Gönderen Konu: Sac ekim merkezleri ve sac ekim teknigi tavsiye  (Okunma sayısı 1161 defa)

Rcpcn

• Yeni üye
  • *
Sac ekim merkezleri ve sac ekim teknigi tavsiye
« : 11 Kasım 2019, 11:04:48 »
Yasim 30
Sac dokulme sekli onden vertexe kadar seyrelme ve on tarafin acilmasi ve vertex olarak
Sac dokulme suresi 25-30 araliginda
Sac dokulme sebebi olarak kendi dusuncem stress kaynakli yada bilmedigim sebepler
Sac ekimi olarak dusuncem cok yogun sik bir ekim
Kullanilan ilaclar suan icin 1 aydir biotin ve xpecia gozle gorulur bir sonuc suan icin goremedim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekim merkezleri ve sac ekim teknigi tavsiye
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2019, 12:47:39 »
Selamlar saçların kıvırcık olduğu için avantajlı kapatıcılık iyi olur . Açıklığınız ve saç kaliteniz iyi bir sonuç almaya müsait

Bu arada saç dökülme sebebiniz genetik Dht hormonu neden oluyor
Global Moderator

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2019, 13:17:30 »
Bu saç ekimle uçar ama beklemende yarar var diğer saçların gidici duruyor biraz daha açılabilir rahat çalışılması için

Rcpcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2019, 13:34:41 »
Selamlar saçların kıvırcık olduğu için avantajlı kapatıcılık iyi olur . Açıklığınız ve saç kaliteniz iyi bir sonuç almaya müsait

Bu arada saç dökülme sebebiniz genetik Dht hormonu neden oluyor
Hintel hocam ve arkadaslar ekim teknigi icin ve doktor tavsiyeniz varmi birde benim dusuncem on cizgiden vertex dahil ekim olmasini istiyorum ...
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2019, 14:59:15 Gönderen: Rcpcn »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2019, 13:37:44 »
Olur sana o sekilde ekim ama doktor konusunda maddi durumuna göre araştırma yap büççen nedir?
Global Moderator

Rcpcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2019, 13:49:09 »
Butcem 10.000 civari dr.sibel ulusan hocaya gondermistim fotograf max greft seklinde planlama denildi dr.serdar gorkem  hocaya gonderdigimde iki gun vertex ve on bolge seklinde 4000 greft fakat kararsizim dhi yontemi daha agir basiyor kendi gorusum olarak.

Rcpcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Kasım 2019, 13:54:05 »
Bakiyorum ama ayni clinik asagi yukari ayni aciklik birisinde on cizgiden tepeye kadar ekim yapilmis digerinde ise sadece on cizgi etrafinda yogun ekilmis arkalara yada vertexe girilmemis benim tereddutum kararsizligim bu noktada donor saglam mevcut saclarimda gidecekse ben suan psikolojimin duzelmesi icin komple kapansin istiyorum arkadaslar yanlismi dusunuyorum acaba ...

Rcpcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Kasım 2019, 15:02:40 »
Kisa hali degisik uzun hali degisik ...

kılıkırkyaran

• Full Member
« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2019, 02:50:24 »
dhı ektir bence .istanbulda dhı serkan aygın iyi gibi galiba istersen araştır  iyi çıkarsa bende ektirmeyi düşünüyorum dhı :)

Rcpcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2019, 16:19:01 »
Olur sana o sekilde ekim ama doktor konusunda maddi durumuna göre araştırma yap büççen nedir?
Butce olarak  10.000 civarinda dusunuyorum hocam uzun suredir forumu takip ediyorum lakin planlama ve klinik konusunda cok karasiz kaldim.

Facebook Twitter Instagram