Gönderen Konu: Uraw mavi saç serumu  (Okunma sayısı 72805 defa)

rusenali

• Jr. Member
  • **
Uraw mavi saç serumu
« : 07 Temmuz 2019, 10:26:02 »
görseldeki uraw mavi saç serumunu kullanan arkadaşlar var mı merak ediyorum son günlerde ünlülerin reklamlarıyla çok fazla karşıma çıkıyor.

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Uraw mavi saç serumu
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2019, 13:15:55 »
ne işe yarıyormuş bu mavi serum.

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2019, 13:28:58 »
Yine şu kuş yeminden ilaç yapan adamın ürünü sandım uehuhe

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2019, 13:33:34 »

Kuş yeminden ilaç yapan adamın ürünleri baya satıyor.. aman amanda saç çıkartıyor:)

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2019, 13:35:42 »

Kuş yeminden ilaç yapan adamın ürünleri baya satıyor.. aman amanda saç çıkartıyor:)

Saç çıkartsa nolcak ki. İçeriği belli olmayan şeyleri kafaya sürüyorlar ayrıcana adam leş gibi elleriyle pislik bir ortamda hazırlasa ayrıcana ruhları duymayacak

Bir sağlık sorunuyla karşılaşırlarsa ozaman kuş yemci adam kurtarır onları

Ben böyle şeylerde eczane deposuna girememiş birşeyi kullanmam

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2019, 13:49:07 »

Saç çıkartsa nolcak ki. İçeriği belli olmayan şeyleri kafaya sürüyorlar ayrıcana adam leş gibi elleriyle pislik bir ortamda hazırlasa ayrıcana ruhları duymayacak

İroniyi anlamamışın reis :P

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2019, 13:52:28 »

İroniyi anlamamışın reis :P

Olabilir  :D Cidden şu kuş yemcinin losyonunu alanlar okadar fazla ki çok komiğime gidiyor nasıl güveniyorlar
Forumda bile reklamcıları var :D

rusenali

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2019, 14:38:54 »
ne işe yarıyormuş bu mavi serum.
saç çıkarıp mevcut saçları da güçlendiriyormuş ümit karan burak hakkı filan reklamını yapıyor instagramda karşıma çıktı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2019, 20:55:50 »
Burak Hakkı ümit karan dediğin kişiler zaten merdiven altı atölyede yapılan mont ve ayakkabılarında reklamlarında oynuyor.. ama bu Uraw firması çok Çakar.. kalitesizliği heryerinden akan saçma reklamlarının yanısıra hem “yakında eczanelerde” gibi yalan sloganlarla piyasa yapıyor., hemde piyasada Nam salan “mavi ixiR “ e atıfta bulunarak hali hazırdaki pazara çökmeyi hedefliyor. Aşağıdaki reklamın basitliğine bakarmısınız??

1-tıbbı noter onaylı hasta dediği kadın postiş takmış poz vermiş. İlk erkek örnek resmen aynı foto sadece shoplanmış:)
2-diğer erkek zaten tshirti bile çıkartmamış ... 3 ay o kıyafetlemi yattın kalktın.. sakalların hiçmi uzamaz hep aynı boyda.. foto açısını değişmemişsiniz 10 derece olaydı iyiydi oda yok.. . Çin malı boktan bir protez kafadaki..
3- mavi ixirin halihaZırdaki pazarına çökmek maksatlı kurulmuş cümleye  bakın “saç Ekim merkezleri isyanda, berberler saç çıkartıyor” ... oldu olacak mardinden direk tüketiciye de yaz tam olsun...

« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2019, 21:34:44 Gönderen: sloocer »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Temmuz 2019, 21:31:04 »
Devam

rusenali

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 07 Temmuz 2019, 22:39:47 »
gayet açıklayıcı olmuş hocam eyvallah

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #11 : 09 Temmuz 2019, 09:22:14 »
Devam

Yabancı kaynaklarda içeriğinde minoksil olduğu dolayısıyla ömür boyu kullanılması gerektiği bıraktığınızda tüm çıkan saçların geri döküldüğünden bahsedilmiş.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 11 Temmuz 2019, 17:51:03 »
bunun asıl adı uraw blue hair saç serumu imiş .salak salak internette bunun için sipariş kanalları oluşturmuşlar.
uraw mavi serumu sakın almayın arkadaşlar.ben yeni bir şey buldum piyasaya sürmeye az kaldı yüzde yüz garantili.bu üçkağıtçılara paranızı kaptırmayın beni bekleyin  ;D

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #13 : 11 Temmuz 2019, 18:00:20 »
Bu gibi şeyler eczane deposuna girmemişse asla güvenmem ben

Alışverişlerimi internetten yapıyorum ama aldığım şeyler bir yandan da eczanede satılan şeyler bu yüzden aldıklarıma güveniyorum

Bunların instagram hesabına girdim bazı ünlüler ben kullandım fayda gördüm falan diyor. İnanan kitle var ne diyim herkesin kendi hayatı :D

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 11 Temmuz 2019, 19:14:43 »
Bu gibi şeyler eczane deposuna girmemişse asla güvenmem ben

Alışverişlerimi internetten yapıyorum ama aldığım şeyler bir yandan da eczanede satılan şeyler bu yüzden aldıklarıma güveniyorum

Bunların instagram hesabına girdim bazı ünlüler ben kullandım fayda gördüm falan diyor. İnanan kitle var ne diyim herkesin kendi hayatı :D

Hocam eczanelerde satılan bazı otc ürünlerin sahteleri bile var internette satılan. Böyle şeylerde ( mavi serum mudur nedir) bence önce memnuniyetin sorgulanmasından çok içerisinde bulunan etken maddelrin max dozlarının kontrol edilip edilmediği olmalıdır. Zira bunlar ilaç bize fakültede öğrettikleri ilk şey şuydu her ilaç bir zehirdir.. İlacı zehirden ayıran nokta ise dozudur... Eğer kullanacaksanız bile bu etken maddelerin max dozuna türk farmakopesi , avrupa farmakopesi ve kodekste bulabilirsinz

Facebook Twitter Instagram