Gönderen Konu: Op.Dr Bilgehan Aydın randomize ön saç çizgisi ekim tekniği  (Okunma sayısı 694 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Uzun zamandır saç ön çizgisi Hakkında çalışma yapan Dr Bilgehan Aydın
Saç çizgisine forumdaki konularda çok önem veriyorum , bu konuya önem veren sürekli bu konu üzerinde duran bilgehan hocanın videosunu da paylaşmak istedim böylelikle.

Saç ekimi düşünen arkadaşlar bunları iyice araştırıp öğrenmeli

Bu arada videoda bizden de bahsetmiş hoca forumdan:)

İnstagram videosu https://www.instagram.com/tv/CKbIwYHnMyd/?igshid=130dr16s8n0y9

Cihandoğan

• Hero Member
Ynt: Op.Dr Bilgehan Aydın saç ekimi ön çizgisi Hakkında bilgi
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2021, 00:45:34 »
Ön saç çizgisine çok önem veriyor bu çok önemli
Bence bir çok merkez de ön çizgilere önem vermeli

Ve başka merkezlerin bozduğu kafalara repair yapıp düzenliyorlar daha iyi bir çizgi ile

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2021, 00:48:09 »
Adam geliştirmeye çalışıyor yenilikler katmaya çalışıyor bu video paylaşımları artarsa ekimciler daha iyi çizgi yapmaya çalışır. Doğallık çok önemli gerçi kendisi insan yüz anatomisini çok iyi bilen bir doktor sonuç olarak saç burun dudak bir çok operasyon yapan bir cerrah.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2021, 00:58:19 »
evet ön çizgiye aşırı önem veriyor bu algı tüm saç ektiren kişiler ve merkezler için önemli paylaşım sebebim de bu
Global Moderator

mahlas

• Sr. Member
‘Randomize saç çizgisi tekniği’ derken kasıt nedir ben anlamadım ama gösterilen ekimdeki saç çizgisi gerçekten çok doğal görünüyor.

Teknikte kastedilen nedir? Detaylarını merak ettim.

Chris Keller

• Yeni üye
  • *
Doğal görünüyor, özellikle sağ tarafı beğendim fakat sol tarafta ön saç çizgisinin çok aşağısına random saçlar ekilmiş aslında oldukça doğal görünüyor fakat gençliğimde böyle fazla saçlar  vardı ön çizginin aşağısında onları jiletle veya makasla alıyordum. Doğal ama bana göre sol taraf güzel durmuyor.

Facebook Twitter Instagram