Gönderen Konu: SAÇ EKİMİNDE BAŞARI İSTATİSLİKLERİ (Anket)  (Okunma sayısı 666 defa)

Mehmet64

• Full Member
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI İSTATİSLİKLERİ (Anket)
« : 02 Haziran 2021, 12:44:00 »
Merhaba,bazı olayların saç ekimi sürecinin olumlu veya olumsuz sonuçlanmasına etkisinin ne kadar olduğu ve genel olarak saç ekimi yaptıran kişilerin istatisliklerinin tutulacağı bir anket hazırladım,ekim süresi üzerinden en az 210 gün geçmiş tüm arkadaşların katılmasını rica ederim.

https://forms.gle/ZovhVLHswD4peiBd9

NOT: Herhangi bir şekilde e-posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz istenmemiştir.

Forumda örnek olarak 1000 adet sonuçlanmış saç ekimi konusu var fakat herhangi bir istatislik tutmak pek mümkün değil bu yüzden böyle bir anket hazırladım umarım herkes katılım sağlar ve hep beraber saç ekimi süreci geçirenlerin istatisliklerini görebiliriz.

Hatalı veya eksik gördüğünüz yerleri bildirirseniz sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİNDE BAŞARI İSTATİSLİKLERİ (Anket)
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2021, 14:36:19 »
forumda 1000 den çok fazla ekim var :)

öncelikle emeğe saygı güzel bir çalışma olmuş eline sağlık
Global Moderator

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2021, 17:44:01 »
ankette bana gereksiz gelen sorular olduğu için şahsen katılmadım.boy ,kilo ,ekim merkezi ismi vs bence çok gereksiz olmuş,biraz daha sade sorular ve çok vakit almayacak şekilde olsaydı daha iyi olurdu.

Mehmet64

• Full Member
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2021, 18:01:41 »
ankette bana gereksiz gelen sorular olduğu için şahsen katılmadım.boy ,kilo ,ekim merkezi ismi vs bence çok gereksiz olmuş,biraz daha sade sorular ve çok vakit almayacak şekilde olsaydı daha iyi olurdu.

Öncelikle görüşünüze saygı duyduğumu söylemek isterim.

Anket tam tersine bana göre kısa,benim hedefledigim enine boyuna bütün detayların olduğu sorular ve cevapları,anket katılım hedefi ise en az 1000 kişidir.

Böylelikle kaç kişinin ekimi başarısız olmuş,başarısız olanlar neler yapmış bunlar ortaya çıktığında bir kaç biseyler belli olabilir.

Boy kiloyu sormamda ki sebep üstün körü bir metabolizma hızı hesaplamak için bu sayede metabolizmanın da etkileri ortaya çıkabilirdi.
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

Facebook Twitter Instagram