Gönderen Konu: Sac ekimine uygun muyum?  (Okunma sayısı 1570 defa)

emir65655

• Yeni üye
  • *
Sac ekimine uygun muyum?
« : 01 Ağustos 2020, 17:34:27 »
Arkadaslar herkese iyi bayramlar yasim 33 18 yasindan beri sac dokulme problemim var son yillarda durmus durumda genel olarak saclari mi kazitarak kullaniyorum sac ekimi konusunda tam karar verebilmis degilim gorustugum merkezlerden biri 2 seans seklinde bir sac ekimi dusunuyor ilk etapta on bolgede 4 parmak boyutundaki alana ekim yapilacagini gerekirse sakaldanda vertex bolgeye serpistirme yapabileceklerini ve dhi yonteminin kullanilacagini soylediler doktor bey ensedeki doner bolgenin zarar gormemesini amacladiklarini soyledi sizce ben sac ekimine uygun muyum donor bolgem bu is icin uygun mudur on bolgeler seyrek olacaksa ekim yaptirmak istemedigi mi soyledim sac ekimi konusunda tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim

emir65655

• Yeni üye
  • *
Norwood 7 yolu
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2020, 00:33:43 »
Arkadaslar Norwood 7 yolunda saclarim ilerledi gibi sac ekimi konusunda kararsizim 33 yasindayim saclarda dokulme pek olmuyor artik fotograflari degerlendirirseniz sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimine uygun muyum?
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2020, 00:52:43 »
Alan geniş donör kısıtlı çok olumlu bir sonuç olmaz
Global Moderator

emir65655

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2020, 00:54:56 »
Hintel hocam on ve orta bolgeyi dolduramaz miyim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2020, 01:06:54 »
Hintel hocam on ve orta bolgeyi dolduramaz miyim?

Ön orta 2 ekim olabilir evet
Global Moderator

emir65655

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2020, 01:11:02 »
Hocam benim gorustugum yerlerde 2 ekim olur dediler ilk seferde on ve orta bolge dolar dediler ama tabi cekincelerim var gene de genelde saclari kazidigim icin ve sac kazimak Beni pek rahatsiz etmedigi icin ekim yapar ve kotu sonuclanirsa bu secenegiminde elimden gitmedi beni tedirgin ediyor biraz son zamanlarda forumu oldukca takip ettim ve baya bilgi edindim degerlendirme yaptiginiz icin tesekkur ederim.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2020, 01:19:00 »
Hocam benim gorustugum yerlerde 2 ekim olur dediler ilk seferde on ve orta bolge dolar dediler ama tabi cekincelerim var gene de genelde saclari kazidigim icin ve sac kazimak Beni pek rahatsiz etmedigi icin ekim yapar ve kotu sonuclanirsa bu secenegiminde elimden gitmedi beni tedirgin ediyor biraz son zamanlarda forumu oldukca takip ettim ve baya bilgi edindim degerlendirme yaptiginiz icin tesekkur ederim.
aynı durum bende de var saçı kazıtmak güzel Ekim yapıp güzel bir sonuç olmasa ne yaparım diye düşünmüyor değilim

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2020, 11:37:18 »
Bence hintellin de dediği iyi yerde yapılacak  ön ve orta 2 ekim sizi saçsız halinizden  saçlı biri yapabilir

emir65655

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2020, 13:08:33 »
Arkadaslar tesekkurler yorum yaptiginiz icin eger ektirirsem dusuncem zaten ilk ekimde on ve orta bolgeye ekim yapmak arkalara yaptirmayacam bu fotograglarda daha acik duruyor sacim normalde daha iyi ekim yaparsam arkalarda gene minox kullanmayi dusunuyorum kullandigimda cok verimli sonuc aliyordum ama tabi birakinca eskiye donuyor saclar

prometeus

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2020, 15:51:41 »
hocam bence bir uzmana baktırmayı düşünün fotoğraflarda yanıltma olabiliyor o yüzden kesin şöyledir diyemeyiz umudunuz yitirmeyin

emir65655

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 28 Ağustos 2020, 16:05:21 »
hocam bence bir uzmana baktırmayı düşünün fotoğraflarda yanıltma olabiliyor o yüzden kesin şöyledir diyemeyiz umudunuz yitirmeyin
hocam gorustugum yerler 1 ekimde on ve orta dolar dediler 2. Ekim yapilirsa arka bolgeye sakalla desteklenir dediler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Ağustos 2020, 18:12:08 »
Kafanı yukarıdan düz bir sekılde cek ben sana 2 ekimi de nereye kadar yaptıracağını belirteyim.
Global Moderator

emir65655

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 28 Ağustos 2020, 18:34:15 »
Kafanı yukarıdan düz bir sekılde cek ben sana 2 ekimi de nereye kadar yaptıracağını belirteyim.
bu resim uygunmudur

emir65655

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 28 Ağustos 2020, 20:48:25 »

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Ağustos 2020, 22:45:23 »
bence ekime uygun değilsiniz hocam lakin sakal takviyesi iki üç ekim yaptırırım kafaya koydum derseniz ve birde çok iyi bir ekim merkezi tercihinizde bulunursanız olabilir derim tabi birde beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım.

Facebook Twitter Instagram