Gönderen Konu: Antalya Estetik Hair Adem Korkut ortalama 3000 greft. 28.11.2019 yas 31  (Okunma sayısı 26891 defa)

sade_americano

• Sr. Member
Güneş altında dış mekanda saç. Bu arada kamera odakladığı için daha seyrek görünüyor, normalde daha iyi.

Eğer o kısımlarda çıkmazsa, sadece o bölümlere Ekim düşünebilirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
güneş altında ve flaşlı çekimlerde böyle görünmesi normal

sürec,n devam edıyor gelişir daha saçların sabır.
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Planlama sıkıntısı da çekiyorsun biraz. 3 bin greft bu kadar geniş alana yayılmaz.

sade_americano

• Sr. Member
güneş altında ve flaşlı çekimlerde böyle görünmesi normal

sürec,n devam edıyor gelişir daha saçların sabır.

Teşekkür eserim hintell, inşallah biraz daha iyi olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
takviye olarak ne kullanıyorsun ?
Global Moderator

secretservice

• Hero Member
Planlama sıkıntısı da çekiyorsun biraz. 3 bin greft bu kadar geniş alana yayılmaz.

hocam kendi saçı da çok fazla zaten bence ekilenler çıksa sıklık yakalar arkadaş

sade_americano

• Sr. Member
takviye olarak ne kullanıyorsun ?

Aslında hiç takviye kullanmıyorum hintell. Finasteride alacaktım ama yan etkilerden dolayı gözüm korktu açıkçası, birde kafayı takan biriyim o yüzden bulaşmadım. 3 ay biotin aldım ama bir faydası yok bence bıraktım

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam kendi saçı da çok fazla zaten bence ekilenler çıksa sıklık yakalar arkadaş
İlk sayfaya dönersen ve fotoları yakınlaştırırsan seyrek yerlere seyrek ekildiğini görürsün. :) Bence temizinden sadece ön taraf kapatılacaktı. Kendi saçlarıyla beraber çok sık ve gür olurdu. İlerde de vertex için bir sıkılaştırma ekimi, saç mevzusu komple kapanırdı.

sade_americano

• Sr. Member
Bakalım bir sene dolsun da sonuç ne olacak.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk sayfaya dönersen ve fotoları yakınlaştırırsan seyrek yerlere seyrek ekildiğini görürsün. :) Bence temizinden sadece ön taraf kapatılacaktı. Kendi saçlarıyla beraber çok sık ve gür olurdu. İlerde de vertex için bir sıkılaştırma ekimi, saç mevzusu komple kapanırdı.
+

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bakalım bir sene dolsun da sonuç ne olacak.
hayırlısı inş çok daha iyi olur

sade_americano

• Sr. Member
İnşallah

sade_americano

• Sr. Member
Arkadaşlar selam. Bugün berbere gidip traş oldum. 6. Ay bitmek üzere ama hala üstteki seyreklikler aynı, Ekim’den sonra hiç çıkmamış gibi. Ne diyorsunuz bu Ekim patladı mı ? :(

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar selam. Bugün berbere gidip traş oldum. 6. Ay bitmek üzere ama hala üstteki seyreklikler aynı, Ekim’den sonra hiç çıkmamış gibi. Ne diyorsunuz bu Ekim patladı mı ? :(
Orası istediğin gibi kapanacagını sanmıyorum ama inş yanılmayı çok istiyorum yokmu eline batan saç falan

Facebook Twitter Instagram