Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum sizce nerede yaptırmalıyım  (Okunma sayısı 1073 defa)

coperfield67

• Yeni üye
  • *
Merhaba
22 yaşındayım saç döküldüğünü ilk defa 16 yaşımda fark ettim ilk başlarda yavaş son 1 2 senede cok fazla dökülmem oldu çok araştırdım genelde çoğu kişi tavsiye etmiyor bu yaşlarda 30 35 yaşlarında gitmemi tavsiye ediyorlar ama bu yaşlarda saçım olmadiktan sonra 35 yaşında saçım olsa nolur olmazsa nolur yani gerçekten yaşım cok genç ve cok erken yaşlarda başladı ve cok kafama takan biriyim yani ilk zamanlar öyleydi defalarca doktora gittim genetik olduğunu söylediler saç mezoterapesi yaptırdım ise yaradı ama 6 ay falan 1 sene diyim hatta eski haline dondu tedavi bittikten sonra yani beni 30 yasima kadar hatta 6 7 sene kurtarsa bile yeter kafasındayım suan saçlarım üst kisim var ama çok seyrek ve güçsüz saçlar araştırma yaptım cok klinik hastane var secim yapamadım bir türlü iyi yorum olan yerin de iyi yorum kadar kötü yorum yapan da var sizden istediğim yani suan ekim yaptırsam cok mu pişman olurum en azindan 5 sene beni götürmez mesela ekim yaptırsam sonra 5 sene sonra kendi kalan saçlarım döküldüğünde bida yaptırsam olmazmi ve bana ekim için klinik veya hastane tavsiye edermisiniz bütçem en fazla 9 bin tl yani 9bin tl 1 lira degil 8 bin 7 bin en fazla 9 a çıkabilirim fbm diye bir yer var samsun da orayı beğendim hayatı akbaş doktor ama sanırım birini estetik yapmış haberlere cıkmış bi doktor kendisi ama kötü olarak da cıkmış birini estetik ameliyat yapmış kadının yüzünü resmen cok kötü yapmış onu görünce bi korktum aynı ameliyat degil ama bilmiyorum kafam karışık siteyi yeni keşfettim cok faydalı bilgiler var bende kendi kafamdakileri yazmak istedim yardımcı olanlara simdiden teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yaşın erken var olan saçlarında dökülecek medikal tedaviler araştır saçların dökülmeden güçlendir ileri de ekim düşünürsün.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram