Gönderen Konu: saç ekimimi kime yaptırmalıyım??  (Okunma sayısı 9555 defa)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimimi kime yaptırmalıyım??
« : 10 Ağustos 2015, 19:32:59 »
selamun aleyküm, yeni üyeyim saç ekimini kime yaptıracağım konusunda kararsızım. ilhan serdaroğluyla koray erdoğan arasında kaldım. para önemli değil maddi bir sıkıntım yok Allaha şükür ama bana ilhan serdaroğlu daha sıcak geldi birde okuduklarıma göre parayı değilde daha çok kişinin saç ekiminden tatmin olmasına bakıyor sanki siz ne diyosunuz arkadaşlar?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimimi kime yaptırmalıyım??
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2015, 19:37:43 »
Hocam maddi sıkıntı yoksa tabi ki Koray erdoğan , maddi problemi olmayan bu iki isim arasında kalmamalı.

Ekimden önce herkes sıcak davranıyor , önemli olan netice..Ve parayı önemsemeyen hiçbir kurum da bulamazsınız.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Hasan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2015, 19:43:44 »
Bütün forumları gez ve kimin hakkında hiç bir olumsuz yorum bulamıyorsan ona karar ver derim.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2015, 19:46:52 »
benim anlamadığım ilhan serdaroğlunun hiç başarısız bir ekimi varmı veya koray erdoğan ondan daha mı iyi ekiyor bunun ölçüsü nedir ? forumlarda baktığım kadarıyla ilhan serdaroğlu hakkında olumsuz bşi bulamadım.

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2015, 20:46:40 »
Para sorun degilse ve fazla acikliginiz yoksa Keser'e gidin.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2015, 21:02:18 »
Hocam benim 3 arkadaşım ilhan hocaya ektirdi hiç biri memnun kalmadı , hele birinin saçını görsen berbat.2 si 2.ekim için yer arıyor ve para biriktiriyor , 1 tanesinin de ektirecek dönor alanı yok.

Çok güzel ekimleri de yok değil ama ben başarısız çok ekimini gördüm.Benimde kafamda vardı ama çevremdekilerin ve araştırmalarım sonucunda ektirirsem şüpheyle bekleyeceğim için riske girmedim..Ayrıca internet ortamında çok fazla reklamcısının olduğu bilinen bir gerçek bir isim , buna dikkat ediniz ve mutlaka canlı örneklerle iletişim kurun.
  • Greft Miktarı 3100

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2015, 21:04:47 »
Ya valla herkez bişi söylüyor şaşırdım kaldım, yakınımda ilhan serdaroğluna ektiren kimsede yok.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2015, 21:14:17 »
Düşük miktarda greft ekmek dürüstlük demek değildir.

Sana 4000 diyen ekim yeri belki seni uzun vadede ya da tek seferde bu işini çözecektir.

2000 diyen ise 2. ekim için seni mecbur bırakacaktır ve 2.ekim için farklı yere gitmek biraz zordur.2 ekim parasıyla bir hayli pahalıya gelecektir.

Bu 3 adamdan bir tanesinin işi görülmedi.Hepsi 2.ye şart bırakıldı.Zaten bu ekim işi için tonla zaman kaybediyoruz , kızarıklığı , kabuğu , operasyonu ayırdığımız zaman , bir ton sıkıntı çekiyoruz.2.defa bu sıkıntıları mecbur kalmadıkça çekmek zorunuza gitmez mi ?

Her ekim yerinin kendince pazarlama stratejileri var , herkes bu işi para kazanmak için yapıyor..1 kere ekim yaptırdım ama 10 saat boyunca yattığım yerden sıkıldım..Bu işi yapanlar elbette para kazanmak için katlanıyor..Ne kadar memnuniyet verici yaparlarsa işini o kadar da çok kazanırlar.

Kimsenin tavsiyesiyle hareket etmeyin , çünkü bu ciddi bir iş ve size belli bir yere ektirmeniz için telkinlerde bulunanlara inanmayın..Çünkü sonucundan memnun olmadığınız zaman ortadan yok olacaklar.Kimse kimsenin günahına girmesin..Düşündüğünüz yerlerle iletişim kurun , gidin görüşün , canlı örnekleriyle buluşun görüşün..Ekim yaptırmak için oturduğunuz zaman hiçbir şüpheniz olmasın ve güvenle 6 ay sonranızı bekleyin..Size bunu hissettirene ekiminizi yaptırın.Çünkü artık her yer çok güzel ekimler çıkarabiliyor..
  • Greft Miktarı 3100

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2015, 21:27:40 »
Hocam Allah razı olsun bide benim saçlarım ortadan bide yanlardan açılmaya başladı şuan aşırı derecede dökülüyor dökülme aşamasında saç ekimi yapmam acaba uygun olurmu ? Gittiğim dermotolog Zenagen die bir ilaç önerdi ama 2 bucuk ay oldu bir faydasını göremedim.

Hasan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2015, 22:15:02 »
 2 farklı yerde ekim yaptırdım biri 7 sene önce ikincisi 21 gün önce ve Koray Hocaya paracı demek bence haksızlık, ben de kimsenin sözcüsü fanatiği falan değilim ama gerçekten profesyonelce çalışıyorlar ve kıyaslama şansım oldu, 10 gün boyunca saçımı yıkatmaya gittim ve dünyanın 4 bir yanından insanlar vardı (amerika kanada italya ispanya ....) gerçekten şaşırdım.. ben de senelerce forumlarda nereye ektirsem sorusunun cevabını arayarak bi karar verdim umarım amacıma ulaşırım.

Hasan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2015, 22:27:30 »
Teşekkür ederim ben de ekimini inceledim başarılı görünüyor, açıklığın çok fazla değil gibi,  2000 greftle istediğin sıklığa ulaşırsın umarım.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2015, 00:38:29 »
Gani hocam , siz neden üstünüze alındınız bilmiyorum ama mesajım size yönelik değil , geneldi.

Kime ektirirse ektirsin , ektirdiği zamandan itibaren sürecini paylaşan , fotolarını koyan , tüm çıplaklığıyla ekim sürecini gördüğümüz kimseye , kimsenin lafı olamaz..Sizde bizler gibi bu şekilde bir sürecin içindesiniz ve ektirdiğiniz günden itibaren paylaşımlarınızı yapıyorsunuz.Sizi reklamcı olarak düşünsem , konunuzla ilgilenmezdim.

Kimileri geliyor , üye oluyor , sizin konunuz da var..Geliyor yazıyor , karalıyor , sonra yok olup gidiyor..Ne bir fotoğraf , ne bir şey..Sadece İlhan hoca için değil bunu yapan çok ekim yeri var.Bu şekilde yapanlar reklam yapayım derken , kendilerini karalıyorlar , farkında değiller..

Bizler burada sürecimizi paylaşarak insanlara yardımcı olmaya , bir hayır duası almaya çalışıyoruz..Sonuçlarımız isterse şimdiye kadar ki en iyi ekim sonucu olsun , kimseye git burada ektir diyemem..Sonuçta bu işin bir standartı yok..En iyi ekim yerleri bile harika sonuçlar çıkarırken , çok berbat sonuçları da çıkabiliyor..Kişinin saç kalitesi , dönor bölgesi , ekimden sonraki bakımı herşeyi bu işin sürecini etkiliyor..Ve kimsenin mağduriyetine ortak olmamak isterim..Biliyorsunuz ki bu çok sıkıntılı bir iş , insan ömrü boyunca o ekilenleri üzerinde taşıyacak..Herkesin kendisinin karar vermesi en doğrusu , bizlere sadece sordukları sorulara cevap vermek düşer..Umarım niyetimi ifade edebilmişimdir..

Forumda paylaşımcılar olarak güzel sonuçlar alma dileğiyle..
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2015, 00:40:39 Gönderen: iron-maiden74 »
  • Greft Miktarı 3100

Wade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Ağustos 2015, 08:52:20 »
Hocam Allah razı olsun bide benim saçlarım ortadan bide yanlardan açılmaya başladı şuan aşırı derecede dökülüyor dökülme aşamasında saç ekimi yapmam acaba uygun olurmu ? Gittiğim dermotolog Zenagen die bir ilaç önerdi ama 2 bucuk ay oldu bir faydasını göremedim.

Dostum erkan demirsoyuda bi arastır derim..

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Ağustos 2015, 13:25:43 »
Hocam ben sizleri moral olarak etkilememek için söylemedim ama sürekli övgüler , kusursuz ekimler yapıyormuş gibi anlatılınca artık söylemek istedim..Hepsi işinde gücünde hocam , bizler şu an bu süreçte boş zamana sahibiz , paylaşabiliyoruz.Ki fotoğraf yayınlamak , paylaşmak insanın kendi isteği.
Endişelenecek bir durumunuz yok , çünkü çim adam tehlikeniz yok..Size ekilen saçlar zarar görmemiş ve hepsi çıkarsa zaten istediğiniz gibi olacaktır hemen hemen..Sizin çok geniş açıklığınız yok ama seyreklik konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz..Yani aklınız bu konumda bile 2. ekimde olabilir.Bunu yaşamanızı istemem.Saç yapınız gereği , sizin saça ekim yapıldığında ekilen bölgenin tamamen kapanması lazım..Seyreklik oluşursa , benim için başarısızdır.
  • Greft Miktarı 3100

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Ağustos 2015, 21:48:41 »
Bosuna beklemeyin on sene o ilaci kullansanizda faydasini göremezsiniz internetde o ilacla olumlu sonuc alan bir kisi bile yok varsada sirketin kendi sayfasinda bulabilirsiniz anca. Dökülmeyi durdurmak icin Finasteride veya Dutasteride kullanmaniz sart baska türlü durdurulamaz  androgentik sac dökülmesi. Bir sene sonra dökülmeniz durduysa sac ektirin. Acikliginizi bilmiyorum, cok degilse size tavsiyem Muttalip Keser olur. Türkiyede ondan iyisi yok. Acikliginiz cok fazlaysa Koray Erdogani tercih edin.

Facebook Twitter Instagram