Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum?  (Okunma sayısı 760 defa)

Cee

• Yeni üye
  • *
Saç ekimine uygun muyum?
« : 17 Kasım 2019, 01:35:04 »
Merhaba arkadaşlar. Bir fikir danışmak için üye oldum, yorum yaparsanız sevinirim.

Geçen yıl benim durumuma yakın 2 arkadaşım saç ektirdi. Geçenlerde gördüm, saçları fena olmamış. Onları görünce aklıma düştü. İnternette bu siteyi buldum, birkaç gündür de ara ara bakıyorum.

Sıkıntı şu ki, saçlarım üst kısımda bayağı seyrek. Arkalar da çok iyi değil. Bu yüzden ekimden sonra da ne kadar olur bilemiyorum.

Forumdaki öncesi/sonrası fotoğrafları biraz fikir veriyor gerçi ama ama yine de tecrübeli olan üyelere bi sormak istedim. (Bu arada yaşım 40. 20 yaş civarında tepeden ve önden hafiften dökülmeye başladı. Son 3-4 yıldır aynı artık. İlaç falan hiç kullanmadım)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimine uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2019, 12:16:53 »
Geçmiş olsun. Ekim yapılabilir  ama orta segmentli bir isteğiniz olmalı zira açıklık fazla

Cee

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimine uygun muyum?
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2019, 13:03:32 »
Yorum için teşekkür ederim. Fazla bi beklentim yok. Sıkıntı şu; saçım şu anda şekil almıyor. 2-3 cm uzunluğunda oluyor genelde. Hiç taramadan dik dik durması için uzun, herhangi bir şekil vermek için de seyrek. Daha kısa kestirirsem güzel olmuyor, daha uzun zaten olmaz. Kazıtma işini berberime sordum ve kazıtan birkaç arkadaşıma baktım, benim kafa şeklim kazıtmaya da uygun değil(miş). Yoksa bu yaştan sonra zaten ne olacak, fazla bişey beklemiyorum.

Facebook Twitter Instagram