Gönderen Konu: HANGI KLINIGI SECIM. DR SERKAN AYGIN, DR EMRAH CINIK, ARENAMED, ESTEWORLD ???  (Okunma sayısı 2306 defa)

BuffaloSoldier

• Yeni üye
  • *
Bir turlu karar veremiyorum. Ocak ayinda Istanbula gidiyorum ve sizden öneri istiyorum. Bu kliniklerde bilen yazsin lutfen.

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
Esteworld'den uzak durun derim turkiyede hakkiyla yapan 2 3 yer hocam onlarda asmed sibel ulusan muttalip keser bi de yukseliste olan yerler var arena med serkan aygin bnish hair hair of istanbul bu saydiginjz yerlerin pek bi basarisini goremedik daha foruma bakin secin

BuffaloSoldier

• Yeni üye
  • *
Tamam ozaman benim icin iki alternatif kaldi. Dr Serkan Ayginin klinigi mi veya Arenamed?

Ve baska bir sorum da var cok önemli bir soru. Doktor kendisi ameliyata oluyor mu yoksa ekibi mi yapiyor herseyi?

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
Binlerce konu var hocam iki doktor hakkinda serksn aygin kendi giriyor diye biliyorum arenamedde doktor opsiyonunuz daha çok arastirin bakin ama acikliginizi ve donor kalitenizi gormek lazim önce

miketyson44

• Jr. Member
  • **
repair harıc tum ekım merkezlerını arastır derım.repair pişmanlıktır

unverm

• Hero Member

Serkan Aygın iyi hocam
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2020, 17:01:55 Gönderen: Hintell »

BayX

• Hero Member
Binlerce konu var hocam iki doktor hakkinda serksn aygin kendi giriyor diye biliyorum arenamedde doktor opsiyonunuz daha çok arastirin bakin ama acikliginizi ve donor kalitenizi gormek lazim önce

Serkan Aygın kendisi yapmıyor Ekim’i ayrıca arenamed de dr varmıymış ?

Facebook Twitter Instagram