Gönderen Konu: sac ekimine uygun muyum merkez onerısı ?  (Okunma sayısı 425 defa)

yabulahan

• Full Member
sac ekimine uygun muyum merkez onerısı ?
« : 01 Aralık 2022, 13:21:28 »
yasım 48 20 lı yaslarla birlikte saclarım ılk basta on Bolge ve sonrasında arka bolgede seyrelmeyle kısmen yavaşlar olarak devam ettı hiç bir İlac kullanmadım bıoxın ısında sac larımın ekom icin uygunluğunu ve de ozellıkle manuel alım yapan merkez ya da doktor tavsiyesi lütfen fotolar ıstedıgım gırı yuklenemedı acemılıgım kusuruna bakmayın onelerınızı bekliyorum
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2022, 13:55:45 Gönderen: yabulahan »
  • Ekim Tarihi: 21-24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48
  • Medikal Tedavi Finansteridi ekim oncesi sonrasi 20 ser gun kullanip 45. Gunde 1/2 procea olarak tekrar basladim solgar vm2000 biotin5000 omega3 kolajen tıp1-3
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Tank oktay

• Sr. Member
Ynt: sac ekimine uygun muyum merkez onerısı ?
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2022, 13:25:52 »
Foto atsana abicim neye gore sana fikir verecez

yabulahan

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2022, 13:30:00 »
yasım 48 sac larımın ekom icin uygunluğunu ve de ozellıkle manuel alım yapan merkez ya da doktor tavsiyesi lütfen
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48
  • Medikal Tedavi Finansteridi ekim oncesi sonrasi 20 ser gun kullanip 45. Gunde 1/2 procea olarak tekrar basladim solgar vm2000 biotin5000 omega3 kolajen tıp1-3

yabulahan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2022, 13:36:28 »
yasım 48 sac larımın ekom icin uygunluğunu ve de ozellıkle manuel alım yapan merkez ya da doktor tavsiyesi lütfen
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2022, 14:09:33 »
donör çok güçlü degil bu kafa anca bu alan kapanır gerisi olursa ekim fos olur hocam

bu alana 2 ekim gerekir

manuel alım yapan yerler

asmed dr koray erdoğan
hlc ankara
ankara serdar gökrem

ama en iyi manuel alımı asmed yapar
hlc nin avantajı da sakal kullanması olur

muttalip hoca da var ama o size ekmez
asmed de ekmeye bilir görüşmek gerek
Global Moderator

yabulahan

• Full Member
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2022, 00:20:42 »
Hıntel detaylı yanıtın icin cok teşekkür ederim.

Musadenle bir kaç sorum daha olucak doğru mu anladım acaba ıkı ekimle anca on ve orta bölümde mı duzgun bir ekım olur ? arka bolumu her halikarda donor alanın eksıklıgınden unutmak mı lazım doğru mu anladım acaba ?

Pekı sence manuel alıma yönelmem doner alanımın zayıf olmasından dolayı doğru bir secenek mi acaba ?

Asmed de sadece Koray Hocaya ektırırsem mı manuel alım olur yoksa a-b-c seçeneklerinde de manuel alım opsiyonu var mı ? bu arada asmed ıle bir kere ıletısım kurdum ve de video da gönderdim hasta koordınatoru en son koray hocanın videoyu ınceleyecegını ve ekimden sonra fınanster kullanımına nasıl baktığımı sordu ben de olumsuz baktığımı soledım bir daha da her hangı bir donus olmadı gerekirse bir daha ıletısım kurarım senın tavsiyelerinden sonra.

Muttalıp Hocanın ekmeme nedeni yoğunluğu mudur yoksa vakanın umıtsızlıgı ya da zorluğu mu ?

Hlc yı burayı ıyı kotu takıp etmeme rağmen hiç duymamıştım ama sakal ve vücut kılı kullanımı bana ılgınc geliyor çünkü hep merak etmısımdır boynumdaki ense trası gerektiren kılların sırt kıllarıyla birlesmesı ve de gayet guclu olmaları acaba enseden alınıp tepeye konulsa hem ensedekı kıllardan kurtulsam hem de sac olarak bana donus yapsa diye hep dusunmusumudr ama bunu ılettıgım ılhan Serdaroglu ve bir takım baska doktorlar bunun mumkun olmayacağını solemıslerdı.

Bu arada uc yuz yüze görüşmem oldu bırı İlhan Serdaraoglu beyle kı cok ıyı referanslar almıyorum burda diğer ıkısı de tanıdık aracılığıyla gıttıgım Ali Dursun Kan ve Alı Osman Apaydın cok tecrübeli degıldım ama Alı Osman Bey de manuel alım yapıyor olabilir mi bir arakadan aracılığıyla gıttıgım icin kanalları vs ve doner almayla bizzat kendı yapacagını solemıstı? Bunun dısında da Akl ve Transmed ve bir kaç merkezle de yazışmam oldu...

Tüm bu verilerı elde toplarsak sence nasıl bir yol cızmelıyım kafamın şekli duzgun ama yıllardır da usturaya ya da makinaya vurulmuş kafayla gezmenin de sıkıntılarını gel gıtlerını de sürekli duyuyorsundur ama sence ne yapmalıyım bu sevdadan vaz mı geçeyim yaptıracaksam da en ıyı sonucu nasıl alabılırım senın ve de bu konuda tecrübeli diğer arkadasların da tavsiye yardım ve onerılerı benim icin cok önemli. Sımdıden tekrar tekrar katkıda bulunan herkese cok tesekkur ederım

• Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2022, 04:00:12 »
Hıntel detaylı yanıtın icin cok teşekkür ederim.

Musadenle bir kaç sorum daha olucak doğru mu anladım acaba ıkı ekimle anca on ve orta bölümde mı duzgun bir ekım olur ? arka bolumu her halikarda donor alanın eksıklıgınden unutmak mı lazım doğru mu anladım acaba ?

Pekı sence manuel alıma yönelmem doner alanımın zayıf olmasından dolayı doğru bir secenek mi acaba ?

Asmed de sadece Koray Hocaya ektırırsem mı manuel alım olur yoksa a-b-c seçeneklerinde de manuel alım opsiyonu var mı ? bu arada asmed ıle bir kere ıletısım kurdum ve de video da gönderdim hasta koordınatoru en son koray hocanın videoyu ınceleyecegını ve ekimden sonra fınanster kullanımına nasıl baktığımı sordu ben de olumsuz baktığımı soledım bir daha da her hangı bir donus olmadı gerekirse bir daha ıletısım kurarım senın tavsiyelerinden sonra.

Muttalıp Hocanın ekmeme nedeni yoğunluğu mudur yoksa vakanın umıtsızlıgı ya da zorluğu mu ?

Hlc yı burayı ıyı kotu takıp etmeme rağmen hiç duymamıştım ama sakal ve vücut kılı kullanımı bana ılgınc geliyor çünkü hep merak etmısımdır boynumdaki ense trası gerektiren kılların sırt kıllarıyla birlesmesı ve de gayet guclu olmaları acaba enseden alınıp tepeye konulsa hem ensedekı kıllardan kurtulsam hem de sac olarak bana donus yapsa diye hep dusunmusumudr ama bunu ılettıgım ılhan Serdaroglu ve bir takım baska doktorlar bunun mumkun olmayacağını solemıslerdı.

Bu arada uc yuz yüze görüşmem oldu bırı İlhan Serdaraoglu beyle kı cok ıyı referanslar almıyorum burda diğer ıkısı de tanıdık aracılığıyla gıttıgım Ali Dursun Kan ve Alı Osman Apaydın cok tecrübeli degıldım ama Alı Osman Bey de manuel alım yapıyor olabilir mi bir arakadan aracılığıyla gıttıgım icin kanalları vs ve doner almayla bizzat kendı yapacagını solemıstı? Bunun dısında da Akl ve Transmed ve bir kaç merkezle de yazışmam oldu...

Tüm bu verilerı elde toplarsak sence nasıl bir yol cızmelıyım kafamın şekli duzgun ama yıllardır da usturaya ya da makinaya vurulmuş kafayla gezmenin de sıkıntılarını gel gıtlerını de sürekli duyuyorsundur ama sence ne yapmalıyım bu sevdadan vaz mı geçeyim yaptıracaksam da en ıyı sonucu nasıl alabılırım senın ve de bu konuda tecrübeli diğer arkadasların da tavsiye yardım ve onerılerı benim icin cok önemli. Sımdıden tekrar tekrar katkıda bulunan herkese cok tesekkur ederım
çizdiğim  alan ortanın gerisi ve sizin için ekimin sonlandığı sınır daha gerisi olmaz
ve aynı alana 2 ekim düşünülmeli  artık ya da ilk ekimin sonununa göre karar verilir

asmed de tüm ekimle manuel alım a b fark etmez
asmed manuel ekim alımı çok üst düzeydir düşünceniz doğru ve mantıklı bende olsam bende öyle isterim tabi merkez kabul ederse

ali osmanı tanımıyorum zaten başarılı bir ekimci ise bu forumda ön plana çıkmama şansı olmaz
ilhan hoca nın sana uygun olduğunu düşünmüyorum tabi bu benim düşüncem sen karar vereceksin
Global Moderator

yabulahan

• Full Member
« Yanıtla #7 : 05 Aralık 2022, 23:20:58 »
cok teşekkürler hıntel asmed ıle bir Yuz yüze görüşme ayarlamaya calısıcam  ama açıkçası HLC ankara dın da sakal ve mümkünse ense sırt vs kullanabilme ıhtımalı de ılgımı çekiyor onlarla da on lına ıletısım kuracağım Alı Dursun Kan ı tanıyor musun acaba ?
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2022, 00:00:00 »
yaşınızdan dolayı donör ve açıklık durumu kötü olmasına rağmen ekime uygunsunuz .beklentinizi çok yüksek tutumadan ön ve orta bölgede iyi bir sonuç alabilirsiniz yalnız vertex için sakal desteği şart gibi.

yabulahan

• Full Member
« Yanıtla #9 : 07 Aralık 2022, 00:03:12 »
bir de merkeze karar verebilsem tabı su an ok desem marta Gun verebiliyor Hlc mesela
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48

Facebook Twitter Instagram