Gönderen Konu: uraw mavi saç serumu kullanan ünlüler  (Okunma sayısı 111246 defa)

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
uraw mavi saç serumu kullanan ünlüler
« : 17 Temmuz 2019, 23:11:35 »
şu sıra bazı ünlülerin kullandığını iddia ettiği ve kısa videolarla bununla ilgili açıklamalar yaptıklarını görüyorum.
videolar pazarlama taktiği gibi görünüyor ve bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası ama genede sizlere sormak istedim bu uraw mavi serumun aslı astarı varmı arkadaşlar aranızda bunu kullanıp deneyimleyenler varmı ? varsa yorumları alabilirmiyiz gerçekten mucize yaratan bir serum olabilirmi.

Hüsyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: uraw mavi saç serumu kullanan ünlüler
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2019, 23:24:28 »
uraw mavi serum nedir hocam? ismi bir acaipmiş şu saç çıkardığını iddia eden losyonlardan birisimi buda ilk defa duyuyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2019, 16:23:35 »
uraw mavi saç serumu
Emr ozy gibi ona benzer ürünler ama henüz kullanıcı yorumlarını sonuçlarını görmedik sürekli bir losyon ismi çıkıyor piyasaya her gün.
Global Moderator

kutayhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2019, 14:14:13 »
Kardeş işte piyasada dolaşan mavi serum işte. Markasız olanına marka basmışlar. Saç çıkartıyor biz dedik burda bizi linc yaptınız. Yok satıcı yok alıcı falan.

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2019, 14:30:34 »
Kardeş işte piyasada dolaşan mavi serum işte. Markasız olanına marka basmışlar. Saç çıkartıyor biz dedik burda bizi linc yaptınız. Yok satıcı yok alıcı falan.

Reklamlardan para alan 3-5 ünlüyle mi saç çıkartıyor diyorsun?

Bakanlıktan falan onayı var mı, eczanelere falan girecek mi bize bunlardan da haber ver

tudors

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2019, 17:09:20 »
asıl bunların ürettiği uraw marka çakma gibi geldi içeriğine baktım tamamen boş .instagramdan mavi iksir diye satılanı alırım daha iyi hiç olmazsa onlarda gizli bir formül var ve üç beş kullanan kişinin yorumu var.
burda ünlüler para için utana sıkıla oynamış seyredince anlaşılıyor doğru düzgün kullanıcı yorumlarına ulaşabilmekte mümkün değil zaten henüz kullanan yok sanırım.

kutayhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2019, 09:57:29 »
haklısınız ben bu mavi serumu satan adamlarla konuştum. bu tip bakım ürünlerinin sağlık bakanlıından onay alma zorunluluğu yokmuş. hatta bi isimde vermişti bilmem ne ürünler. ilaç demiyorlar bakım ürünü diyorlar. her neyse kesin saç çıkartıyor. ama bırakılınca muamma. bu uraw 30 ml 150 tlye satıyor, sokakta 60 ml 100-150 arasında.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 26 Temmuz 2019, 21:41:17 »
haklısınız ben bu mavi serumu satan adamlarla konuştum. bu tip bakım ürünlerinin sağlık bakanlıından onay alma zorunluluğu yokmuş. hatta bi isimde vermişti bilmem ne ürünler. ilaç demiyorlar bakım ürünü diyorlar. her neyse kesin saç çıkartıyor. ama bırakılınca muamma. bu uraw 30 ml 150 tlye satıyor, sokakta 60 ml 100-150 arasında.

bu urawın en doğru satış yeri neresi internette uraw kozmetik diye bir site var orasımı?? sokakta dediğin hocam uraw markayımı kastettin ?

Jokker

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 27 Temmuz 2019, 03:28:06 »
Bu uraw mavi serumun içeriğinde finansterit yok bu şekilde erkek tipi hormonal dökülmeye nasıl etkisi olabilirki?

gunhantekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2019, 13:19:02 »
ARKADAŞLAR SAKIN!

Bakın bir kaç şikayeti paylaşıyorum, linklerini de aşağı bırakacağım yine. Aman uzak durun. Resmen mahalle arasında 3-5 serserinin "Hadi la şöyle bişey yapak da yolumuzu bulak" kafasıyla ortaya koyduğu bir aldatmaca.

1-Uraw Kozmetik firma ismiyle bilinen, Instagram reklamlarında eski manken oyuncu Burak Hakkı ile eski futbolcu Ümit Karan'ın reklamını yaptığı bu firmadan Mavi serum (Blue Hair Serum) 09.07.2019 'da sipariş verdim. 11.07.2019'da ürünü teslim aldım. Ürün MNG Kargo'nun kurumsal poşetinin üzerine gönderici Emay İletişim Reklam Matbaa Ltd. Şti. Yazıyordu. İçini açtığımda derme çatma bir bisküvi kartonuna sarılmış bir takım (4 Mavi cam şişe) saç besleme serumu seti tarafıma ulaştı. Ürüne 390 TL kapıda nakit ödedim. Cam şişelerin içinden çıkan prospektüslerde hiçbir yan etkisi yoktur ibaresi vardı. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olduğu söylediler. Ürünü sabah ve akşam 5'er damla şeklinde saçıma 3 gün boyunca uyguladım.

3. gün gün içinde saçımda alnımda aşırı kaşıntı ve akşamında tüm saç köklerim saç ekimi yapılmışcasına iltihaplanmıştı. Sabaha kadar kaşıntı ağrı içinde bekledim. Sabah olduğunda şakaklarımda alnımda ve göz altlarımda geceden sabaha kadar bir anda alerjik olarak şişmeler oldu. Acil olarak özel hastaneye gittim. Cilt doktoru kullandığınız losyon saçınızı tahriş etti ve alerjik travmaya sebep oldu teşhisi koydu. Reçeteme 3 ayrı krem sabah akşam, 2 adet tablet hap,1 adette kortizon etkili kemoterapi hastalarına verilen ilacı da günde 3 'er defa alacağım şekilde ilaç yazdı. Gerek özel hastaneye gerekse devlet Hastanesi yetkililerine gerekse eczaneye sordum; hiçbir yan etkisi yoktur ya da alerjik yan etkisi yoktur gibi ifadeler kesinlikle uygun değildir denildi.

Ürünü satın aldığım Uraw Kozmetik'i aradım 0850 480 87 **. WhatsApp hattı 0545 480 87 ** Firmayı hem aradım hem de WhatsApp hatlarından yazdım. Ürün siparişi sürecinde sunulan nezaket, ilgi ve alaka; yerini notumuzu alıyoruz, öyle mi Allah Allah! Gibi ifadelerle size dönüş yapacağız denilerek telefonlar kapandı. Firmada yetkili olduğunu söyleyen üç ayrı kişi beni aradı, bu konu bizi aşar konuyu tekrar başka bir yetkiliye aktarıyoruz o sizi gün içinde arayacak denilerek bugüne kadar geldik. Ürün, belge ve fotoğraflar tarafımda mevcuttur. Sonuç olarak firma tarafından bana söylenen cevap: Geçmiş olsun, ilaçlarınızı düzenli kullanın ürünü kullanmayı da bırakın denildi, içindeki hangi etken madde sizi alerji yaptığını kendi imkanlarınızla öğrenebilirsiniz denildi.

2-Uraw Kozmetik adlı firmadan Mavi serum adlı saç losyonunu aldım bitkisel içerik diye reklam yapıldığı ve 365 gün iade garantisi olduğu için ayrıca birçok ünlü isim rakamında tavsiye ettiği için ancak daha ilk kullanımda yanma ve tahriş yaptı. 6 defa görüşmeme rağmen sürekli oyalıyorlar yetkiliyle görüşüp döneceğiz diyerek. Yasal yollara başvuracağım.

3-"Uraw Kozmetik" ürünün çıkarmış olduğu "blue hair serum" adlı ürünü bir süredir kullanıyorum. Cinsellikle alakalı hormonal sorunlar yaşadığımı fark ettim. Bu ürünü araştırdığımda bir kullanıcının bu ürüne yapmış olduğu analiz çıktı karşıma, içeriğinin gösterilenden farklı olduğunu gösteriyordu Analiz.

İçeriğinde endokrin bozucu maddeler ve vinklozolinler bulunmuş. Endokrin bozucu maddeler ve vinklozolinler olarak adlandırılan bu kimyasallar, sadece hormon sistemini etkilemekle kalmıyor; aynı zamanda kansere ve kalp hastalıklarına da zemin hazırlıyor. Derhal ''Uraw Cosmetics" ve kendi ürünleri olan "Blue hair serum" ürününün teftiş edilmesi gerekmektedir. (

Kesinlikle uzak durun!

« Son Düzenleme: 17 Ocak 2020, 18:24:37 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2019, 01:39:09 »
Ben kullanmıyorum ama ünlüyüm belirteyim dedim:s
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2019, 19:25:55 »
böyle mavi sularla  boş boş uğraşmak yerine ıgf yaptırmak daha mantıklı.saç dökülmesini engelleme ve yeniden saç büyümesi elde etme konusunda çığır açıcı bir tedavi olduğu söyleniyor http://www.msfullhair.com/igf-1-cayenne-pepper-soybean-isoflavones-hair-growth/

http://inhumanexperiment.blogspot.com/2009/09/capsaicin-and-soy-isoflavones-grow-hair.html?m=1

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2019, 21:44:08 »
Arkadaslar suan en etkili iki ürün var minoxidil ve finasteride nokta , biri size soyle boyle bir ürün var dediğinde direk yüzüne yalan söylüyorsunuz deyin. Çünkü yalan söylüyor

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2019, 01:07:21 »
Arkadaslar suan en etkili iki ürün var minoxidil ve finasteride nokta , biri size soyle boyle bir ürün var dediğinde direk yüzüne yalan söylüyorsunuz deyin. Çünkü yalan söylüyor

bunun topikaline ne dersin hocam işe yararmı? topikal finans artı minox karışımı.

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #14 : 09 Ağustos 2019, 12:52:54 »
Ünlülerin kullandıklarını sanmıyorum anca reklam

Facebook Twitter Instagram