Gönderen Konu: dr.felipepittella'nın inanılmaz sonuçları  (Okunma sayısı 932 defa)

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
dr.felipepittella'nın inanılmaz sonuçları
« : 26 Kasım 2022, 02:32:01 »
cümleten hayırlı akşamlar. daha önce burda konusu açıldı mı bilmiyorum ama Instagram'da dr.felipepittella diye bir hesaba denk geldim. Brezilya'da saç ekimi yapan bir doktor sanırım. Sonuçları inanılmaz geldi bana bu doktoru bilen var mı ya da sizce nasıl bu kadar iyi sonuçlar alabiliyor fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

https://www.instagram.com/reel/CdwwMd5jQnv/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: dr.felipepittella'nın inanılmaz sonuçları
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2022, 10:19:10 »
Profilini inceledim, öyle inanılmayacak çokta sonuç yok. Başarılı sonuçlar var bazı  (saç tipi açıklık tipi yaş gibi) farktörlere  bağlı olarak ortaya çıkmış olan. Standart bşr slit ekimi sözkonusu.
Bahsettiğiniz gibi bir durum (sayfasına basınca şaşılacak sonuçlar elde eden) DR.zarev in profilinde. Ekimi geçtim 11.000-12.000 geeftten sonra o enselerim hala hiç yıpranmamış duruyor olması çok ilginç. vakumlu U punch kullanıyor olmasının avantajı olsa gerek..

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2022, 11:14:46 »
özellikle geniş açıklıklar konusunda baya başarılılar o yüzden şaşırdım ben de ve sonuçlar gayet doğal duruyor. Dr. zarev'i de inceledim gerçekten başarılıymış o da o kadar yüksek greft sayılarına rağmen.

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2023, 12:13:21 »
bu ekimciyi bayadır takip ediyorum inanılmaz demeyelimde gerçekten iyi bir ekimci diyebiliriz

Facebook Twitter Instagram