Gönderen Konu: Hormonal Replasman Tedavisi(HRT)  (Okunma sayısı 3631 defa)

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hormonal Replasman Tedavisi(HRT)
« : 08 Kasım 2019, 23:19:42 »
Merhaba linkini verdiğim çocuğun yaptığı sistem ve saçlarını tamamen gürleştirmesi ve erkekliğini koruması mümkün mü?
#Çocuğun açıklamasına göre Cinsel organ çalışıyor. Libido biraz düşmüş, en büyük sorun olarak jinekomasti olarak belirtiyor ancak bununda ameliyatı saç ameliyatından daha kolay ve daha başarılı. Sizce bu sistemi uygulayarak saçları geri kazanıp erkeklik korunabilir mi?
FBM de saç ekimimden sık olmadığı için memnun kalmadım.Nasip olursa 40-50 bin biriktirip ilerde (3-4 sene sonra) Koray Erdoğan hocaya ektircem. Ondanda sonuç alamazsam HRT deneyecem.

My Precious

• Hero Member
Ynt: Hormonal Replasman Tedavisi(HRT)
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2019, 09:03:33 »
Hocam şimdi dürüst olmak gerekirse saç için cinsiyet değiştirme tedavisini uygulamak bence doğru değil.
Hrt yüzdeyüz sizi etkiler suratınız vücudunuz kadınsılaşır sesiniz incelir yani cidden olmaz travesti olursunuz ve o elemanın yazdıklarına dayanarak riske girmek doğru değil.
Hairlosstalkta bridgeburn ikarus itsnoahkennedy Yar tarzı üyelerin yaptığı bu saçma propagandaya alet olma 2 sene önceye kadar böyle şeyler yoktu.
Asıl soru fin sizde işe yaramadı mı ? Dutas kullandınız mı ?
Hrt tedavisi alıp saç çıkarıp çıkan saçı finle korumak daha önce denendi sonuç yok birde kadın oldukları ile kaldılar
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2019, 09:10:18 Gönderen: My Precious »

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2019, 23:12:20 »
Ya hayret ediyorum saç bukadar mı değerli. Size bir tavsiye ilk etapta karşı cinsi tipiniz zekanıla etkilersiniz. Sonrası cinsel performansınız belirler. Erkeklik saçtan çok çok daha önemli.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2019, 23:30:24 »
Ya hayret ediyorum saç bukadar mı değerli. Size bir tavsiye ilk etapta karşı cinsi tipiniz zekanıla etkilersiniz. Sonrası cinsel performansınız belirler. Erkeklik saçtan çok çok daha önemli.
Hocam çok haklısınız saçı en çok dert edenler,çoğunlukla 20’li yaşlarda karşı cins ile sosyal iletişim kurmakta güçlük çeken utangaç içine kapanık,karşı cinsi bir daha etkileyemeceğini düşünen beta karakterli insanlar.Asla hafife alınmaması gerekir sonuçta ruhsal/psikolojik bir tranva bu, empati ile yaklaşılmalı.

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2019, 00:59:24 »
Karşı cinsle alakası yok hocam o dediğinizin. Dünya hep erkek olsa insan yine de saç ister siz bence Freud'un Cinsellik dürtüsünü fazla düşünüyorsunuz.
Bekar yaşayan çok insan var hatta hiç evlenmeyen. Hayatı klasik bir şemaya hapsetmek zorunda değilsiniz.Tek yaşayıp ilim le uğraşırsınız farklı alternatiflerini olur.Yani illa evlen çoçuk yap Vs yoktur.
(Zaten zaman insanın fikirlerini değiştirir.Finasterid, Dutasterid, Koray Erdoğan gibi seçenekler sonuç verir diye umuyorum)

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2019, 03:49:26 »
Karşı cinsle alakası yok hocam o dediğinizin. Dünya hep erkek olsa insan yine de saç ister siz bence Freud'un Cinsellik dürtüsünü fazla düşünüyorsunuz.
Bekar yaşayan çok insan var hatta hiç evlenmeyen. Hayatı klasik bir şemaya hapsetmek zorunda değilsiniz.Tek yaşayıp ilim le uğraşırsınız farklı alternatiflerini olur.Yani illa evlen çoçuk yap Vs yoktur.
(Zaten zaman insanın fikirlerini değiştirir.Finasterid, Dutasterid, Koray Erdoğan gibi seçenekler sonuç verir diye umuyorum)
Canım kardeşim,insan iç güdüleriyle hareket eden bir varlık,inkara gerek yok.
Bu kelamlar size mi ait?

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2019, 10:15:56 »

Bütün menelilerde diğer dişileri dölleyen bireyleri isterler dişiler,zeka tip cinsel performans hikaye

_Ghost_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2019, 11:02:10 »
Canım kardeşim,insan iç güdüleriyle hareket eden bir varlık,inkara gerek yok.
Bu kelamlar size mi ait?

Vurdu gol oldu =D

Şaka maka saç çıkması için bu bahsedlilen olay olsun, fin. olsun, dus. olsun hormonlarla oynamak çok yanlış

sirocco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Kasım 2019, 11:06:18 »

Bütün menelilerde diğer dişileri dölleyen bireyleri isterler dişiler,zeka tip cinsel performans hikaye

Vidi arkadaşımızın demek istediği saç için böyle hormonal tedavi yapılması sonuçlarına değmez.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2019, 13:17:01 »
Şimdi hocam takdiri ilahi dişilerin karşısına şu anda bir tane alfa çıkarsa bu dişiler alfanın dölü için sıraya mı girer yani ?
Bununla ilgili ada teorisi var 10 erkek 10 kızı adaya koy.10 kızdan 8i ilk 3 sıradaki erkeklere bakar geri kalan 2si içinse 7 erkek rekabete girer.

Konuyu başka tarafa çekmeyelim ama işin özü saç lazım arkadaşlar saçımı geriye atınca aldığım özgüven pozitif enerji tarif edilemez bir şey gerçekten
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2019, 13:29:04 Gönderen: My Precious »

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 11 Kasım 2019, 00:14:26 »
Şimdi hocam takdiri ilahi dişilerin karşısına şu anda bir tane alfa çıkarsa bu dişiler alfanın dölü için sıraya mı girer yani ?
Bununla ilgili ada teorisi var 10 erkek 10 kızı adaya koy.10 kızdan 8i ilk 3 sıradaki erkeklere bakar geri kalan 2si içinse 7 erkek rekabete girer.

Konuyu başka tarafa çekmeyelim ama işin özü saç lazım arkadaşlar saçımı geriye atınca aldığım özgüven pozitif enerji tarif edilemez bir şey gerçekten
Aynen dölleyen mölleyen boş kerimcan durmaza bayılıyor kızlar anlamadım gitti 😂 hep saçlı yakışıklı erkeklere bakıyor kızlar dölleyene bakın zaten sapık zihniyete sahip olanlardır

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Kasım 2019, 02:37:00 »

Konuyla alakası yok ama seni yakalamışken sormadan edemeyeceğim. Soya ürünleri ile ilgili ne düşünüyorsun? Soya sütü fasulyesi vs. İçindeki izoflavon maddesinin doğal östrojen olduğunu ve saca faydasi olduğu söyleniyor. Soya sütü veya soya filizi tüketmek saç dökülmesine faydali olabilir mi?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Kasım 2019, 02:48:57 »
Arkadaşlar foruma giremedim birkaç gündür noluyor kim kimi döllüyor
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Kasım 2019, 03:08:13 »
Arkadaşlar foruma giremedim birkaç gündür noluyor kim kimi döllüyor
Harbiden konu çorba oldu,
Konu sahibi hrt’yi sormuş
Konuşulanlar;
-Alfa,beta karakterler
-soya fasülyesi
-Döllemek

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Kasım 2019, 11:40:43 »
Evrimde bihaber ,insan biyolojisinde  bihaber  hormonlarda bihaber insanlara tabiki garip gelecek,cinselik  evrim sac dökülmesi ic ice konular ,doğrulara deyinilce tercih edilmeyen insanlara bakiyorum cildiriyor. O kadar alıngan olmayin arkadaşlar inanınki hayat o zaman daha kolay olur
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2019, 12:42:34 Gönderen: mem »

Facebook Twitter Instagram