Gönderen Konu: Antalya Estetik Hair Adem Korkut ortalama 3000 greft. 28.11.2019 yas 31  (Okunma sayısı 26898 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
8 ay da ön bölgenin arkası kapanacaktır acele etme orası geç gelişiyor 8 ayı bekle dolacak

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu saatten sonra büyük bir değişiklik olmaz. Ön taraf güzel olmuş bence, ama vertexten bir şey bekleme. Zaten oralara girilmesi biraz gereksiz olmuştu.

sade_americano

• Sr. Member
Bugün duştan sonra dikkatli baktığımda alttan çıkan küçük kılları gördüm Bilal tane. Ön sağdaki az daha seyrek kısımdan. Bir miktar daha gelişecek gibi

Sephiel

• Sr. Member
Açıklık az olsa da daha garanti bir sonuç alma adına 4.000 bandında bir greft denenebilirdi diye düşünüyorum. Ama sonuç için konuşmak çok erken. Ben sadece donör potansiyeline göre az alındığını düşünüyorum bu ekimde.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

sade_americano

• Sr. Member
7. Ay başladı. Hala alttan çıkanlar var ama fazla uzamıyorlar. Bunlar için finas mı kullansam?
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2020, 20:11:43 Gönderen: sade_americano »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finas yan etkisini göze alırsan belki sende olmayadabilir her insanda etkisi farklı gözlemlediğim kadarıyla senin saçını büyük oranda toparlar ama şunu söyleyim açık olan o kısmın bana bir tık kapanmış gibi geldi o bölgeyi uzun tut 12.aylarda sorun yaşayacagını sanmıyorum traşla bu işi çözersin
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2020, 20:12:44 Gönderen: LaTenT »

sade_americano

• Sr. Member
Finas yan etkisini göze alırsan belki sende olmayadabilir her insanda etkisi farklı gözlemlediğim kadarıyla senin saçını büyük oranda toparlar ama şunu söyleyim açık olan o kısmın bana bir tık kapanmış gibi geldi o bölgeyi uzun tut 12.aylarda sorun yaşayacagını sanmıyorum traşla bu işi çözersin

Bakalım umarım biraz daha gelişecek. Alttan gelenler de bir uzasın

sade_americano

• Sr. Member
valla 7.ay da bir degisiklik yok. sacimin eskiden seyrek olan bolgeleri hala seyrek ben bi sey anlamadim bu isten... sadece on cizgide ekilenler cikti.

ekim merkezi de mesajlara bile cevap vermiyor. bosu bosuna donor bolgedeki saclarim eksildi

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
valla 7.ay da bir degisiklik yok. sacimin eskiden seyrek olan bolgeleri hala seyrek ben bi sey anlamadim bu isten... sadece on cizgide ekilenler cikti.

ekim merkezi de mesajlara bile cevap vermiyor. bosu bosuna donor bolgedeki saclarim eksildi
dedim çok fazla birşey bekleme orta bölgeden başarılı olan tek yer ön çizgide çıkan saçlar senin daha önceden saçların vardı zaten çok daha iyi olmalıydı bu ekimle geçmiş olsun

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finas kullan kardeşim, saçların kalınlaşması ve küçük tüylerin canlanması için finas şart

sade_americano

• Sr. Member
Ya zaten kendi saçım vardı ama ön bölge harici ekilenler  çıkmamış gibi.

Olan bizim donöre oldu, mecbur 2. Ekim düşünüyorum

fthfth

• Sr. Member
dedim çok fazla birşey bekleme orta bölgeden başarılı olan tek yer ön çizgide çıkan saçlar senin daha önceden saçların vardı zaten çok daha iyi olmalıydı bu ekimle geçmiş olsun
Ben de bu yoruma katılıyorum maalesef.  :(

Saç ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12113.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi durumuna ve ekim sıklığına bakılırsa çıkış zayıf kalmış ileriki aşamalarda daha iyi bir görüntü olur umarım.
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Planlamanın sıkıntısı, çıkan çıkmış daha pek çıkış olmaz. Şu saatten sonra görüntü çok değişmez. Eğer 3 bin greft çok geniş alana yayılmasaydı daha sık bir görüntü görürdük. Ekilenlerin yüksek çoğunluğu çıkmış bence.

Facebook Twitter Instagram