Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum, İstanbul merkez önerisi  (Okunma sayısı 354 defa)

Fff8

• Yeni üye
  • *
Saç ekimine uygun muyum, İstanbul merkez önerisi
« : 24 Aralık 2022, 13:25:02 »
Merhabalar,  başlıkta da belirttiğim gibi saç ekibine uygun muyum  bu konuda 2 yıl önce farklı şeyler diyen merkezler oldu. Eğer uygunsam bu saç tipinde başarılı plan fiyat performans merkezleri nerelerdir istanbulda.

Medhair,  serkan aygın, asuman hair, akl ve Ahmet tosun gözüme çarptı forumda genel memnuniyet açısından.  Her türlü fikire yoruma açığım bu konuda.

Yaş 29 oldu sayılır,  finasterid kullanmak istemiyorum,  genel verebileceğim bilgiler bunlar sanırım.  Herkese teşekkürler şimdiden.

ahmet turan

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimine uygun muyum, İstanbul merkez önerisi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2022, 15:39:01 »
Donör bölgen zayıf dostum ekim alanı ise çok büyük bu durumda saç ektirirsen ve başarılı olursa ekim sonuç mutlu edebilir fakat tepedeki kendi saçların zamanla gidebilir bu durumda ikinci bir ekim gerekebilirki onada donör bölgen izin vermez sanırım .Bu yüzden bence tedaviler ile ilgilide bilgiler edin ve neler yapabileceğin ile ilgili fikirler oluşsun kafanda yoksa sadece ekim ile biraz geçici çözüm olur gibi geliyor bana.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2022, 16:48:06 »
2 ekim gerekli çok güçlü donör yok
Bu çizilen alana kadar ilk ekim yapılı 1 saç ekimi ile tüm alan kapatılamaz
Global Moderator

Fff8

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2022, 17:14:12 »
2 ekim gerekli çok güçlü donör yok
Bu çizilen alana kadar ilk ekim yapılı 1 saç ekimi ile tüm alan kapatılamaz

Hintel hocam öncelikle size teşekkürü borç bilirim,  bu forum kadar insanlığa faydalı olan çok  az şey var.

Sizce bu saç tipinde en iyi işler çıkartan merkezler hangileri olabilir ?

Ek olarak donör bölge 2 Ekim için yeterli midir sizce

Fff8

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2022, 17:15:17 »
Donör bölgen zayıf dostum ekim alanı ise çok büyük bu durumda saç ektirirsen ve başarılı olursa ekim sonuç mutlu edebilir fakat tepedeki kendi saçların zamanla gidebilir bu durumda ikinci bir ekim gerekebilirki onada donör bölgen izin vermez sanırım .Bu yüzden bence tedaviler ile ilgilide bilgiler edin ve neler yapabileceğin ile ilgili fikirler oluşsun kafanda yoksa sadece ekim ile biraz geçici çözüm olur gibi geliyor bana.

Tepedekiler elbet yolcu olacak hocam da zaman meselesi,  direniyorlar işte  :)

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2022, 17:28:20 »
Dökülme paterni norwood 7 ve bu yüzden 35 ten sonraki halinizi şimdiden canlandırmanız lazım kafanızda yani ona göre beklentinizi ayarlamanız lazım.tabi o zamana kadar hiç bir tedavi görmediğinizi varsayarak bu yorumda bılunuyorum.bu yüzden sakalınız güçlü ise sakal destekli mutlaka ekim düşünün en azından orta ve verteks bölgesi için.

Ash Ketchum

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2022, 19:11:02 »
Bence saç ekimine oldukça uygunsunuz fakat öncelikle donör bölgenin güçlendirilmesi gerekecek. Tabiki bu alanda oldukça güvenilir doktorlar var onlarla iletişime geçmeniz en doğrusu olur fakat size finasteride kullanmanızı önereceklerdir. Ben de şahsi olarak 6 ay finasteride kullanamdan bir ekim yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Fff8

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2022, 11:06:52 »
Birkaç merkezle görüştüm,  akl yi düşünüyorum şuan da, acaba benim kafaya uygun bir merkez midir, tecrübeli arkadaşlar ne derler, yorum bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2022, 18:41:07 »
Hintel hocam öncelikle size teşekkürü borç bilirim,  bu forum kadar insanlığa faydalı olan çok  az şey var.

Sizce bu saç tipinde en iyi işler çıkartan merkezler hangileri olabilir ?

Ek olarak donör bölge 2 Ekim için yeterli midir sizce

Düzgün bir alım olursa yeterli olur saç ekimi merkez seçimide bütçe meselesi dostum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram