Gönderen Konu: HRT Hormon ile inanılmaz değişim  (Okunma sayısı 1372 defa)

LOESS

• Hero Member
HRT Hormon ile inanılmaz değişim
« : 14 Aralık 2021, 19:31:30 »
Bu Eleman, redditte paylaşmış çok önceden belki bilen vardır, Erkekten kadın olmuş doğal olarak HRT hormonu almış before after şekliyle paylaşmış. Adam NW7 seviyesinden NW0 e ergenlik saçına gelmiş.  Şimdi adam kel iken nasıl olduda kadınlık hormonu mu oluyor artık bilemiyorum, o zaman kel insanların saç kökü yaşıyor ölüyor sadece Erkeklik hormonu vb. Saçın çıkmasına engel oluyor mantıken. Bunu sadece DHT ile de açıklayamayız, Finansterid ile de belli bir noktaya kadar verim alınıyor, yani erkekler de ki hormon ajanları saçın üretmesine izin vermiyor. O yüzden kadınlarda kellik diye birşey yok, erkekler de var.  Bir erkek de DHT saç döküyorsa baskılayıp belli bir raddeye gelinmiyorsa, testesteron da saç döküyor o zaman. Veya başka bilmediğimiz dalgalanmalar bunu net şekilde bilinmiyor. Sizin fikirleriniz nelerdir değerli forum ahalisi ?

kelaynak3636

• Sr. Member
Ynt: HRT Hormon ile inanılmaz değişim
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2021, 18:52:54 »
Peruk olabilir,çok fazla trans kel var peruk takıyor onlar hormonlarla oynayınca tüm saçları geri çıkan görmemiştim daha önce
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2021, 19:37:35 »
Peruk olabilir,çok fazla trans kel var peruk takıyor onlar hormonlarla oynayınca tüm saçları geri çıkan görmemiştim daha önce
Peruk değil kendisi redditte post paylaşıp kendisi durumu açıklıyor böyleyken böyle oldu diye.  Böyle bir çok paylaşım var.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2021, 23:13:27 »
Testosteronunda saç dökülmesinde etkisi var. Bazı insanların saç kökleri hem testosterona hemde dht’ye duyarlı oluyor. Bu yüzden RU ve KX-826 gibi maddeler finasteridden çok daha etkili.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2021, 23:38:35 »
Testosteronunda saç dökülmesinde etkisi var. Bazı insanların saç kökleri hem testosterona hemde dht’ye duyarlı oluyor. Bu yüzden RU ve KX-826 gibi maddeler finasteridden çok daha etkili.
O zaman finansterid kullanan bir insanda, testesteron artıyor hem DHT hem testo ya duyarlıysa saç kısır döngüye giriyor doğru mudur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2021, 00:10:13 »
 5 arla testeron birleşiyor dht oluşuyor.elemanda oncedende zır kellik yokmuş.ibnelerin saçı dokulmez derler.saç kökü ölmez.saç ölüdür hücre canlıdır hücre saçı kaybedince bitkisel hayatta kalır.mesajla falan çıkaan tuyler o bitkisel hayattakiler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2021, 00:16:05 »
O zaman finansterid kullanan bir insanda, testesteron artıyor hem DHT hem testo ya duyarlıysa saç kısır döngüye giriyor doğru mudur
İşe yaramıyor işte. Testosterona da duyarlı olanlar için RU ve KX-826 tek seçenek gibi duruyor.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2021, 01:30:05 »
Adamın sıratı bile incelmiş ,cilt desen pırıl pırıl ,sakal zaten kökünden gitmiş.
Bir hormon nelere kadir inanılmaz cidden.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Facebook Twitter Instagram