Anket

Ankara saç ekim  merkezleri

Dr Muttalip keser
8 (17.4%)
HLC  Dr Özgür
2 (4.3%)
Şahin çelik lifehairankara
21 (45.7%)
Dr Serdar gökrem
0 (0%)
Dr Muhammet özgehan
1 (2.2%)
Dr ekrem Civaş
0 (0%)
Dr Nilgün soysal
0 (0%)
Dr Ferruh Bingöl
0 (0%)
Dr deniz kök Dr hikmet karayel
0 (0%)
Dr Serdar yüce
0 (0%)
Dr Tarık çavuşoglu
0 (0%)
Dr fatih öktem
0 (0%)
Dr Raşit toksöz
0 (0%)
Dr burak bağ
0 (0%)
Dr selçuk yüce
0 (0%)
Dr ilhan pekdemir haır
0 (0%)
Dr Yücel demir
0 (0%)
Dr Yücel demir
0 (0%)
Ankarabaşkenthastaneleri
0 (0%)
Dr Jale Şenyurt
1 (2.2%)
Dr Özgür koldaş ( Tunalı saç ekimi )
1 (2.2%)
Medicalpark hastaneleri saç ekimi
1 (2.2%)
Liv hospital saç ekimi
0 (0%)
Memorial saç ekimi
0 (0%)
Mayasante poliklinik saç ekimi
0 (0%)
Estelifehair saç ekimi
0 (0%)
Forest poliklinik saç ekimi
1 (2.2%)
Konhair saç ekimi
0 (0%)
Metlana saç ekimi
0 (0%)
Natural saç ekimi
0 (0%)
Koruhastaneleri saç ekimi
0 (0%)
Özkayasaçekimmerkezi
0 (0%)
Aren sağlık saç ekimi
0 (0%)
Dorian saç ekimi
1 (2.2%)
Metropolitan saç ekimi
0 (0%)
Srt haırsaçekimi
0 (0%)
Mesen saç ekimi
0 (0%)
Fonshaır saç ekimi
3 (6.5%)
Alhaırtransplant
0 (0%)
Yasin demir saç ekimi
1 (2.2%)
Suat çiçek saç ekimi
1 (2.2%)
Orhan Turnalı saç ekimi
1 (2.2%)
Haırasistant ankara
0 (0%)
Aydın arslan saç ekimi
0 (0%)
Fehmi arman saç ekimi
1 (2.2%)
Quark saç ekimi
0 (0%)
Datahaır saç ekimi  Eyüp tütüncü
1 (2.2%)
Egemen güdül saç ekimi
1 (2.2%)
Serhaır saç ekimi
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 46

Gönderen Konu: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket  (Okunma sayısı 1517 defa)

Dr.hair

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 648
      Bütün kellere selamlar .
    Öncelikle yazacaklarım tamamen benim düşüncelerim ve araştırmalarım olup  kimseyi yönlendirmek için yapılan bir  yazı değildir . 2014 den beri saç ekim forumlarını okuyarak edindiğim bilgileri içerir. İlk başta donanım habere yazmak ile başladı hikaye .  Özelden gelen mesajlardan dolayı soğudum uzun süre uğramadım . ( özelden 2-3 saç ekim merkezinin yazmasından dolayı soğudum ) sonrasında tayin evlilik çocuk derken saç ekim işini sürekli erteledim .
  Askeri personel olduğum için saç ekim merkezlerinin bazıları ile yüz yüze bazılarını whatsapp  ile iletişime geçtim . 
   Araştırmaları bir müddet bıraktıktan sonra bu forum sitesini buldum . Öncelikle @hintell ve ekibine tarafsız böyle bir forum sitesi yaptığı için teşekkür ederim . Burası bağımlılık yapıyor haberiniz olsun .
   Ankara saç ekim merkezlerini araştırken sosyal medya ve  Google  üzerinden yaptım . Facebook kullanmadığım için orada farklı merkezler varsa kusura bakmasınlar . Hazır bahsetmişken bir not düşeyim Web sitesi olmayanlara karşı ayrı bir önyargım var . Listede olmayanlar var yanlarına not düştüm .  Bu iş sadece sosyal medyadan olunca  merdiven altı yapılıyormuş gibi bir izlenimi veriyor bana .
   Ankara saç ekim merkezlerinin fiyatları , ekim yöntemleri , ekibi ve adres bilgilerini içerecek .
  Tekrardan belirteyim yazdıklarım benim görüşlerim kimseyi yönlendirmesin .   Bu paylaşımın kopyalayıp donanımhaber de de yapacağım .

https://mobile.donanimhaber.com/ankara-icin-en-iyi-sac-ekim-merkezleri-hangileri-reklam-yapanlar-yonetime-bildirilecek--131933336
     
                 Dr Muttalip keser :   
    Dünyada saygı gören doktorumuz Ankara da Çankaya -Atakule nin karşısında poliklinik de kendisi yapıyor işlemleri . Greft başı 3,5 Euro aldığı ve benim kafaya ekmeyeceği için hiç arayıp rahatsız etmedim

              HLC Dr Özgür öztan :
      Dr Özgür ve ekibi saç ekimleri Çankaya GOP da poliklinik de büyük bir ekibi ile  yapıyor . Greft başına 2,5 Euro ya ektiği için Özgür hocamıda rahatsız etmedim .
   
              Şahin Çelik lifehaırankara
 Şahin beyi bu forum sitesinde gördüm 4 yıldır da ekimlerini takip ediyorum . O yüzden listenin başına yazdım . Kendisininde 2 defa saç ekimi yaptırması ve süreci bilmesi ekstra bir güven veriyor .  Saç ekimlerini Çankaya - Çukurambar da poliklinik de yapıyor . Kök alımı ve kanal açma işlemini bizzat kendisi yapıyor . Ekim işlemini 6 yıldır beraber çalıştığı ekibi yapıyor. Bir seans da maxımum 4500 greft ekiyor . Ekimlerini Safir -Fue yöntemi ile yapıyor .  Fiyatı güncel 30.000 tl   Toplam 3 seans prp ve bir aylık bakım paketi veriyor . 2 ay sonrasına randevu veriyor .

         Dr Serdar  Gökrem
   Dr Serdar hocam Ankara nın en eski saç ekimlerimden biridir . İlk araştırmaya başladığım zamanlar da ile aynı yöntem ile ekimlerine devam ediyor . Kendisinin de  saç ekimine ihtiyacı olup yaptırmaması hep düşündürmüştür . Manuel -Fue alımını kendisi yapıp kanal açma ve ekim işlemini  yıllardır aynı ekibi ile yapıyor . Eskiden bir Seans da 4000 greftleri ekiyordu.  uzun zamandır greft sayısını azaltıp seans sayılarını artırdığını gördüm . Benim açıllik için 2 seans önerdi 8 ay ara ile ilk seans için 36.000 dedi pazarlık ile 33.000 tl ye indi . Sonrasında prp yapmıyor sadece vitamin veriyor .   görüşme yaptığım da herkesten duyduğumu bana da yaptı . Görüşme sırasında soğuk ve açıklayıcı bilgiler vermiyor . 1 hafta sonrasına randevu veriyor .
   
        Dr Muhammet özgehan ( tripaesthetic)
  Muhammet hoca saç ekimlerini Çankaya - Alacaatlı da poliklinik de yapıyor . Kanal açma işlemini kendisi yapıyor . Kök alma ve ekim işlemini ekibi yapıyor . Bu forum sitesindeki şikayet ve şikayetvar sitesindeki şikayetleri için görüşmeye gitmediğim bir klinik .  Genel şikayetleri saç çizgisi ve donör bölgesi . Saç ekimi için 20-25.000 tl arasında maxımum greft ekilecegini söylendi .  Ekimlerini slit fue yöntemi ile yapıyor .

          Dr ekrem Civaş
   Ekrem Civaş hocamız yıllardır saç ekim sektöründe ismini duyarım . Saç ekimlerini ekibi tarafından gerçekleştirir .  Saç ekimi için 2 defa aradım geri dönüş yapacaklarını söylediler ama arayan olmadı . Fiiyat bilgisi olan varsa sonrasında ilave ederim .en son Çankaya -GOP da yapıyordu ekimlerini .
     
         Dr Nilgün soysal
   Google aramalarında gördüğüm saç ekim merkezi . Telefona arıyorum ama açılmadı . İsmini de daha önce hiç bir platform da görmedim .
     
          Dr Ferruh Bingöl
   Ferruh hoca saç ekimleri artık yapılmadığını belirtti sekreteri . Eskiden saç ekimleri Dr Serdar gökrem hocamız  yapıyormuş .
 
          Dr deniz kök Dr hikmet karayel
  Dr deniz kök hocamız Çankaya Çukurambar da Forest polklinik de yapıyor işlemlerini . Kök alımı be kanal açma işlemini kendisi yaptığı zaman fiyat farklılığı oluyor .yıllar önce GOP daki muayenesinde görüşme yapmıştım . Çok Bilgili ve sıkılmadan saatlerce size saç ekimini anlatabilir . Saç çizgisini biraz değiştirmesi gerekiyor .  Dr hikmet karayel ile beraber çalışıyorlar şuan  sanıırm .   Saç ekim ücreti 13-16 ve 19 000 tl şeklinde üç paketleri var .

                Dr Serdar yüce
  Serdar hoca saç ekimlerini Çankaya - Beştepe de ekibi tarafından gerçekleştiriyor . Saç ekim ücreti 20-25.000 tl arasında ekilecek greft sayısna göre değişiyor .

              Dr Tarık çavuşoğlu
     Saç ekimilerini hiç duymadığım bir doktor . Sosyal medyadan baktığımda kendisininde kel olması sadece Seo çalışması yapıp Google da üst sıralarda çıkan bir merkez . Saç ekimlerini hastane de (isim verilmedi ) ekibinin yaptığı ve 20.000 tl  saç ekimlerini ekibi yapıyormuş .

              Dr fatih Öktem
   Dr fatih hoca ekimleri kendisi ve ekibi ile yapıyor . Saç ekimlerini Balgat da bir hastane de 35.000 tl ye ilaçlar ve 7 günlük rapor dahil
Şeklinde gerçekleştiriyor .  Daha çok plastik cerrahi ameliyatlarını gerçekleştirdiği için düşünmediğim bir merkez . O yüzden sadece fiyat bilgisini aldığım bir merkez .

             Dr Raşit toksöz 
   Google de rastladığım ismini hiç duymadığım bir merkez . Telefonları kapalı .
 
               Dr burak bağ
   Dr burak hocamızın sonuçlarını hiç görmedim o yüzden herhangi bir şey diyemem .  Google reklamlarımda gördüğüm bir merkez .  Telefon ile görüştüğümde  fiyatlarının 18.000 tl ,  taksit imkanın olduğu ve doktorun işleme girdiğini  prp ve mezotrapiler fiyata dahilmiş . Bir tanıtım videosunda işlemin 10-12  saat civarında sürdüğünü belirtmiş

                  Dr selçuk yüce
  Google da gördüğüm saç ekim merkezi . Telefonlara geri dönüş olmadı

              Koruhastanesi saç ekimi
   Saç ekimi yapılmıyor

   
             Ankarabaşkenthastaneleri
  Google da bulduğum saç ekim merkezi . İnternet de yazan telefonlarına ulaşılmıyor.
 
              Dr İlhan pekdemir-haır
   İnstagram reklamından ulaştığım saç ekim merkezi . Saç ekimlerini Çankaya - Çukurambar da tıp merkezinde  doktor eşliğinde ekibi gerçekleştiriyor .  20.000 tl saç ekim ücreti verildi . Safir ve slit yöntemi ile yapılıyor . 
       
              Dr Yücel demir
      Saç ekimleri ara verdiklerinin şuan yapılmadığı ve ilerde tekrar başlanılacağını söyledi sekreteri . Saç ekime ara verilmesi için ya ekibin komple istifa etmesi veya sonuçların kötü olmasından kaynaklı ekibi komple kovmak gerekir . Anlamadım .

              Medicalpark Hastenesi
    Saç ekimlerini hastehane  ismi olunca çok sıcak bakmıyorum . saç ekim merkezlerinin oda kiralayarak işlem alıyorlar .  Hastanenin adına güvenerek gidiyorsun ve altta tamamen bağımsız farklı bir saç ekim merkezi ile karşılaşıyorsun . Ankara’da Medicalpark ve Liv hospital hastanelerinin saç ekimilerini aynı ekip yapıyor . Enterasan olan farklı hesaplar üzerinden  pazarlama yapılıyor . Quark ve fue saç ekim merkezi Medicalpark da işlem yapıyor hepsi aynı şirket sanırım . Fiyatları 18 .000 tl uzmanlar giriyormuş . 5 seans prp fiyata dahil.  Yenimahalle - Batıkent hastanenin yeri .

          Mayasante poliklinik
   Saç ekimlerini şahin çelik yapıyor .

          Estelifehair
   Estelifehair saç ekim merkezini iki kere arama rağmen geri dönüş olmadı . İsmini duymadığım bir yer sadece Google reklamda gördüğüm için aramıştım .

           Forest  poliklinik
    Görüşmeye gittiğimde içeri de çok farklı saç ekim merkezinin personeli vardı . Dr Deniz kök ve Dr hikmet karayel haricinde benim saydığım 3 farklı merkezin ekimi vardı . Hatta görüşmeleri herkesle yapabiliyorsunuz.  Eyüp bey -Fatih bey - Hasan bey ile görüşmeler yaptım hepsinin fiyatları yakındı .  içime sinen bir yaklaşımları olmadı . Maddiyat ve hemen ertesi gün işleme alabiliriz tavırları kötüydü . Bir kan tahlili veya analiz yapmadan . Yukarı da bahsetmiştim dr Deniz kök yazısında 13-16-19 .000 tl fiyat aralıkları var .  Fiyata görede yöntem ve prp desteleri var . Yerleri çankay -Çukurambar da

            Egemen güdül saç ekimi
    Forum ve instagram da gördüğüm saç ekim merkezi . Daha önce dediğim gibi ödül alan merkezlerden uzak duruyorum . Bu merkezin ekstradan iki kere aramama rağmen bir gün sonra geri dönmeleri benim cevap veremem ve whatsapp dan yAzarak asker olduğum için herzmaan müsait olamıyorum buradan yazarsanız dedim . Tabiki dendi fotoğraf gönderdim bilgi istedim geri dönüş hiç olmadı . Bir cevap vermeye bile acizler . İnstagram da ki bir videosuna da çok gülmüştüm esnaf ağzıyla konuşanlara tepki verirken kendisinin esnaf ağzıyla saç ekimi anlatmasına çok gülmüştüm .
   
                 Konhair
   Ankara’nın en eski saç ekim merkezlerinden Konhair Çankaya-Çukurambar da yerleri . Kendisi de asker emeklisi olduğu için 10 gün  rapor ve 4500 greft için 17.500 fiyat verdi . Normal fiyatını sormadım .  Sosyal medya da fazla bir sonucu yok . Şikayet vardaki hastalarına geri  dönüş yapmaları iyi .
   
                Metlana
    Google reklamlarımda görüp aradığım bir merkez sonuçları hakkında çok bir bilgim yok . Yerleri mustafa Kemal mahallesi . 2 seans sedasyonlu saç ekim ücreti 14.000 tl .

              Suat çiçek saç ekimi
  Sadece instagram sitesi olan bir saç ekim merkezi . Ekimlerini  görüşmelerini  hastane de yapıyor . Bana çok mantıklı gelmiyor bir saç ekim merkezinin neden Web sitesinin olmayışı .  Saç ekim ücreti olarak 60.000 tl verdiler . Bu forum sitesinde  gördüğüm bir hastasına bakarak 60.000 tl verilecek bir merkez gibi görünmüyor . 2 ünlü kişiye yapılan bir  saç ekimin güzel olmasıyla merkezin fiyatını bu kadar yüksek tutması bilemedim . Saç ekimlerini incel de bir hastane de yapıyor .
            Dr Jale Şenyurt saç ekimi
   Dr Jale hoca’yı bu forum sitesinde kötü sonuçlarını görmüştüm . Uzun zamandır yeni paylaşım yapan hastasını da görmedim . Saç ekimlerini kendisininde girdiğini ekimleri Kavaklıdere de bir hastane de 30.000 tl ye yapıyor . Benim açıklık için 5000 greft önerdi

          Liv hospital saç ekimi
  Daha önce Medical park hastanesinde de yazmıştım . Liv hospital içinde  kiralık çalışan saç ekim merkezi yapıyor . Şikayetimvar sitesi ve forum sitelerindeki şikayetlerden dolayı  aramadım. Medicalpark hastanesi ile ortak çalıştığı için
   
             Memorial saç ekimi
    Aradım ama geri dönüş olmadı. Hastane olduğu için çok da ciddiye almadığım için tekrar aramadım .

          Natural haır saç ekimi
   25 yıldır saç ekiminde öncü kuruluş olduklarını söyledi sekreter hanım . Google reklamda gördüğüm saç ekim merkezi . Çankaya da poliklinik de yapıyorlar ekimlerini . Dr kontrolünde ekipleri gerçekleştiriyor . 2 seans şeklinde yapacaklarını fiyatın 16.000 tl fue yöntemi ile yapıyorlar .
   
          Özkayasaçekimmerkezi
   Google da gördüğüm saç ekim merkezi . Sonuçları hakkında bir bilgim yok . Saç ekimlerini Kızılay da tıp merkezinde 2 seans prp fiyata dahil 20-30.000 tl aralığında . Şikayet yok ama sonuç da yok

           Aren sağlık saç ekimi
   İnstagram ve Google da gördüğüm saç ekim merkezi . İsim değişikli yapılmış sanırım . Eryaman hastanesinde 2 seans prp dahil 20-25.000 tl arasında fiyat verildi . 3 gün de rapor veriliyor .

         Dorian saç ekim merkezi
  Google reklamda gördüğüm saç ekim merkezi . Saç çizgilerini biraz daha geliştirmeleri gerekiyor .  10 gün rapor veriliyor . Lokman hekim Demetevler şubesinde yapılıyor . Dhı yöntemle de ekim yapıyorlar . 15-20.000 fiyat aralığında yapılıyor . Prp ve mezoterapi sonrasında hediye ediliyor .

        Srt hairsaçekimi
   İnstagram da gördüğüm saç ekim merkezi . Normalde 30.000 tl olam saç ekim fiyatını beni telefonda konuşarak çok sevdiği için 25.000 tl yapacakmış . Liyakatsiz bir üslubu olduğu için bedava yapsa da gitmeyeceğim bir saç ekim merkezi . Saç ekimlerini bilgi hastenesinde 3 aylık bakım paketi ve 3 günlük rapor veriyor .

         Mesen saç ekim merkezi
    Web sitesi olmayan başka bir saç ekim merkezi . İnstagram da gördüğüm saç ekim merkezi
5500 greft heryerden alıyorlarmış . Balgat 100.yıl hastanesinde 15.000 tl ye yapıyorlar .

          Alhaırtransplant saç ekimi
   Telefonlara cevap verilmiyor .
   
          Yasin demir saç ekimi
   Yüz yüze Görüşme den fiyat vermiyorlar . Asker ve  Ankara dışında olduğumu  fotoğraf göndereyim dedim olmaz dediler .
 
           Haırasistant saç ekimi
   Web sitesi olmayan başka bir saç ekim merkezi . İnstagram da gördüğüm saç ekim merkezi  Maxımum greft ekiliyor .  4 seans prp 4 seans prp fiyata dahil 16-20.000 tl  ekimleri çukurambarda poliklinik de yapıyorlar . Daha önce bahsettiğim Forest poliklinik de görüştüm merkezlerinden biriydi içime sinmemişti .

           Aydın Arslan saç ekimi
      Forum sitesinde ve instagram da gördüğüm saç ekim merkezi . 7000 greftlik ekimini görmüştüm burada çok iyi görünmüyordu . Ödül alan merkezlerden uzak duruyorum . Onların hepsinin para ile alındığını biliyorum . Geçen gün kamyon taksi ödülü alan bir firma görmüştüm . Hastanede 4000-4500 greft ekim ücreti 18.000 tl

          Fehmi arman saç ekim
    Ankara ‘nın eski saç ekim merkezlerinden biri fehmi arman .  Ekimlerini hastanede  ekibi gerçekleştiriyor . Görüşmeleri Yaşamkent de ekimleri Balgat da bir hastanede  yapıyorlar . 2 gün de maxımum greft ile ekim yapıyorlar 35.000 tl ücret verildi .

           Quark saç ekim merkezi
    Web sitesi olmayan başka bir saç ekim merkezi . İnstagram da gördüğüm saç ekim merkezi .ekimleri Medicalpark hastanesinde ama paylaşımları Liv hospital olan farklı bir saç ekim merkezi .  5 seans prp dahil 18.000 tl ye yapıyorlar . İşleme doktor girmiyor ekipleri yapıyor .
   
          Datahaır saç ekim merkezi
   İnstagram da gördüğüm saç ekim merkezi . Web sitesi olmayan başka bir saç ekim merkezi . İki farklı ınstagram hesabından Yağ enjeksiyonu 6 seans prp mezoterapi bakım paketi dahil 19.000 tl
 Yağ enjeksiyonu üzerine prp mezoterapi yapılması çok mantıklı gelmiyor . Ekimleri Çankaya -Çukurambar da poliklinik de yapıyor . Daha önce bahsettiğim Forest poliklinik de görüştüğüm saç ekim merkezlerinden biri . İçime sinmemişti . Şikayetvar sitesinde ilgisiz olm hastası mevcut .  Buradaki birkaç sonucuna baktım çok da iç açıcı değiller .
   
           Serhaır saç ekim merkezi
  İnstagram da gördüğüm saç ekim merkezi . Prp’li saç ekimini hastane de doktor kontrollünde 20.000 tl ye ilaçlar dahil şeklinde yapıyorlar . 3 gün rapor veriyolrlar . Çankaya - Eskişehir yolu adresi

 

DieAnotherDay

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 744
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2023, 22:23:12 »
Açıklığım az param varsa muttalip hocaya giderim
Param kısıtlı ise Şahin çelik sekmez ankara için
Kendisinden daha pahalı ekimcilere ve doktorlara nal toplatır.

kandan

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 506
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2023, 22:27:14 »
Saç ekimine Maksumum verebilceğim ücret 20/50 arası olduğu için benimde tercihim şahin çelik olur ankara’da saç ekimi düşünsem.

BJKKARA

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 647
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2023, 22:29:24 »
Ankara için Hlc Muttalip keser ve şahin çelik harici çok araştırma yapma gereği duymam açıkcası.

Dr serdar gökrem var ama çok benim tarzım değil ekimleri hep bir eksik gibi sıklık olarak tabi değerli bir hocamız saygısızlık yapmal istemem biraz daha sık ekerse on numara doktor.

emekli kel

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 8113
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2023, 22:35:09 »
 hocam gerceken konulara bilgili yorumların ve bu kadar arastırmanı paylaşman takdiri hakediyor ama tek sehir olarak bakmamalı saç ekim işine sınır getirmemeli.tabi sen sınırlandırma amaçlı değil ankaradaki ekimciler konusunda bilgilendirme amaçlı paylaşım yapmışsın ama bu işi çok onemseyip gerekirse türkiyenin en ucuna gitmeli.tşkler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

 • Admin
 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 43099
 • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2023, 22:38:56 »
Güzel konu elinize sağlık
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçları Ekibi.

Dr.hair

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 648
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2023, 22:44:24 »
hocam gerceken konulara bilgili yorumların ve bu kadar arastırmanı paylaşman takdiri hakediyor ama tek sehir olarak bakmamalı saç ekim işine sınır getirmemeli.tabi sen sınırlandırma amaçlı değil ankaradaki ekimciler konusunda bilgilendirme amaçlı paylaşım yapmışsın ama bu işi çok onemseyip gerekirse türkiyenin en ucuna gitmeli.tşkler.
  Rica ederim üstad Emekli kel .
ilk başta ankara da araştırmaya başladım . Sonrasında 3 farklı ilde görev yaptım .  Doğma büyüme ankara’lıyım  . İstanbul hiç düşünmedim ama olsa Dr Serkan aygın derim kesinlikle . Benim beklentilerimi çok karşılayamayacak sonucum onun farkındayım . O yüzden de yaptırmıyorum hep içimde kalmıştır saç ekimi . Tamam diyorum bu sefer yaptıracağım yeter diyorum araya hastalık ülke dışı görev çıkıyor kalıyor yine . Bunda da bir hayır vardır diye diye 8-9 yıl geçmiş 😂😂

Dr.hair

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 648
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2023, 22:45:08 »
Güzel konu elinize sağlık
  Sayende üstadım 🤗 rica ederim 

Eksi sözlük

 • Full Member
 • ***
 • İleti: 233
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2023, 22:45:20 »
Güzel konu ama en azından 3 oy kullanma hakkımız olsa daha iyi olurdu.

emekli kel

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 8113
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2023, 22:48:23 »
  Rica ederim üstad Emekli kel .
ilk başta ankara da araştırmaya başladım . Sonrasında 3 farklı ilde görev yaptım .  Doğma büyüme ankara’lıyım  . İstanbul hiç düşünmedim ama olsa Dr Serkan aygın derim kesinlikle . Benim beklentilerimi çok karşılayamayacak sonucum onun farkındayım . O yüzden de yaptırmıyorum hep içimde kalmıştır saç ekimi . Tamam diyorum bu sefer yaptıracağım yeter diyorum araya hastalık ülke dışı görev çıkıyor kalıyor yine . Bunda da bir hayır vardır diye diye 8-9 yıl geçmiş 😂😂

üstad bazen benimde cocuklukan beri yapmak istediğim şeyler vardı hep engel çıkmıştı onlar kalıyor içimde.sadece hep o şelerde engel çıkıyor.hayırolsun.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Bal Porsuğu

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 468
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2023, 22:52:38 »
Oy kısıtlı evet Muttalip hocaya verdim ama 3 oy gerekli ankara için bence

Dr Muttalip keser
Hlc Dr özgür bey
Şahin çelik

sahin0397

 • Full Member
 • ***
 • İleti: 168
 • sahin0397
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2023, 22:57:20 »
hocam muttalip keser hocayı elemişsiniz bütçenizde belli ankara dışına çıkmayacağınıza göre şahin çelik'ten başka çareniz yok.

Uzun Enişte

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 8
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2023, 23:10:19 »
Hocam çok güzel konu paylaşımı yapmışsınız, teşekkür ederiz
LifeHair Şahin Çelik saç ekimi

Dr.hair

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 648
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #13 : 16 Ocak 2023, 15:38:23 »
Hocam çok güzel konu paylaşımı yapmışsınız, teşekkür ederiz
  Rica ederim. Ankara da saç ekimini Araştırma yapanların görmesi için  elimden geldiği kadar bütün saç ekim merkezlerini  çalıştım .

academician

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 37
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara saç ekimi merkezleri -fiyat -tavsiye -Anket
« Yanıtla #14 : 17 Ocak 2023, 13:48:58 »
Şahin Çelik 30.000 mi geçen yaz 15.000 di 🫣
 • Ekim Tarihi: 05.08.2022
 • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
 • Greft Miktarı 4500
 • Yaşınız 34
 • Medikal Tedavi Evocapil Tablet ve Şampuan, Aspirin, Wellcare Vitamin D, Magnezyum, Omega3, B12, Regrow Sprey, Aylık Prp

 

Facebook Twitter Instagram