Gönderen Konu: hairforte(procapil) ve avodart kullanımı tavsiyeleriniz?  (Okunma sayısı 879 defa)

rahimcan

• Yeni üye
  • *
herkese merhaba arkadaşlar, 20 yaşındayım 16-18 yaşlarımda saçlarım inanılmaz gürdü ve asla dökülmezdi. lisede lakabım kirpi idi. baba kel. dökülmeye başlıyınca bizde mecbur bazı taktikleri denemeye başladık. 20 gündür hairforte(dermaroller ile) ve avodart kullanıyorum. videosunu paylaştığım kişiden gördüm kendisi dokturmuş. sizin tavsiyeleriniz nedir?

Cardozoo

• Hero Member
Ynt: hairforte(procapil) ve avodart kullanımı tavsiyeleriniz?
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2021, 21:14:19 »
Ne kadar erken başlarsan alacağın sonuç o kadar iyi olur. Dutasın miktarı 1 ml de 0.05mg'yi geçmesin çünkü dermaroller kullanıyorsun.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

timucinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2021, 21:15:47 »
Şunu söylemek isterim çok tehlikeli olmasıyla birlikte 1-2 ayda etki gösterecek bir ilaç değil. İlk olarak 6 ay sonra 1 seneye kadar kullanılması gereken bir ilaç. Yaklaşık 2 aydır bende avodart+min+dermaroller üçlüsünü kullanmaktayım. Bende şuan için vücut kıllarını döküyor, günlük yıkamada 5-10 tel saç görmekteyim. Henüz birşey söylemek mümkün değil.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2021, 23:50:47 »
20 yaşında avodarta başlamak iyi cesaret hatta deli cesareti bari fin olsa anlarım ama avodartın fda onayı bile yok henüz.
Ayrıca videoda görmüş olman seni bağlar bu forumun tedavi bölümü avodart kullananlarla dolu yeni bir şey değil yani.
Hair forte dermaroller ile kullanmak konusunda ise doğru yapıyorsun.Procapil içeren spreyler dermaroller olmadan bir işe yaramıyor.

rahimcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2021, 12:06:16 »
20 yaşında avodarta başlamak iyi cesaret hatta deli cesareti bari fin olsa anlarım ama avodartın fda onayı bile yok henüz.
Ayrıca videoda görmüş olman seni bağlar bu forumun tedavi bölümü avodart kullananlarla dolu yeni bir şey değil yani.
Hair forte dermaroller ile kullanmak konusunda ise doğru yapıyorsun.Procapil içeren spreyler dermaroller olmadan bir işe yaramıyor.

hocam 16 yaşından beri vücut geliştirme yapıyorum ve vucudum videodaki eleman kadar sağlam. libidom ve testosteronum her zaman aşırı yüksek. inanılmaz yani. avodartı kullandığımdan beri herhangi bir düşüş göremiyorum hala aynıyım. sizde fin mi alayım?

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2021, 17:54:17 »
Kanka ben de 21 yasindayim uzun uzun arastirmalar sonucu fine basladim 2 aydir devam ediyorum. Bu ilaclari kullanmak tabiki vucutta yan etki gosterip gunluk hayat kaliteni etkileyebilir fakat bu ihtimal yuzde 1 bile degil. Nedense bizim turk forumlarında orta yasli abiler yan etki konusunda bizim yasimizdakilerin gozunu korkutuyolar ve surekli onu dusunmemize neden oluyorlar. Böylece placebo etkisi gibi bi taraflarimiz sisiyo yan etki goruyoruz. Ne zaman ki yabanci forumları okumaya basladim kafa yapim o zaman degisti. Artik korkmuyorum yan etkiden falan. Kimseye laf sokmaya falan da çalışmıyorum abiler yaptığım sadece bir tespit. Ama bana soracak olursan dut kullanmaman daha mantikli en azindan 0.5mg fin kullanabilirsin.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2021, 15:05:54 »
hocam 16 yaşından beri vücut geliştirme yapıyorum ve vucudum videodaki eleman kadar sağlam. libidom ve testosteronum her zaman aşırı yüksek. inanılmaz yani. avodartı kullandığımdan beri herhangi bir düşüş göremiyorum hala aynıyım. sizde fin mi alayım?
Öncelikle videodaki eleman kadar sağlam olabilmen için testosteron kürüne girmen lazım
Avodartdan yan etki görmeme sebebin serbest testosteronun arttığında östrojene dönüştüren enzimleri bloklayan supplementler kullanıyo olman olabilir mesela kafein ya da sürekli adeleye zarar verdiğin için protein sentezinin sürekli daha aktif olması buna bağlı olarak da daha fazla testo ihtiyacından da olabilir

rahimcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2021, 16:05:33 »
Öncelikle videodaki eleman kadar sağlam olabilmen için testosteron kürüne girmen lazım
Avodartdan yan etki görmeme sebebin serbest testosteronun arttığında östrojene dönüştüren enzimleri bloklayan supplementler kullanıyo olman olabilir mesela kafein ya da sürekli adeleye zarar verdiğin için protein sentezinin sürekli daha aktif olması buna bağlı olarak da daha fazla testo ihtiyacından da olabilir

hocam zaten küre girdim. testo Enanthate+ dianabol + nolvadex, belki bilirsiniz. fakat kür biteli 4 ayı geçiyor o sebepten farklı birşey olduğunu düşünüyorum.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2021, 19:12:49 »
hocam zaten küre girdim. testo Enanthate+ dianabol + nolvadex, belki bilirsiniz. fakat kür biteli 4 ayı geçiyor o sebepten farklı birşey olduğunu düşünüyorum.
Pct yaptırmışsındır heralde
Hormonların kendini toparlaması uzun zaman alır hormon dalgalanması olabilir kür dengesiz iş ya kime ne yapacağı belli olmuyo ama hormonların toparlanmadan antiandrojen kullanma

Facebook Twitter Instagram