Gönderen Konu: MAVİ SERUM  (Okunma sayısı 36059 defa)

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
MAVİ SERUM
« : 14 Temmuz 2019, 11:16:20 »
Bircok ünlünün reklamını yaptığı, saç dökülmesini önleyip saçı çoğaltan ürün diye tanıtılan ilaç.. Gerçekliği hakkında bilgisi olan var mı?

hyperKel

• Hero Member
Ynt: MAVİ SERUM
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2019, 01:04:14 »
bugün bende gördüm bunun reklamını raw blue hair diye geçiyor ,uraw kozmetik tarafından üretiliyormuş.
sizce ile yarayabilirmi kullanımı ile ilgili deneyimi olan yorum yapabilirmi acaba öndeki seyreklik için gözü karatttım işe yarıyorsa kullanabilirim çokta yanetki falan umursamıyorum şu sıralar.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2019, 03:34:45 »
şikayet com’dan alıntı;
Uraw Kozmetik
Uraw Kozmetik Mavi Serum (Blue Hair Serum) Memnuniyetsizliği
Uraw Kozmetik firma ismiyle bilinen, Instagram reklamlarında eski manken oyuncu Burak Hakkı ile eski futbolcu Ümit Karan'ın reklamını yaptığı bu firmadan Mavi serum (Blue Hair Serum) 09.07.2019 'da sipariş verdim. 11.07.2019'da ürünü teslim aldım. Ürün MNG Kargo'nun kurumsal poşetinin üzerine gönderici Emay İletişim Reklam Matbaa Ltd. Şti. Yazıyordu. İçini açtığımda derme çatma bir bisküvi kartonuna sarılmış bir takım (4 Mavi cam şişe) saç besleme serumu seti tarafıma ulaştı. Ürüne 390 TL kapıda nakit ödedim. Cam şişelerin içinden çıkan prospektüslerde hiçbir yan etkisi yoktur ibaresi vardı. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olduğu söylediler. Ürünü sabah ve akşam 5'er damla şeklinde saçıma 3 gün boyunca uyguladım.

3. gün gün içinde saçımda alnımda aşırı kaşıntı ve akşamında tüm saç köklerim saç ekimi yapılmışcasına iltihaplanmıştı. Sabaha kadar kaşıntı ağrı içinde bekledim. Sabah olduğunda şakaklarımda alnımda ve göz altlarımda geceden sabaha kadar bir anda alerjik olarak şişmeler oldu. Acil olarak özel hastaneye gittim. Cilt doktoru kullandığınız losyon saçınızı tahriş etti ve alerjik travmaya sebep oldu teşhisi koydu. Reçeteme 3 ayrı krem sabah akşam, 2 adet tablet hap,1 adette kortizon etkili kemoterapi hastalarına verilen ilacı da günde 3 'er defa alacağım şekilde ilaç yazdı. Gerek özel hastaneye gerekse devlet Hastanesi yetkililerine gerekse eczaneye sordum; hiçbir yan etkisi yoktur ya da alerjik yan etkisi yoktur gibi ifadeler kesinlikle uygun değildir denildi.

Ürünü satın aldığım Uraw Kozmetik'i aradım 0850 480 87 **. WhatsApp hattı 0545 480 87 ** Firmayı hem aradım hem de WhatsApp hatlarından yazdım. Ürün siparişi sürecinde sunulan nezaket, ilgi ve alaka; yerini notumuzu alıyoruz, öyle mi Allah Allah! Gibi ifadelerle size dönüş yapacağız denilerek telefonlar kapandı. Firmada yetkili olduğunu söyleyen üç ayrı kişi beni aradı, bu konu bizi aşar konuyu tekrar başka bir yetkiliye aktarıyoruz o sizi gün içinde arayacak denilerek bugüne kadar geldik. Ürün, belge ve fotoğraflar tarafımda mevcuttur. Sonuç olarak firma tarafından bana söylenen cevap: Geçmiş olsun, ilaçlarınızı düzenli kullanın ürünü kullanmayı da bırakın denildi, içindeki hangi etken madde sizi alerji yaptığını kendi imkanlarınızla öğrenebilirsiniz denildi.
Uraw Kozmetik Mavi Serum (Blue Hair Serum) MemnuniyetsizliğiUraw Kozmetik Mavi Serum (Blue Hair Serum) MemnuniyetsizliğiUraw Kozmetik Mavi Serum (Blue Hair Serum) MemnuniyetsizliğiUraw Kozmetik Mavi Serum (Blue Hair Serum) Memnuniyetsizliği

şikayet comda birisi böyle bir şey yazmış ve resimler berbat bir alerjiyi gösteriyor uzak durun arkadaşlar şakası yok bu işin.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2019, 18:28:41 »
Bende bu mavi serum nedir diye iki haftadır kafa yoruyorum.İlk mardinde birisi böyle bir şey bulmuş ve saç çıkardığını keşfetmiş kullanımı için mardinde birilerine vermiş ve orda çok popüler hale gelmiş.Şimdide bu pupülerlikten faydalanmak için mavi serum adı altında gitti gidiyor benzeri sitelerde bunun çakmasını satıyorlar.
mardindeki bu mavi serumun mucidi bunun formülünü vermiyor.Ordaki birisiyle iletişime geçtim mardinli bir arkadaş sayesinde bir aksilik olmazsa yakında geçecek elime bu losyon.

bu mavi serumun kullanımı dermaroller ile birlikte tavsiye ediyorlar günde üç dört damla kadar.Kullandıktan sonra yorum yazarım artık buraya ama sanırım üç dört ay en az kullanmak zorunluluğu varmış tam bir etki görmek için.Umarım bu mardindeki orjinal mavi serumun bir yan etkisi yoktur.üç dört ay uzun bir süre o kadar kullanırmıyım çok emin değilim ama erken dönemde yorumları ve resimleri atarım arkdaşlar.

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2019, 21:49:49 »
Blue Hair Serum ( Mavi serum )

Saçlarınız dökülmesin çoğalsın.
Uraw Blue Hair ; mavi iksir, mavi losyon, hair serumu , blue hair serum, mavi su , saç losyonu, saç çıkaran losyon gibi bir çok isimde bilinmektedir.
Saç oluşumunu destekleyen özel olarak geliştirilmiş serum sayesinde saçlarınıza hak ettiği desteği sağlayarak saç dökülmelerinin önüne geçebilir, saç yenilenmesini hızlandırarak daha gür ve canlı saçlara kavuşabilirsiniz.
1 aylık kullanım sonucunda gözle görülür etkileri kullanıcılar tarafından onaylanmıştır bir kürdür;. Bitkisel içeriğindeki keratin,atkuyruğu bitkisi ekstraktı ve Organik Beyaz Acı Bakla barındırdığı zengin proteinlerle saç diplerinizdeki kan dolaşımını hızlandırarak beslenmelerini arttırırken, Çentiyan Kökü Özü saç diplerinizin nefes almasını engelleyen ve saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısını kontrol altına almanıza yardımcı olur.
Saç Oluşumun Destekleyen Serum saçlarınıza eski gücünü kazandırır, saçlarınızın gözle görünür bir şekilde gürleşmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Dökülen saçlarınıza bitkisel çözüm sunan ürün, dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
ÜRÜN KULLANIM TALİMATLARI

BLUE HAIR SERUM ne için kullanılır?
Saç dökülmesini önlemek ve saç oluşumuna etki sağlamak amaçlı kullanılır.
BLUE HAIR SERUM'u kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılmaması tavsiye edilir. Haricen kullanılır, ilaç değildir.
BLUE HAIR SERUM nasıl kullanılır?
BLUE HAIR SERUM saç diplerine firiksiyon yapılarak uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.
BLUE HAIR SERUM'un muhafaza koşulları nelerdir?
Çocukların ulaşamayacağı yerlerde 25°C'nin altında oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.
ÜRÜN İÇİNDEKİLER

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Keratin, Caffeine, Phenoxyethanol, Chamomille Recutita Flower Extract, Caprylyl Glycol, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate,Alcohol, PEG-35 Castor Oil, Polysorbate 20, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Inositol, Calcium Pantothenate, Allantoin, Linoleic Acid, Biotin, CI 42090.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2019, 22:52:16 »
Blue Hair Serum ( Mavi serum )

Saçlarınız dökülmesin çoğalsın.
Uraw Blue Hair ; mavi iksir, mavi losyon, hair serumu , blue hair serum, mavi su , saç losyonu, saç çıkaran losyon gibi bir çok isimde bilinmektedir.
Saç oluşumunu destekleyen özel olarak geliştirilmiş serum sayesinde saçlarınıza hak ettiği desteği sağlayarak saç dökülmelerinin önüne geçebilir, saç yenilenmesini hızlandırarak daha gür ve canlı saçlara kavuşabilirsiniz.
1 aylık kullanım sonucunda gözle görülür etkileri kullanıcılar tarafından onaylanmıştır bir kürdür;. Bitkisel içeriğindeki keratin,atkuyruğu bitkisi ekstraktı ve Organik Beyaz Acı Bakla barındırdığı zengin proteinlerle saç diplerinizdeki kan dolaşımını hızlandırarak beslenmelerini arttırırken, Çentiyan Kökü Özü saç diplerinizin nefes almasını engelleyen ve saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısını kontrol altına almanıza yardımcı olur.
Saç Oluşumun Destekleyen Serum saçlarınıza eski gücünü kazandırır, saçlarınızın gözle görünür bir şekilde gürleşmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Dökülen saçlarınıza bitkisel çözüm sunan ürün, dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
ÜRÜN KULLANIM TALİMATLARI

BLUE HAIR SERUM ne için kullanılır?
Saç dökülmesini önlemek ve saç oluşumuna etki sağlamak amaçlı kullanılır.
BLUE HAIR SERUM'u kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılmaması tavsiye edilir. Haricen kullanılır, ilaç değildir.
BLUE HAIR SERUM nasıl kullanılır?
BLUE HAIR SERUM saç diplerine firiksiyon yapılarak uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.
BLUE HAIR SERUM'un muhafaza koşulları nelerdir?
Çocukların ulaşamayacağı yerlerde 25°C'nin altında oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.
ÜRÜN İÇİNDEKİLER

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Keratin, Caffeine, Phenoxyethanol, Chamomille Recutita Flower Extract, Caprylyl Glycol, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate,Alcohol, PEG-35 Castor Oil, Polysorbate 20, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Inositol, Calcium Pantothenate, Allantoin, Linoleic Acid, Biotin, CI 42090.

haydaa sen nerden çıktın   >:( biz ne diyoruz sen ne diyorsun.Bırakın artık bu işleri sağlık bakanlığı bile mavi serum ile ilgili uyarı yayınlamış ne mavi serummuş be arkadaş.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2019, 00:20:03 »
O kadar söyledik bu mavi serumun çakması çok diye  , kullananların yorumları gelmesi iyi bir şey fakat yanlış şey kullanırsanız olacağı o  :)
Asıl bunun gerçeği çıkış yeri mardin o yüzden alacaksanız ordan alın .Dandik alışveriş sitelerindeki mavi serumu alıp kullanıp sonra kafam iltihap oldu yok alerji oldu tantanalarına bakmayın siz .Yakında kullanacağım ben bu mavi serumu ama tabi orjinal mucidininkini o da ters teperse afillisinden burda şikayet konusu açacağım resimli yorumlarla birlikte  :)

tudors

• Full Member
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2019, 20:53:12 »
O kadar söyledik bu mavi serumun çakması çok diye  , kullananların yorumları gelmesi iyi bir şey fakat yanlış şey kullanırsanız olacağı o  :)
Asıl bunun gerçeği çıkış yeri mardin o yüzden alacaksanız ordan alın .Dandik alışveriş sitelerindeki mavi serumu alıp kullanıp sonra kafam iltihap oldu yok alerji oldu tantanalarına bakmayın siz .Yakında kullanacağım ben bu mavi serumu ama tabi orjinal mucidininkini o da ters teperse afillisinden burda şikayet konusu açacağım resimli yorumlarla birlikte  :)

orjinal mavi serumu alınca  banada haber ver kardeşim bende alabilirim umarım yan etkisi yoktur :)

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2019, 22:58:16 »
Hocam bahsigeçen mardin midyat eczanesinin sahibi eczacı arkadaşımız Ahmet meşe açıklama yaptı aslında öyle bir eczane de yok mardinde mavi serum satan  sadece eczane ismini kullanıyorlar eczane , eczacı çıkışlı diye insanları ikna etmeye çalışıyorlar inanmayın.

Kapital

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2019, 00:30:29 »
kozmetik sirketi diye gecen bir sirket arkadaslar sizce sac gibi tibbi bi soruna cozum bulabilen tibbi bi serum uretmis olabilir ler mi? yoksa rengi mavi olan bir su mu uretmis olabilirler?

bence yuzde yuz 2. secenek

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2019, 07:26:52 »
kozmetik sirketi diye gecen bir sirket arkadaslar sizce sac gibi tibbi bi soruna cozum bulabilen tibbi bi serum uretmis olabilir ler mi? yoksa rengi mavi olan bir su mu uretmis olabilirler?

bence yuzde yuz 2. secenek

Urawdan bahsediyorsan piyasa-satış konusunda agresif bir şirket. Mavi ixir dedikleri kimyasalda baktı para ve talep var , ve yine bu ürünlerin en büyük eksiği üzerinde marka yok, kullanıcılar ya tedarik konusunda problem yaşıyor yada aldığı ürünün standartlarını bilmediği için çekiniyor. Bu boşlukları görüp reklam ile aldı götürdü , mavi serum pastasından hatrı sayılır bir dilimi kaptı.
GöZümlede yakınen görüp şahit olduğum 3 kullanıcı gördüm ve bu 3 kullanıcının telefonlarında bulunan onlarca akraba fotoğrafı. Bu mavi serumlar, ixirler, sular her ne ise.. öyle böyle değil bildiğin hayvan gibi saç çıkartıyor.. hiç bir Ekim sonucu yanına bile yaklaşamaz. Çıkışlar  kendi saçların olduğu İçin yoğunluk ve doğallık konusunda açık ara farkla önde...

İçersinde ne var, kullanıcıları ileride ne bekliyor, beyin kanserimi olur, kör mü olur, alayı saçkıran mı olur belli değil.ama kesin ılan şu, kullanımı zahmetli ve bırakıldığında etkisini yitiriyor.

Bu arada “ yok Mardinli eczacı yapmış”yok “Hindistan’dan gelen özel bir madde varmış” vs. Bunların hepsi hikaye. Maksat Hedef şaşırtmak öyle ki buna rağmen 10larca kişi Piyasaya sürüyor bu ürünleri .. sağlık bakanlığı onayı olmadan, illegal bir şekilde.

Almayın kullanmayın. En azından bir kaç sene bekleyin zaten zararsız birsey ise piyasaya düşer formülü herkez bilir sonuçta “Cocacola” değil... 2 kişinin bildiği sır değildir

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #11 : 31 Temmuz 2019, 10:13:22 »
Urawdan bahsediyorsan piyasa-satış konusunda agresif bir şirket. Mavi ixir dedikleri kimyasalda baktı para ve talep var , ve yine bu ürünlerin en büyük eksiği üzerinde marka yok, kullanıcılar ya tedarik konusunda problem yaşıyor yada aldığı ürünün standartlarını bilmediği için çekiniyor. Bu boşlukları görüp reklam ile aldı götürdü , mavi serum pastasından hatrı sayılır bir dilimi kaptı.
GöZümlede yakınen görüp şahit olduğum 3 kullanıcı gördüm ve bu 3 kullanıcının telefonlarında bulunan onlarca akraba fotoğrafı. Bu mavi serumlar, ixirler, sular her ne ise.. öyle böyle değil bildiğin hayvan gibi saç çıkartıyor.. hiç bir Ekim sonucu yanına bile yaklaşamaz. Çıkışlar  kendi saçların olduğu İçin yoğunluk ve doğallık konusunda açık ara farkla önde...

İçersinde ne var, kullanıcıları ileride ne bekliyor, beyin kanserimi olur, kör mü olur, alayı saçkıran mı olur belli değil.ama kesin ılan şu, kullanımı zahmetli ve bırakıldığında etkisini yitiriyor.

Bu arada “ yok Mardinli eczacı yapmış”yok “Hindistan’dan gelen özel bir madde varmış” vs. Bunların hepsi hikaye. Maksat Hedef şaşırtmak öyle ki buna rağmen 10larca kişi Piyasaya sürüyor bu ürünleri .. sağlık bakanlığı onayı olmadan, illegal bir şekilde.

Almayın kullanmayın. En azından bir kaç sene bekleyin zaten zararsız birsey ise piyasaya düşer formülü herkez bilir sonuçta “Cocacola” değil... 2 kişinin bildiği sır değildir

Kesinlikle katılıyorum ++++

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2019, 13:42:55 »
piyasada bulunan mavi serumlar hepsini araştırdım;
luis Bien mavi serum su saç iksiri;Luis Bien Mavi Serum; Özel içeriği sayesinde saç dökülmelerini önlemeye ve dökülen saçların yeniden oluşmasına yardımcı olur. İçerisindeki Procapil ve E vitamini Sayesinde, Saç köklerini uyarır ve kan akışını hızlandırarak saç oluşumu sürecini hızlandırmaya katkı sağlar. Doğal özleri sayesinde saça ve saç derisine bakım yapar. Zayıf ve ince yapılı saçları güçlendirir.

Düzenli kullanımda; mevcut saçlara gür ve canlı bir görünüm kazandırır.

Kullanımı: Günde 2 kez saç diplerine masaj yaparak uygulanmalıdır.
Luis bien masi su kullananların yorumlarına ulaşamadım ,satıcıların sitelerinde yorumları var fakat güvenilir değil.bu luis bienin tek espirisi içinde procapil barındırması bu yüzden bir işe yaramayacağı yorumunda bulunabilirim .birde bunu dermaroller ile gönderiyorlar zaten dermaroller ve procapil kullansam aynı etkiyi alırım yani bu mavi su falan değil alakası yok.

Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu 60 ml

Biohira Mavi Su ; mavi iksir, mavi losyon, hair serumu , blue hair
serum, saç losyonu, saç çıkaran losyon gibi bir çok isimde bilinmektedir. Saç
oluşumunu destekleyen özel olarak geliştirilmiş serum sayesinde saçlarınıza hak
ettiği desteği sağlar. 1 aylık kullanım sonucunda gözle görülür etkileri
kullanıcılar tarafından onaylanmıştır bir kürdür;. Bitkisel içeriğindeki
keratin,atkuyruğu bitkisi ekstraktı ve Organik Beyaz Acı Bakla barındırdığı
zengin proteinlerle saç diplerinizdeki kan dolaşımını hızlandırarak
beslenmelerini arttırırken, Çentiyan Kökü Özü saç diplerinizin nefes almasını
engelleyen ve saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısını kontrol altına
almanıza yardımcı olur. Saç Oluşumunu Destekleyen Serum saçlarınıza eski gücünü
kazandırır, saçlarınızın gözle görünür bir şekilde gürleşmesine ve canlanmasına
yardımcı olur. Dökülen saçlarınıza bitkisel çözüm sunan ürün, dermatolojik
kontrol altında test edilmiştir.

bio hira mavi su Kullanımı ve yorumları

bio hira kullanımı çok basittir. Mavi Su saç diplerine masaj yapılarak
uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. Sabah ve akşam kuru saça
(saçın durumuna göre damla sayısını arttırabilirsiniz ) dereceli serum
pompasından 0,5-0,7 cc arası mavi serum alıyorsunuz seyrek bölgeye 5- 10 dakika
mesaj yaparak uyguluyorsunuz. Kullanım sonrası sabah yıkamak zorunlu değildir,
akşam en az 1-2 saat bekletilmesi gerekiyor. Saç köklerinin hava alması için
sonrasında yıkayıp yatınız. Saç kremleri bu süreçte gerekli değildir.

Bu bio hiranın içindede beyaz acı bakla ve çentinyan kökü var aynı yves rocher şampuanda olduğu gibi.bu ywes rocher için çok şikayet var tam bir facia o yüzden bio hira da bence aynı olur saçınızda alerji yapar sanırım bu acı bakla saç çaka iyi gelsede bazı kişilerde ciddi saç dökülmesi yapıyor .şikayetlere dikkat aman diyeyim ywes rocherden pay biçin derim.bio hira mavi su kullananların yorumlarıda şimdilik bulunmuyor ama bence fos bir şey bahsedilen gerçek mavi serum ile alakası yok tabi ama gerçek mavi serum varmı oda şüpheli.gerçeğinin içinde bence finasterid ve minoxil var eğer öyleyse eczaneden yaptırmak daha mantıklı.
Softto Plus Mavi Su böylede bir mavi serum var ama içeriği yazmıyor bence bunun içindede procapil var henüz kullanan ve yorum görmedim bu softto mavi serum ile ilgili.
Mavi Losyon Saç Serumu Kaleidoscope ;
Mavi Losyon Saç Serumu Kaleidoscope (Mavi Serum) 3 Adet

Miracle Drops Kaleidoscope Saç Serumu ( Mavi Serum )

Kullanım:1- Günde 3 damla saç çıkmasını istediğiniz yere damlatın ve bir eldiven yardımı ile oraya yedirin.

Dikkat: cildinizde başka yerlere damlatmayınız.

Miktar ; 1 Adet Miracle Drops Kaleidoscope 59 ml olarak üretilmektedir.Kaleidoscope Saç Serumu Mavi Losyon İçeriği İçindekiler
Miracle Drops Kaleidoscope Saç Serumu içeriği doğal ekstraktlar ile oluşturulmuş özel formüldür.

At kuyruğu ekstratı

Demir Dikeni Ekstratı

Ayrıca içerisinde buğday yağı, kayısı yağı, sarımsak yağı, hardal yağı, susam yağı, hindistan cevizi yağı bulunmaktadır.

içeriği bomboş bir şey ne procapil var ne başka bir şey.benim yorumum finasterid ve minoxil olabilir eğer onlar yoksa boş ürün sakın bulaşmayın.demir dikeni ekstratı çoğu mavi serumda kullanılıyor galiba çoğu bundan medet umuyor kullananlar ama boş iş sahte yorumlara bakıp aldanmayın.
bunların hiç biri eczanelerde yok  uraw, bio hira ,softto ,Kaleidoscope,ne de luis bien eczanelerde bulmak mümkün değil .bunlar mavi serum diye geçiyor ama ne içerikleri belli ne kullanıcı yorumları var nede nedir ne değildir belli değil.işe yaradıklarına dair bir güvenilir bir yorumda yok malesef.kullandık saç çıktı diyenler bunlarımı kullanmış acaba bu konuda bilgisi olan yazarsa sevinirim.

birde bu orjinal mavi su sattığını iddia eden bir sitenin mavi su serum ile ilgili yazdıklarını aynen buraya kopyalıyorum güya orjinal sattıklarını iddia ediyorlar ama içeriği belli değil aynı şekilde eczane falanda bahsetmiyor.Mavi su kullanıcı yorumları, siz değerli müşterilerimizi ürün hakkında daha net bilgilere sahip olması için yansız ve tarafsız olarak resmi satış sitemiz üzerinde bulunmaktadır. Ürünü kullananlarının deneyimlerini paylaştığı online sitemiz üzerinde, ürünü kullanmak isteyen kişiler de sorularını ve kafalarına takılan konuları paylaşabilirler. Ürünün etkileri hakkında net bilgilere sahip olmak için yapılan yorumları değerlendirebilir, aynı zamanda sizlerde fikir ve görüşlerinizi yorum aracılığı ile hem bizlerle hem de diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.

Mavi Serum (Mavi Su) Faydaları Nelerdir?
Saç çıkarma losyonu mavi su saç kökünün güçlenmesini ve yeni saç oluşumunu sağlamaktadır. Özel formülü sayesinde dökülen saçları yeniden çıkardığı gibi tüylenmeleri saça dönüştürmektedir. Aynı zamanda zayıf saçları kökten uca besleyerek sağlıklı ve güçlü bir şekilde uzamasını, parlak ve canlı görünmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda UV filtreli etkisi sayesinde saçları dış etkenlere karşı korumaktadır. Her türlü dış etkenin saça verdiği zararı önleyerek saçların zarar görmesini önleyerek saçın sağlıklı gelişimini sağlamaktadır.

Mavi Su Saç Losyonunun Zararları Nelerdir?
Son zamanlarda saç çıkaran losyon olarakta nitelendirilen mavi suyun (mavi serum) saçlara herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Aşırı bir şekilde kullanmak yerine yeterli düzeyler kullanılması saçın kısa bir süre içerisinde canlanmasına destek olmaktadır. Saç olmayan bölgelerde tüylenme tüylenmeyi saça dönüştürmektedir. Zayıf saçları güçlendirerek dökülmelerin önüne geçmektedir.

Mavi Su Saç Losyonu Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları
Mavi su kullananlar, görüşlerini ve fikirlerini diğer başka kişilerle paylaşmak için resmi satış sitemiz üzerinden yorum yapabilirler. Yorumlarınız hem bizler için hem de ürünü kullanmak isteyen diğer müşterilerimiz için birer fikir, tavsiye ve görüş niteliği taşımaktadır. Kullananların görüşlerini iletebildiği gibi kullanmak isteyenler de yorum sayfamız üzerinden sorularını ve merak ettikleri konuları iletebilirler. Yorumlarını paylaşırken diğer müşterilerimizi rahatsız etmemeye ve imla kurallarına uymaya özen gösteriniz. Mavi serum kullanıcı yorumlarına ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Mavi su kullanımı oldukça basittir. Bu losyonu kullanmak için öncelikle saçlarınızın ıslak olması gerekmektedir. Duştan sonra saçlarınız nemli iken sürebilirsiniz. Bu doğal bakım serumunu kullanırken duş sırasında şampuandan başka birşey kullanmanıza gerek yoktur. Çünkü saçlarınızın temiz olması yeterlidir. Mavi serum saç olmayan bölgede tüylenmeyle birlikte yeni saç oluşumunu sağlamaktadır. Saçın seyrek olduğu bölgede yeni saç oluşumuyla saçın daha gür olmasını sağlar. Saçlarınız çıktıktan sonra devam kürü niteliğinde kullandığınızda saçlarınızın tekrar dökülmesini önler.

Mavi Su Saç Losyonu Ne İşe Yarar?
Saç dökülmeleri hem kadınların hem erkeklerin genel bir sorununu oluşturmaktadır. Birçok farklı nedeni olsa da saç kökleri zayıfladığı zaman saçlar tutunamaz ve dökülmeye başlar. Mavi su saç köklerini besleyerek dökülmüş saçların yeniden çıkmasını sağlar. Zayıf saçları besleyerek parlaklığını arttırır ve hem canlı hem de gür olmasını sağlar. Yeni saç oluşumuna da destek olan mavi su saç losyonu saçı kökten uca besleyerek sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Saçı dış etkenlere karşı korur ve zarar görmesini engeller.

Mavi Su Saç Losyonu Kullanmak Saç Çıkarır mı?
Saçları besleyen ve güçlendiren mavi su saç solüsyonu bu özelliği sayesinde yeni saçların oluşumuna da fırsat vermektedir. Saç köklerine gerekli olan E vitamini ve nemi karşılayarak yeni saçların çıkmasını sağlamaktadır. Kafa derisinde var olan saçların ise daha güçlü bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman saçın gürleşmesine, parlamasına ve canlılık kazanmasına yardımcı olmaktadır.
Mavi su kullanımı oldukça basittir. Bu losyonu kullanmak için öncelikle saçlarınızın ıslak olması gerekmektedir. Duştan sonra saçlarınız nemli iken sürebilirsiniz. Bu doğal bakım serumunu kullanırken duş sırasında şampuandan başka birşey kullanmanıza gerek yoktur. Çünkü saçlarınızın temiz olması yeterlidir. Mavi serum saç olmayan bölgede tüylenmeyle birlikte yeni saç oluşumunu sağlamaktadır. Saçın seyrek olduğu bölgede yeni saç oluşumuyla saçın daha gür olmasını sağlar. Saçlarınız çıktıktan sonra devam kürü niteliğinde kullandığınızda saçlarınızın tekrar dökülmesini önler.

Saç dökülmeleri hem kadınların hem erkeklerin genel bir sorununu oluşturmaktadır. Birçok farklı nedeni olsa da saç kökleri zayıfladığı zaman saçlar tutunamaz ve dökülmeye başlar. Mavi su saç köklerini besleyerek dökülmüş saçların yeniden çıkmasını sağlar. Zayıf saçları besleyerek parlaklığını arttırır ve hem canlı hem de gür olmasını sağlar. Yeni saç oluşumuna da destek olan mavi su saç losyonu saçı kökten uca besleyerek sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Saçı dış etkenlere karşı korur ve zarar görmesini engeller.

Saçları besleyen ve güçlendiren mavi su saç solüsyonu bu özelliği sayesinde yeni saçların oluşumuna da fırsat vermektedir. Saç köklerine gerekli olan E vitamini ve nemi karşılayarak yeni saçların çıkmasını sağlamaktadır. Kafa derisinde var olan saçların ise daha güçlü bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman saçın gürleşmesine, parlamasına ve canlılık kazanmasına yardımcı olmaktadır.

« Son Düzenleme: 18 Ekim 2019, 14:44:26 Gönderen: mr_faruk »

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 20 Ekim 2019, 01:31:45 »
piyasada bulunan mavi serumlar hepsini araştırdım;
luis Bien mavi serum su saç iksiri;Luis Bien Mavi Serum; Özel içeriği sayesinde saç dökülmelerini önlemeye ve dökülen saçların yeniden oluşmasına yardımcı olur. İçerisindeki Procapil ve E vitamini Sayesinde, Saç köklerini uyarır ve kan akışını hızlandırarak saç oluşumu sürecini hızlandırmaya katkı sağlar. Doğal özleri sayesinde saça ve saç derisine bakım yapar. Zayıf ve ince yapılı saçları güçlendirir.

Düzenli kullanımda; mevcut saçlara gür ve canlı bir görünüm kazandırır.

Kullanımı: Günde 2 kez saç diplerine masaj yaparak uygulanmalıdır.
Luis bien masi su kullananların yorumlarına ulaşamadım ,satıcıların sitelerinde yorumları var fakat güvenilir değil.bu luis bienin tek espirisi içinde procapil barındırması bu yüzden bir işe yaramayacağı yorumunda bulunabilirim .birde bunu dermaroller ile gönderiyorlar zaten dermaroller ve procapil kullansam aynı etkiyi alırım yani bu mavi su falan değil alakası yok.

Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu 60 ml

Biohira Mavi Su ; mavi iksir, mavi losyon, hair serumu , blue hair
serum, saç losyonu, saç çıkaran losyon gibi bir çok isimde bilinmektedir. Saç
oluşumunu destekleyen özel olarak geliştirilmiş serum sayesinde saçlarınıza hak
ettiği desteği sağlar. 1 aylık kullanım sonucunda gözle görülür etkileri
kullanıcılar tarafından onaylanmıştır bir kürdür;. Bitkisel içeriğindeki
keratin,atkuyruğu bitkisi ekstraktı ve Organik Beyaz Acı Bakla barındırdığı
zengin proteinlerle saç diplerinizdeki kan dolaşımını hızlandırarak
beslenmelerini arttırırken, Çentiyan Kökü Özü saç diplerinizin nefes almasını
engelleyen ve saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısını kontrol altına
almanıza yardımcı olur. Saç Oluşumunu Destekleyen Serum saçlarınıza eski gücünü
kazandırır, saçlarınızın gözle görünür bir şekilde gürleşmesine ve canlanmasına
yardımcı olur. Dökülen saçlarınıza bitkisel çözüm sunan ürün, dermatolojik
kontrol altında test edilmiştir.

bio hira mavi su Kullanımı ve yorumları

bio hira kullanımı çok basittir. Mavi Su saç diplerine masaj yapılarak
uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. Sabah ve akşam kuru saça
(saçın durumuna göre damla sayısını arttırabilirsiniz ) dereceli serum
pompasından 0,5-0,7 cc arası mavi serum alıyorsunuz seyrek bölgeye 5- 10 dakika
mesaj yaparak uyguluyorsunuz. Kullanım sonrası sabah yıkamak zorunlu değildir,
akşam en az 1-2 saat bekletilmesi gerekiyor. Saç köklerinin hava alması için
sonrasında yıkayıp yatınız. Saç kremleri bu süreçte gerekli değildir.

Bu bio hiranın içindede beyaz acı bakla ve çentinyan kökü var aynı yves rocher şampuanda olduğu gibi.bu ywes rocher için çok şikayet var tam bir facia o yüzden bio hira da bence aynı olur saçınızda alerji yapar sanırım bu acı bakla saç çaka iyi gelsede bazı kişilerde ciddi saç dökülmesi yapıyor .şikayetlere dikkat aman diyeyim ywes rocherden pay biçin derim.bio hira mavi su kullananların yorumlarıda şimdilik bulunmuyor ama bence fos bir şey bahsedilen gerçek mavi serum ile alakası yok tabi ama gerçek mavi serum varmı oda şüpheli.gerçeğinin içinde bence finasterid ve minoxil var eğer öyleyse eczaneden yaptırmak daha mantıklı.
Softto Plus Mavi Su böylede bir mavi serum var ama içeriği yazmıyor bence bunun içindede procapil var henüz kullanan ve yorum görmedim bu softto mavi serum ile ilgili.
Mavi Losyon Saç Serumu Kaleidoscope ;
Mavi Losyon Saç Serumu Kaleidoscope (Mavi Serum) 3 Adet

Miracle Drops Kaleidoscope Saç Serumu ( Mavi Serum )

Kullanım:1- Günde 3 damla saç çıkmasını istediğiniz yere damlatın ve bir eldiven yardımı ile oraya yedirin.

Dikkat: cildinizde başka yerlere damlatmayınız.

Miktar ; 1 Adet Miracle Drops Kaleidoscope 59 ml olarak üretilmektedir.Kaleidoscope Saç Serumu Mavi Losyon İçeriği İçindekiler
Miracle Drops Kaleidoscope Saç Serumu içeriği doğal ekstraktlar ile oluşturulmuş özel formüldür.

At kuyruğu ekstratı

Demir Dikeni Ekstratı

Ayrıca içerisinde buğday yağı, kayısı yağı, sarımsak yağı, hardal yağı, susam yağı, hindistan cevizi yağı bulunmaktadır.

içeriği bomboş bir şey ne procapil var ne başka bir şey.benim yorumum finasterid ve minoxil olabilir eğer onlar yoksa boş ürün sakın bulaşmayın.demir dikeni ekstratı çoğu mavi serumda kullanılıyor galiba çoğu bundan medet umuyor kullananlar ama boş iş sahte yorumlara bakıp aldanmayın.
bunların hiç biri eczanelerde yok  uraw, bio hira ,softto ,Kaleidoscope,ne de luis bien eczanelerde bulmak mümkün değil .bunlar mavi serum diye geçiyor ama ne içerikleri belli ne kullanıcı yorumları var nede nedir ne değildir belli değil.işe yaradıklarına dair bir güvenilir bir yorumda yok malesef.kullandık saç çıktı diyenler bunlarımı kullanmış acaba bu konuda bilgisi olan yazarsa sevinirim.

birde bu orjinal mavi su sattığını iddia eden bir sitenin mavi su serum ile ilgili yazdıklarını aynen buraya kopyalıyorum güya orjinal sattıklarını iddia ediyorlar ama içeriği belli değil aynı şekilde eczane falanda bahsetmiyor.Mavi su kullanıcı yorumları, siz değerli müşterilerimizi ürün hakkında daha net bilgilere sahip olması için yansız ve tarafsız olarak resmi satış sitemiz üzerinde bulunmaktadır. Ürünü kullananlarının deneyimlerini paylaştığı online sitemiz üzerinde, ürünü kullanmak isteyen kişiler de sorularını ve kafalarına takılan konuları paylaşabilirler. Ürünün etkileri hakkında net bilgilere sahip olmak için yapılan yorumları değerlendirebilir, aynı zamanda sizlerde fikir ve görüşlerinizi yorum aracılığı ile hem bizlerle hem de diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.

Mavi Serum (Mavi Su) Faydaları Nelerdir?
Saç çıkarma losyonu mavi su saç kökünün güçlenmesini ve yeni saç oluşumunu sağlamaktadır. Özel formülü sayesinde dökülen saçları yeniden çıkardığı gibi tüylenmeleri saça dönüştürmektedir. Aynı zamanda zayıf saçları kökten uca besleyerek sağlıklı ve güçlü bir şekilde uzamasını, parlak ve canlı görünmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda UV filtreli etkisi sayesinde saçları dış etkenlere karşı korumaktadır. Her türlü dış etkenin saça verdiği zararı önleyerek saçların zarar görmesini önleyerek saçın sağlıklı gelişimini sağlamaktadır.

Mavi Su Saç Losyonunun Zararları Nelerdir?
Son zamanlarda saç çıkaran losyon olarakta nitelendirilen mavi suyun (mavi serum) saçlara herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Aşırı bir şekilde kullanmak yerine yeterli düzeyler kullanılması saçın kısa bir süre içerisinde canlanmasına destek olmaktadır. Saç olmayan bölgelerde tüylenme tüylenmeyi saça dönüştürmektedir. Zayıf saçları güçlendirerek dökülmelerin önüne geçmektedir.

Mavi Su Saç Losyonu Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları
Mavi su kullananlar, görüşlerini ve fikirlerini diğer başka kişilerle paylaşmak için resmi satış sitemiz üzerinden yorum yapabilirler. Yorumlarınız hem bizler için hem de ürünü kullanmak isteyen diğer müşterilerimiz için birer fikir, tavsiye ve görüş niteliği taşımaktadır. Kullananların görüşlerini iletebildiği gibi kullanmak isteyenler de yorum sayfamız üzerinden sorularını ve merak ettikleri konuları iletebilirler. Yorumlarını paylaşırken diğer müşterilerimizi rahatsız etmemeye ve imla kurallarına uymaya özen gösteriniz. Mavi serum kullanıcı yorumlarına ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

amma kafa yorup araştırmışsın ben kullandım bu mavi serumu kardeşim bir halta yaramaz içerisinde antiandrojen bile yok bundan eminim .keşke minox ve finasterid olsa hiç olmazsa işe yarardı .bunlar finasterid topikal solüsyonla elde edilen görüntüleri paylaşıp sizinde kullanınca saçınız böyle olacak diye kandırıyorlar milleti .tamamen boş ürün olup içerisinde saça faydalı olduğu bilinen bitkiler koyup saç çıkarak diye pofpofluyorlar .koydukları bitkiler sıradan şampuanlarda bile var ne ile yaradığı malum içerikler bunlar inanmayan içeriği kopyalayıp yazsın bunlar gibi sıradan içeriği aynı olan bir sürü şampuan vesaire ike karşılaşırsınız yani içerik boş sadece lafı para ediyor bunların cahil olmayın boş şeylerle uğraşmayın çok
istiyorsanız kendiniz androjen karışımı yapıp kullanın .çok isteyen olursa ben saç çıkaracak formülü vereyim size zor değil saç çıkarmak önemli olan cinsel yanetki yapabilme riski.

Nusretalan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2019, 17:25:34 »
Ben hiç kullanmadım çevrem de kullanan da olmadı ama şikayet var sitesinde binlerce şikayet okudum nasıl oluyorsa hepsini sildiriyorlar az önce bir bloga denk geldim şikayet var üzerinde yapılan şikayetleri kayıt altına alıyor.
Uraw kozmetik şikayet göz atın ayrıca mavi suyun babası Bingöllü fatih abinin yaptığı Binox bayağı popüler durumdadır popüler olunca taklitçiler çoğaldı hepsi ağır kimyasal ilaçlar ile serum yapıyor yan etkileri çok yüksek bende fatih abinin kendisinden toplu satın alıp çevreme satıyorum foruma kullanan müşterilerimin resimlerini atacağım 1 yılı aşkın zamandır 1 müşterim de dahi yan etki olmadı forumda kimse özelden yazmasın etik gereği forumdan kimseye satış yapmayacağım fatih abi bugün ki facebook paylaşımında kullananlardan destek istediği için bende foruma üye olup belirtmek istedim araştırın biraz zaten gerçeği öğrenirsiniz
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2019, 19:16:10 Gönderen: Nusretalan »

Facebook Twitter Instagram