Gönderen Konu: Saç ekimimi nerede yaptırmalıyım? Tavsiye  (Okunma sayısı 3702 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimimi nerede yaptırmalıyım? Tavsiye
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2022, 15:23:51 »
Bence iki saç ekimi düşünmelisiniz alan geniş doner ince telli bu yüzden risk almamak adına 2 Ekim düşünmelisiniz araştırdınız merkezler ve bütçeniz nedir?
Global Moderator

erdemm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2022, 19:00:44 »
Bence iki saç ekimi düşünmelisiniz alan geniş doner ince telli bu yüzden risk almamak adına 2 Ekim düşünmelisiniz araştırdınız merkezler ve bütçeniz nedir?

Hocam bir çok sak ekim merkezi ile görüştüm. Bütçe olarak şuanlık 30.000 civarına çıkabilirim. Ancak planlama olarak bir çok merkez farklı planlama yapıyor. Kafam bu yüzden çok karışık. Kimi tek seans diyor kimi iki seans diyor. Açıkçası ben sakal ve arka donör bölgeden maksimum greft alınıp şakak ve ön çizgiyi mümkün mertebe öne çekmek istiyorum. Ama saçlar çok kuvvetsiz. Proscar kullanmaya başladım. Ne yapacağım nerede yaptırmalıyım kafam çok karışık.

Serkan aygın, medeks, ahdclinic, The hair clinic gibi merkezlerle görüştüm.

Bilemedim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2022, 22:52:08 »
Geniş alanlarda Medeks önde bence

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2022, 14:58:49 »
Hocam benim izlenimim dar alan asumanhair geniş alan medeks ama izlenimim medeksinde daralan çalışmalarında basari oranlari iyi ve maddi olarakta biraz daha makul sizin alan geniş karar sizde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2022, 05:03:01 »
hocam sen kafanı karıştırma başkalarının ne söylediği önemli değil ben sana snein için en doğrusunu söylerim her zaman bana güven iki ekim düşün
paradır bu gider gelir bulunur

ikinci ekimin acelesi yok zamana yayarsın proscar kulllanıyorsun zaten ilk ekim planlaman bu bundan şaşma
Global Moderator

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2022, 16:28:05 »
hocam sen kafanı karıştırma başkalarının ne söylediği önemli değil ben sana snein için en doğrusunu söylerim her zaman bana güven iki ekim düşün
paradır bu gider gelir bulunur

ikinci ekimin acelesi yok zamana yayarsın proscar kulllanıyorsun zaten ilk ekim planlaman bu bundan şaşma
Başkaları bizmi oluyoruz hintell onemsiz mi bizim arkadaşa bulunduğumuz tavsiyeler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2022, 20:38:49 »
Başkaları bizmi oluyoruz hintell onemsiz mi bizim arkadaşa bulunduğumuz tavsiyeler

estafurullah bu forumun dışında saç ekimden anlamayan kişiler kendi realden arkadaşları olarak düşünüp cevap verdim yoksa gayet önemli senin düşüncelerin
Global Moderator

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2022, 20:42:45 »
Saclar bitik dostum, 1 yil fin kullan sonra medeks yada asmed patlat rahatlarsin

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Ekim 2022, 00:05:15 »
estafurullah bu forumun dışında saç ekimden anlamayan kişiler kendi realden arkadaşları olarak düşünüp cevap verdim yoksa gayet önemli senin düşüncelerin
Tamam dir hintell hocam yakalayamadim sanırım şaşkına döndüm biran  :D sağlıcakla 🤚

Facebook Twitter Instagram