Gönderen Konu: Vitalizma procapil sprey ve şampuan ?  (Okunma sayısı 6474 defa)

tudors

• Full Member
Vitalizma procapil sprey ve şampuan ?
« : 20 Aralık 2019, 01:39:14 »
vitalizma procapil sprey kullanıp deneyimleyen varmı acaba ? hair forte kullanıyordum fakat çok bir faydasını göremedim netten araştırınca hem vitamin komplex içeriği olması hemde içinde yüzde 5 procapil olduğu için denemek istiyorum fakat düzgün bir yoruma rastlayamadım.
Aranızda mutlaka kullananlar vardır diye düşünüyorum varsa yorum lütfen arkadaşlar.
şampuanıda var bu vitalizmanın sadece şu anda spreyini almak istiyorum.

Blue

• Full Member
Ynt: Vitalizma procapil sprey ve şampuan ?
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2019, 13:58:13 »
Ürün hakkında bilgim yok ama yine Procapil vs olduğuna göre Hairforte'den hiçbir farkı yoktur diye düşünüyorum. Bizzat 10-12 ay Hairforte falan kullanmış biri olarak bu ürünler benim için artık gereksiz, bedava verseler kullanmam. Çok var böyle ürün piyasada Hairforte, senin dediğin, Avesin, Evocapil, Alopecia vsvs bence hepsi aynı kapıya çıkıyordur tahminimce hepsini kullanmasamda

mihtoreyn|

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2019, 23:57:52 »
Ürün hakkında bilgim yok ama yine Procapil vs olduğuna göre Hairforte'den hiçbir farkı yoktur diye düşünüyorum. Bizzat 10-12 ay Hairforte falan kullanmış biri olarak bu ürünler benim için artık gereksiz, bedava verseler kullanmam. Çok var böyle ürün piyasada Hairforte, senin dediğin, Avesin, Evocapil, Alopecia vsvs bence hepsi aynı kapıya çıkıyordur tahminimce hepsini kullanmasamda

aynen katılıyorum ister vitalizma sprey ister başka marka olsun içerisinde procapil bulunan ürünlere çok güvenmeyiniz Sitelerindeki açıklama yorumlarına güvenmeyiniz hepsi abartılı söylemler.
procapil iyidir fakat bir minoxidil değildir bir miktar saça faydası olur ama beklentinizin çok aşağısında kalabilir bilginiz olsun.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2019, 14:39:39 »
vitalizmanın şampuanını kullandım  daha önce kullananların yorumlarına kulak asarak bir hafta bile olmadan evdeki şampuan çöplüğünde yerini aldı :) evde dağ gibi kullanmadığım şampuan var hepsini atmaya üşeniyorum :)
ha bu arada saçım çok yağlı yağ problemi kullandığım sürece daha çok arttı o yüzden bıraktım.

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2019, 02:04:14 »
vitalizmanın şampuanını kullandım  daha önce kullananların yorumlarına kulak asarak bir hafta bile olmadan evdeki şampuan çöplüğünde yerini aldı :) evde dağ gibi kullanmadığım şampuan var hepsini atmaya üşeniyorum :)
ha bu arada saçım çok yağlı yağ problemi kullandığım sürece daha çok arttı o yüzden bıraktım.
Ben de yağ problemim için yeni çözümler aramaktayım bu seçeneği listeden çıkartıyorum bu yorumdan sonra :)

tudors

• Full Member
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2020, 01:09:04 »
yorumlar için sağolun arkadaşlar vitalizma spreyden vazgeçtim evocapil aldım bakalım .

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2020, 16:42:26 »
yorumlar için sağolun arkadaşlar vitalizma spreyden vazgeçtim evocapil aldım bakalım .
Şimdiye kadar memnun musun hocam

Blue

• Full Member
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2020, 11:11:24 »

Onun da Hairforte'den farklı olduğunu düşünmediğim için ben sonucun değişeceğini düşünmüyorum ama umarım ben yanılırım ve fayda görürsün. İleriki aylarda bilgilendirirsen forumu güzel olur

tudors

• Full Member
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2020, 00:36:03 »
Onun da Hairforte'den farklı olduğunu düşünmediğim için ben sonucun değişeceğini düşünmüyorum ama umarım ben yanılırım ve fayda görürsün. İleriki aylarda bilgilendirirsen forumu güzel olur

evocapil 4 aydır düzenli kulanıyorum memnun olduğumu söyleyebilirim biraz tüy şeklindeki saçları güçlendirdi bir ara dermaroller ile beraber kullandım o sıra daha iyi sonuç almıştım fakat genede olumlu etkisi özellikle vertekste belirgin oldu.
vitalizma araştıranlar öncelikle evocapilede bakmadan karar vermesinler bence.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2020, 00:37:31 »
Nasıl anlıyorsunuz faydayı, kepekmi çıkışlarmı farkediyor?
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram