Gönderen Konu: Ön çizgi için başarı oranı en yüksek tedavi?  (Okunma sayısı 3003 defa)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi için başarı oranı en yüksek tedavi?
« : 09 Nisan 2022, 19:55:12 »
Arkadaşlar günlük 1 adet avodart + 5mg biotin kullanıyorum ve ön bölgeyi biraz toparlamayı şakakları kısmen doldurmayı amaçlıyorum,önerebileceğiniz başarı oranı en yüksek tedavi nedir? Tedaviye eklememi önerebileceğiniz bişey var mı?  Yani max ne yapılabilir dersiniz ön bölgede başarı sağlamak için?

athena

• Sr. Member
Ynt: Ön çizgi için başarı oranı en yüksek tedavi?
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2022, 20:16:34 »
dut, min ve iğneleme. hergün dut kullanmanızdaki amac nedir bu arada? gereksiz yere karaciğerinizi yoruyorsunuz. her gün kullanmak daha fazla katkı sağlamayacak.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2022, 20:48:42 »
dut, min ve iğneleme. hergün dut kullanmanızdaki amac nedir bu arada? gereksiz yere karaciğerinizi yoruyorsunuz. her gün kullanmak daha fazla katkı sağlamayacak.
Bilmiyorum ki kaç günde 1 alınmalı? Bide minox önde etki yapar mı genelde tepe için diyorlar?
  • Yaşınız 31

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2022, 21:12:34 »
dutun yarılanma süresi uzun olduğu için aldığın 1 hap 3 gün kadar vücudunda bulunuyor yani her gün almak o yüzden gereksiz. Minox tepelerde etkili ama dutla tüylenmeye başlayan saçlarını minoxla daha kalınlaştırabilirsin
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2022, 21:24:11 »
Teşekkürler yardımlarınız için..
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2022, 21:55:51 »
Arkadaşlar baktım minoxidil çok pahalanmış ona alternatif bişey var mı kullanılabilecek? Yani kesin onla fayda görcemi bilsem alcam ama propecia/proscar da olduğu gibi bi alternatifi olabileceğini düşündüm,var mı öyle bişey?
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2022, 22:00:01 »
Trendyolda 2li 220 tl var ama sahte midir? Gerçek olduğunu nasıl anlarız?
  • Yaşınız 31

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2022, 22:32:39 »
Dutasteride konusunda bu kadar emin olmayın bence. Doktorlar hastalarına bu ilacı günlük olarak yazıyor. Yani etkisi 3 günde 1 içmek ile aynı olsaydı doktorlar da öyle yazardı. Tamam uzun süre vücutta kalıyor da etkinliği aynı mı kalıyor?

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2022, 03:17:09 »
Dutasteride konusunda bu kadar emin olmayın bence. Doktorlar hastalarına bu ilacı günlük olarak yazıyor. Yani etkisi 3 günde 1 içmek ile aynı olsaydı doktorlar da öyle yazardı. Tamam uzun süre vücutta kalıyor da etkinliği aynı mı kalıyor?
Aynen bu da mantıklı,düşünmek lazım aslında,sonuçta biz dut kullananlar finden daha güçlü diye buna başlıyoruz acaba 3 günde 1 olunca aynı etki olur mu? Dht her gün yeniden üretiliyor sonuçta
  • Yaşınız 31

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Nisan 2022, 18:18:50 »
Dutasterid karaciğeri çok yoruyor mu roaccutane ilacını alıyorum sivilce tedavim için acaba saç için dutasterid e şimdi başlarsam karaciğerim çok mu yorulur

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2022, 11:24:56 »
Arkadaşlar 10 gün civarı ön bölgeye tedavi uyguluyorum ama minox öl bölgeyi daha da döküyor gibi yani minoxa başladığımdan beri ön çizgi daha seyrek duruyor sanki ki sürdüğümde elime saç geliyor li zaten seyrek ve açık bölge o yüzden başlamıştım 2 ay daha böyle dökülürse bişey kalmaz orda,ne dersiniz minox daha zararlı olur mu bırakılmalı mı yolun başında tecrübeli arkadaşlar yardım lütfen.(not:minox+dut+biotin)
  • Yaşınız 31

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2022, 11:34:37 »
Arkadaşlar 10 gün civarı ön bölgeye tedavi uyguluyorum ama minox öl bölgeyi daha da döküyor gibi yani minoxa başladığımdan beri ön çizgi daha seyrek duruyor sanki ki sürdüğümde elime saç geliyor li zaten seyrek ve açık bölge o yüzden başlamıştım 2 ay daha böyle dökülürse bişey kalmaz orda,ne dersiniz minox daha zararlı olur mu bırakılmalı mı yolun başında tecrübeli arkadaşlar yardım lütfen.(not:minox+dut+biotin)
Minoksilin çalışma şekli budur.  En az bir ay daha sabret.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2022, 11:42:34 »
Minoksilin çalışma şekli budur.  En az bir ay daha sabret.
Eyvallah kardeşim rahatladım biraz sağolasın,zaten deri gözüken seyrek ve  açık bölge daha da azalınca moralim bozulmuştu sabah sabah inşallah toplarız biraz.
  • Yaşınız 31

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2022, 11:46:47 »
Eyvallah kardeşim rahatladım biraz sağolasın,zaten deri gözüken seyrek ve  açık bölge daha da azalınca moralim bozulmuştu sabah sabah inşallah toplarız biraz.
Rica ederim. Bu durumu minoksil yaşayanların çoğu yaşıyor.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 20 Nisan 2022, 14:32:25 »
Saçıma masaj yapayım dedim daha da döküldü,hatta minoxu hiç bulaştırmadığım orta ve tepe bölge bile dökülüyor
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram