Gönderen Konu: Vinci Hair (Londra) sac pigmentasyonu sonuclari  (Okunma sayısı 10278 defa)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Ynt: Vinci Hair (Londra) sac pigmentasyonu sonuclari
« Yanıtla #31 : 09 Eylül 2019, 14:21:56 »
1.5 yil oldu, pigmentlerin koyulugu azaldi sanirim. Zaten omru 3 yillik. Sok dokulme asamasindayim, hala is goruyor bende ama insallah ihtiyac kalmayacak boyaya yakinda :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #32 : 09 Eylül 2019, 19:30:23 »
Bence ekimle beraber muhteşem bir tamamlayıcı olacak saç pigmentasyonu :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #33 : 09 Eylül 2019, 21:15:04 »
Eyvallah dostum insallah, o kadar yildimki bu islerden artik saclar ciksa biraz uzasa da isime gucume baksam diye bekliyorum. Sagol tekrar.

noname30

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 07 Kasım 2019, 18:15:20 »
Bunlar da sonrasi

Merhaba,

Buradaki saç uzunluğunuzak kaç numara saç trasina denk geliyor?

3 numara? 5 numara? vb.

Bir de SMP den 1 ay sonra filan, saçlari tamamen kazitsaydiniz, donor bölgesinde skar belli oluyor muydu? Yani beyaz noktalar ya da kızarıklık vb önceden ekim yapıldığıni ya da arkada ve yanlarda bi gariplik olduğunu anlayan oluyor muydu?

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 07 Kasım 2019, 18:55:22 »
Merhaba,

Buradaki saç uzunluğunuzak kaç numara saç trasina denk geliyor?

3 numara? 5 numara? vb.

Bir de SMP den 1 ay sonra filan, saçlari tamamen kazitsaydiniz, donor bölgesinde skar belli oluyor muydu? Yani beyaz noktalar ya da kızarıklık vb önceden ekim yapıldığıni ya da arkada ve yanlarda bi gariplik olduğunu anlayan oluyor muydu?

1 numaraya denk geliyor. 3 numara SMP icin uzun. 5 numara zaten anlamsiz olur, SMP'in bir anlami kalmaz.

Saclarimi cok defa tamamen kazidim, uzun sure oyle kullandim zaten. SMP o donemlerde cok ise yaradi, temiz sportif bir goruntu oldu. SMP'yi duzgun bir yerde yaptirdiktan sonra kimsenin bir sey anlayacagini sanmiyorum. Ozellikle benim donor alanini cok iyi kamufle etti.

Ha tavsiye eder misin dersen hala etmiyorum, su an 2. yili gecti ve SMP'den pek bir eser kalmadi, boyalar uctu, param da oyle.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 12 Eylül 2020, 01:22:04 »
Bold yeni fotolar atar mısın müsait bir zamanda? Pigment ne durumda görelim.

derdi büyük

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 12 Eylül 2020, 17:21:16 »
Ayni renk boya kullanilmasina ragmen tepe kisimdaki deri yapisi saç ekimi işleminde aldiğı travmadan dolayı bozulduğu için daha açık renk tonunda görünüyor. Arka donör bölgeye yerleştirilen pigmentler saç renginize daha yakın ve doğal görünüyor.  Önemli olan memnun olmanız tabii ki.
2250 sterlin yaklaşık 16 - 17 bin türk lirasına denk geliyor. Saç simülasyonu londra çıkışlı bir işlem olmasına rağmen işlem kalitesinde onları yakaladığımızı düşünüyorum üstelik bu rakamların yarısından daha ucuza yapıyoruz. Saç ekiminde nasıl tartışmasız dünya lideriysek yakında simülasyonda da olacağız göreceksiniz.

Hocam size birşey sormak istiyorum neden fiyat konusunda sterlinle Türk lirasını karşılaştırıyorsunuz. İngilteredeki yaşayan bir vatandaşın maaşına göre alım gücü ile Türkiyedeki kişilerin alım gücü farklılık gösteriyor. Türkiyede malesef alım gücüne göre herşey çok aşırı pahalı fiyat karşılaştırılması bence bu işlerin maliyetine göre hareket edilmeli size saygım var lakin bir Türk vatandaşı olarak her konuda düşüncem bu sayısızlık ettiysem kusura bakmayın hocam. çalışmalarınız gayet güzel onlara lafım yok.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 13 Eylül 2020, 00:36:02 »
Hocam size birşey sormak istiyorum neden fiyat konusunda sterlinle Türk lirasını karşılaştırıyorsunuz. İngilteredeki yaşayan bir vatandaşın maaşına göre alım gücü ile Türkiyedeki kişilerin alım gücü farklılık gösteriyor. Türkiyede malesef alım gücüne göre herşey çok aşırı pahalı fiyat karşılaştırılması bence bu işlerin maliyetine göre hareket edilmeli size saygım var lakin bir Türk vatandaşı olarak her konuda düşüncem bu sayısızlık ettiysem kusura bakmayın hocam. çalışmalarınız gayet güzel onlara lafım yok.

saygisizlik yapmamissin tabiki dostum bence.  yorumu yazan arkadas da tabiki biliyor para birimlerini o sekilde karsilastirmamayi ama isine pek gelmemistir. ayrica bana gore ukalaca bir yorum, ben bunu okuduktan sonra bu klinige gitmezdim. sac ekiminde dunya lideriymis, simulasyonda da olacakmis... yani olursunuz insallah ve olursaniz insanlar soyler zaten oyle oldugunuzu, siz kendinizi ovmezsiniz. selametle...

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 16 Haziran 2021, 23:33:01 »
Hepinize ilginiz icin tesekkur ederim arkadaslar.

ASMED basvuruma Sevinc Hanim bakmisti o zamanlar, Koray Bey'in uygun gormedigini soylemisti. Daha sonra tabi dogrudan Koray Bey'e ulasamadim. Istedigim sey doktor beye muayene olabilmekti, ucreti mukabilinde tabi. Yuzyuze gorusebilirsek belki fikri degisebilir diye umuyordum.
Koray bey saç ekiminimi uygun görmemişti yoksa biraz  zaman geçmesi gerektiğini düşündüğü içinmi uygun görmemişti.Açıklığa kavuştu kavuştursanız sevinirim

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 17 Haziran 2021, 22:47:21 »
Gonderdigim fotograflarda sacim cok kisaydi, ondan olabilir. Sonradan uzatip tekrar gonderince olmustu.

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 14 Mart 2022, 11:56:55 »
Dönor bölgenin anasını aglatmıs..Benimki de böyle olmuştu...Bunun nedeni sac ekimine yeni başlayan birine yaptırmaları ,tecrübe kazanana kadar ilk yaptığı insanlar deney faresi gibi perişan oluyor ;D BU yüzden bi yere sac ektirmeye gittiğiniz de oranın uzmanı kimse ona dönor bölgeden sac kökü almasını yaptırın. |-onayisareti-|

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 14 Mart 2022, 11:58:54 »
Dönor bölgenin anasını aglatmıs..Benimki de böyle olmuştu...Bunun nedeni sac ekimine yeni başlayan birine dönor bölgeden alım yaptırmaları ,tecrübe kazanana kadar ilk yaptığı insanlar deney faresi gibi perişan oluyor ;D BU yüzden bi yere sac ektirmeye gittiğiniz de oranın uzmanı kimse ona dönor bölgeden sac kökü almasını yaptırın. |-onayisareti-|

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #43 : 14 Mart 2022, 14:29:50 »
Dostum konu sahibi daha sonra saç ekimi yaptırdı ve çok güzel bir sonuç aldı. Donör bölgesini de homojen bir alımla düzeltti Asmed. Profilinden saç ekim konusuna bakabilirsiniz. Bu konu artık mazide kaldı :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 30 Mart 2022, 15:30:41 »
Dostum konu sahibi daha sonra saç ekimi yaptırdı ve çok güzel bir sonuç aldı. Donör bölgesini de homojen bir alımla düzeltti Asmed. Profilinden saç ekim konusuna bakabilirsiniz. Bu konu artık mazide kaldı :).

Evet ben sac pigmentasyonuna bakmıştım..Dönor bölgenin halinin görünce birşeyler yazim dedim  :D

Facebook Twitter Instagram