Gönderen Konu: Saç Gölgelendirme/Similasyon Tavsiye ve Genel Bilgi/Hair İnn  (Okunma sayısı 9038 defa)

Danismankemal

• Full Member
Ynt: Saç Gölgelendirme/Similasyon Tavsiye ve Genel Bilgi/Hair İnn
« Yanıtla #16 : 01 Aralık 2019, 19:58:17 »
Arkadaş mavi renk  yaptırmamış siyah boya sonradan maviye döner! İşin formülünü ve tekniğini bilmeden yapınca sonuç malesef böyle oluyor. Bu işin formülü ve tekniği bende gizlidir.Millet ne var bende yaparım mantığıyla yapınca sonuç böyle oluyor!

En azindan sana yaptirmamis  :D

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #17 : 02 Aralık 2019, 02:17:17 »
Saç  simülasyonu  uzak durun  paranizla  rezil  olmayın. ...

ender34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 02 Aralık 2019, 09:30:37 »
Bence yaptırmayın boş işler paranla rezil oluyorsun  Türkiyede bu işi en iyi yaptıgını idda eden yerlerin bile yaptıkları işlerin  fotograflarını inceleyin hiç dogal durmadıklarını  göreceksiniz. Simülasyon yaptırıp mutlu olanlar ya reklam peşinde yada bu konudaki resimlerde gözüken örnekte gibi başına gelen felaketin farkında degil konu sahibi bence iyi niyetli ama kendine yapılan simülasyonun çok güzel olduguna inanmış. Fotografları inceledigimde yayılma var, yeşillik var, mavilik var, noktalar büyük duruyor, saç çizgisi dümdüz.

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 02 Aralık 2019, 10:21:23 »
Bence yaptırmayın boş işler paranla rezil oluyorsun  Türkiyede bu işi en iyi yaptıgını idda eden yerlerin bile yaptıkları işlerin  fotograflarını inceleyin hiç dogal durmadıklarını  göreceksiniz. Simülasyon yaptırıp mutlu olanlar ya reklam peşinde yada bu konudaki resimlerde gözüken örnekte gibi başına gelen felaketin farkında degil konu sahibi bence iyi niyetli ama kendine yapılan simülasyonun çok güzel olduguna inanmış. Fotografları inceledigimde yayılma var, yeşillik var, mavilik var, noktalar büyük duruyor, saç çizgisi dümdüz.
Saçta genel biraz seyrelme olanlarda gayet de doğal duruyor. Ancak saçın çoğu açılmışsa elbette doğal durmayacaktır.

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 17 Aralık 2019, 18:33:04 »
Basarisiz bir sonuc

KeltoşAdam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 29 Aralık 2019, 02:34:24 »
Ekim kararı aldığım şu günlerde baktığım ve değerlendirdiğim konulardan biri; ancak üzülerek ifade etmeliyim ki çok kötü bir mikroblading olmuş. Bu bilgilendirme vesilesi ile konuyu açan arkadaşa teşekkürü borç bilirim, en azından uzak durmamız gereken yeri çok net işaret etmiş.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 29 Aralık 2019, 02:36:59 »
+1

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2020, 09:51:07 »
Ekim kararı aldığım şu günlerde baktığım ve değerlendirdiğim konulardan biri; ancak üzülerek ifade etmeliyim ki çok kötü bir mikroblading olmuş. Bu bilgilendirme vesilesi ile konuyu açan arkadaşa teşekkürü borç bilirim, en azından uzak durmamız gereken yeri çok net işaret etmiş.

Tekrar Merhaba arkadaşlar,

konuyu açan biri olarak gelen yorumlara yorum yapma gereği hissettim. Eğer yeterli dönörü olmayan arkadaşlarım varsa ve görüntüden rahatsızsa saç dövmesi yaptırabilir/tercih edebilir. Su altı boyası kullanıldığı için zaten yaklaşık 1 yıl içersinde boya kendi kendine siliniyor (Alman markası kullandıkları ürüler ve sağlık bakanlığı onayı var)  öyle ömür boyu kalıcı bir dövme değil. Ayrıca ben o zamanın koşullarında memnun kaldım ve ara ara rutuj yaptırarak yaklaşık 2 sene kadar kullandım. Daha sonra cesaretimi topladım ve  saç ektirdim şu anda tabi daha memnunum  tamamen tercih sizlerin eğer geçici dövme yaptıracaksanız yazılan yorumlara değil firmalara giderek yerinde görüşler alın derim. Yeterli donörünüz varsa tabiiki saç ekimi nacizane tavsiyem.

Buyrun Saçımla ilgili son durum için link bırakıyorum.

Herkese gönlünden geçene dilerim.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8317.45

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2020, 22:12:36 »
Saç ekimin güzel olmuş ama, şu smilasyon fotoğrafı tam bir felaket.. Kafan yeşil olmuş bi kere.

Ektirerek iyi yapmışsın

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 04 Şubat 2020, 22:23:24 »
Boş beleş  şey  yorum yapma gerek yok  bile

Hakan Doman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 06 Ocak 2021, 23:39:12 »
Hair Inn Hakan doman mi  yaptırdınız Instagram'da reklamani görmüştüm hocam size yakışmış evet ama sanki dövme gibi yeşile calmamis mi rengi dönmüş yukledigin fotograflarda
ben hakan doman bu işlemi ben yapmadım

nereyeektirsem

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 02 Nisan 2021, 18:31:26 »
ben hakan doman bu işlemi ben yapmadım

İnsanlara yalan söyleyip güvenlerini kaybetmek size birşey kazandırmaz . Hair inn youtube sayfasında bu işlemi yaptığınız video'yu paylaşmışsınız. Kullanılan boya kalitesine, boya cinsine ve yaptığınız tekniğe daha fazla önem verin bence. Bende saç simülasyonu düşünüyorum ama boyanın markasından yapan kişinin teknik bilgisine kadar herşeyi araştırıp öyle yaptıracam.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2021, 17:49:27 Gönderen: Hintell »

Semih Deniz

• Yeni üye
  • *
    • https://semihdeniz.com/
« Yanıtla #28 : 08 Nisan 2021, 10:06:32 »
konu sadece polemiğe dönmüş burada 3 4 satır okuyarak teknik bilgi sahibi olmak isterseniz

makaleyi okuyabilirsiniz

sonra karar sizin kendi özgür iradenizde olsun

"ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2021, 17:50:57 Gönderen: Hintell »
  • Ekim Tarihi: 2018
  • Ekim Merkezi ismi istanbul özel
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 30

meymen

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 08 Nisan 2021, 11:47:43 »
Ben de de simülasyon var ama sizinkini pek beğenemedim açıkcası. Alın çizginiz çok aşağıda tutulmuş bence. Ekiminiz de çok güzel olmuş iyi ki yaptırmışsınız güle güle tarayın ..
  • Ekim Tarihi: 22 Mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Asmed Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Finansterid
Haftada 3-4 dutasteride
Her gün 1 tablet magnezyum, omega 3
 Saç ekimim; https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21144.0

Facebook Twitter Instagram