Gönderen Konu: Asuman Hair saç ekimi ve genel saç ekimi için tavsiyeler  (Okunma sayısı 1886 defa)

baranayb

• Yeni üye
  • *
Öncelikle herkese merhabalar,
Bu formu kuran ve yöneten @Hintell'e teşekkür ederim. Bir ay sonrasına Asuman hairden randevu aldım. Kan tahlillerim doğrultusunda proscar,d vitamini ve xpecia kullanmamı söylediler bu 1 aylik ekime kadar olan süreçte. Ben ek olarak Zn,mg ve OMEGA 3 kullanıyorum. Başka bu konuda tavsiyeleriniz var mı takviye olarak. Ek olarak Asuman hair yoğun olduğundan galiba WhatsApptan konuştugum kişi galiba Özlem hanım ilgisiz geldi. Bu biraz garip geldi bana. Bir de kuzenim Mersin'de murat mantı klinikte saç ekimi gerçeklestirmis. Sonucu çok iyi. Bana da hem fiyat hem performans açısından çok öneriyor. Kararsız kaldım ben de. İşimi şansa birakmak istemiyorum. Asuman hairde ise 2 Ekim planlandı ilki on tarafi sık olacak şekilde ve kalan greftleri tepe kısmına homojen dagitacaklarini söylediler. Bu hoşuma gitti çünkü burada bazı ekimler de sadece on kısma Ekim yapıp tepe kısmı bombos kalmış bu da pek hoşuma gitmedi. Sonuç olarak Asuman hair'de devam mı etmeliyim ve genel olarak ne önerirsiniz? Önerileriniz benim için önemli.
Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

monoblok

• Sr. Member
Ynt: Asuman Hair saç ekimi tavsiyeler
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2023, 20:09:06 »
sen ilgiyi boşver dostum yapılan işlere burada bak gerisini salla önemli olan iyi sonuç almamız :)
finasterid  ve xpeaica zaten süper ikili yeterli bence asuman hanımda iyi tercih
ve birde Asmed dilek çakır var artık uygun fiyata
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

baranayb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2023, 21:07:56 »
sen ilgiyi boşver dostum yapılan işlere burada bak gerisini salla önemli olan iyi sonuç almamız :)
finasterid  ve xpeaica zaten süper ikili yeterli bence asuman hanımda iyi tercih
ve birde Asmed dilek çakır var artık uygun fiyata
Aynen işte fiyat konusunda biraz fazla gibi geliyor bana ama yapacak bir şey de yok. Sen de mi düşünüyorsun?

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2023, 21:45:04 »
Bende asuman hair de yaptırmayı dusunuyorum fiyatı fazla ama yapacak bişey yok

baranayb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2023, 21:52:53 »
Bende asuman hair de yaptırmayı dusunuyorum fiyatı fazla ama yapacak bişey yok
Görüştün mu peki?

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2023, 23:08:19 »
görüşmeye bi ay sonra gidicem sonra ekım tarıhını planlarım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair saç ekimi ve genel saç ekimi için tavsiyeler
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2023, 14:29:42 »
Rica ederiz Hayırlı olmasını dilerim saç ekimi kararının Proscat ve xpecia yeterli dostum fazla bile
Global Moderator

baranayb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2023, 15:09:42 »
Rica ederiz Hayırlı olmasını dilerim saç ekimi kararının Proscat ve xpecia yeterli dostum fazla bile
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Peki diğer bahsettiğim murat mantı kilinik hakkında ne düşünüyorsun. Formda onunla ilgili sonuçlanmış pek yok. Genel olarak sonuçları iyi gibi ama ben işimi pek şansa bırakmak istemiyorum. Galiba gözünle gördüğüm için sonuçlarını kararsız kaldım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2023, 15:43:51 »
ben asuman hanımı tercih ederim :) şüpesiz
Global Moderator

baranayb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2023, 23:44:12 »
ben asuman hanımı tercih ederim :) şüpesiz
@Hintell başlarda Asuman hairin sonuçları hoşuma gidiyordu. Ekim günü yaklaştikça şüphe artmaya başladı. Asuman hairde devam mı etmeliyim? Son görüşün nedir? Başka Ekim merkezi tavsiyen var mi?

Facebook Twitter Instagram