir gün sonra başlayabilirdin(b7). Herkes farklı kullanıyor,normal zamanda da kullanılır,saçı besler.Kabuk dökümden sonra 5.5ph şampuan yeterli normale dön dostum sıkıntı yok,rahat yat sağ sol devam
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2019, 02:06:23 »
4 5 ay sonra eskisinden daha çok dökecek o

rusenali

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2019, 14:11:12 »
Bugün 20. gün halen daha emin değilim hair forte minoksil veya avesin saç bakım serumu tarzı bi fıs fıs kullanmalı mıyım ekim bölgesi için şok dökülme ve sürecin hızlanması açısından kimse tam bir şey söylemiyor. mevcut saçlarım için gerek yok tepe açıklığım yok var olan saçlarım da çok ince değil

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2019, 20:30:08 »
Bugün 20. gün halen daha emin değilim hair forte minoksil veya avesin saç bakım serumu tarzı bi fıs fıs kullanmalı mıyım ekim bölgesi için şok dökülme ve sürecin hızlanması açısından kimse tam bir şey söylemiyor. mevcut saçlarım için gerek yok tepe açıklığım yok var olan saçlarım da çok ince değil

Dostum extra bir takviye ihtiyacın biotin ve düzenli yeşil sebze meyve beslenmenle yeterli.Şok süreci herkeste farklı, bu yüzden yağlanmaya dikkat edip dış zararlı etkenlerden korunman( Güneş. Kir vs), ekim bölgesinde ter olunca iyi yıkadığın elinle soğuk su ile sil, ayrıca orta sert masaj yap.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Facebook Twitter Instagram