Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum uygun mu sizce ve nereyi tavsiye edersiniz  (Okunma sayısı 4433 defa)

Burhan875

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaslar,

benim yaşım şu anda 45 ve Formu arada takip ediyorum. Uzun zamandır Ekim yaptırmayi düşünüyorum ve sizlerin fikirlerini almak istedim.

Resimleri ekliyorum. Tecrübeli yorumlarınızdan faydalanmak istiyorum.

Istanbulda hangi merkezleri önerirsiniz?

Simdiden hepinize Tesekkürler
Burhan

emekli kel

• Hero Member
 hocam onler ekimde ölür finasteridle guclendirsen oyle ekime girsen finasteride sonra gene devam etmek zorundasın yada onler yok sayılıcak oyle ekilcek oraya 3500 4000 ekerler .tepeye diğer seyrek yerlerede 2000 gider.tepede doğal doneri yakalamak için 2 kata yakın greft harcanıyor .alan ufakta olan giden çok oluyor.ekimle beraber prpde uygalanabilir yada igf.asuman hair revacta guzel iş çıkartıyor ben beğeniyorum şimdilik
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burhan875

• Yeni üye
  • *
Yorumun için teşekkürler. Biomedhair ve este Miamiclinic ile görüştüm alaka ilgi güzel ama henüz karar vermiş değilim.

Miamiclinic zaten Ekim olmadan bir gün önce mevcut olan saçlara tedavi uygulamamiz lazım dedi. Toplam 5-6 gün süreç gerekiyor dedi öncesi sonrası tedavi içinde

emekli kel

• Hero Member
 rica ederim bence bir çok klinikle daha gorusup çok uzun arastırmalar sonucu karar verin dediğiniz yerleri bilmiyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
 Form olduğunuz  için  sanslisiniz  aklınızdaki merkezleri  silin   burdaki yorum  yapan  insanlarin yorumlarını ciddiye  alın  saç ekim mağdur  olmak istemiyorsanız  eğer   ekimden önce finasterid kullanın  6 ay sonra Ekim girin  Ekim sonra 9 10 kullanın bırakın   Ekim merkezi asumanhair   veya medeks Hair araştırın  koray erdoğan  araştırın 

Burhan875

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler, evet gerçekten forum da olmam büyük şans benim için haklısınız.
Finasterid Ekim sonrası 9-10 derken 9-10 ay mı daha kullanmam gerektiğini demek istediniz ? Faydası nedir bunun? Hap mıdır bu?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
ekim travmasını en hafif şekilde atlatarak hem kendi saçlarınızın zarar görme olasılığını azaltmak  hemde ekim olan saçın tutma oranını yükseltmek  bu ilacın  görevi bu . Saç ekim önce  6 ay saç ekim sonra  10 ay kullanın     merkez   seçimi  bu söylediğim  3 merkez  araştırın  Form bolca paylaşım   var 3 merkezinde

Burhan875

• Yeni üye
  • *
Tamamdır bilgi için teşekkür ederim

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
rica ederim bence bir çok klinikle daha gorusup çok uzun arastırmalar sonucu karar verin dediğiniz yerleri bilmiyorum
Biomedhair nasil sizce ? Cok bilgi yok internette
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Ercan1907

• Sr. Member
soruyu sorarken cevabını da vermiş oldunuz uzak durun Facebook - İnstagram reklamlarına aldanıp pişmanlık yaşamayın Don vito güzel merkez önerilerinde bulunmuş sizde forumda biraz araştırma yapıp en doğru kararı kendiniz verebilirsibiz

emekli kel

• Hero Member
duymadım orneklerine baktım daha tamamlanmamış ornekler falan netteki resimler 4.5 ayda şu kadar çıktı demiş o kadar zamanda o kadar çıkmaz  1 2 tamamlanmış orneği var oda net değil

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed,Asuman hair,serkan aygın,hakan doğanay,medeks ,hasan akıl benim gördüğüm en başta araştırılması gereken merkezler.

Hakan Hakkn

• Full Member
Form olduğunuz  için  sanslisiniz  aklınızdaki merkezleri  silin   burdaki yorum  yapan  insanlarin yorumlarını ciddiye  alın  saç ekim mağdur  olmak istemiyorsanız  eğer   ekimden önce finasterid kullanın  6 ay sonra Ekim girin  Ekim sonra 9 10 kullanın bırakın   Ekim merkezi asumanhair   veya medeks Hair araştırın  koray erdoğan  araştırın
Tavsiye ettiğiniz yerler amanda aman yerler değil

Hakan Hakkn

• Full Member
duymadım orneklerine baktım daha tamamlanmamış ornekler falan netteki resimler 4.5 ayda şu kadar çıktı demiş o kadar zamanda o kadar çıkmaz  1 2 tamamlanmış orneği var oda net değil
Abi sen kimseye tavsiye verme
Tarihi geçmiş ilac daha faydalı diyen adamsın
Not biomed i savunmuyorum

Burhan875

• Yeni üye
  • *
Ben 12/2021 de biomedhair de yaptırdım ve sonuç olarak memnun kaldım ama benim saç telim kalın donör de Çok İyi yani onun faydası oldu tabi.

Bir seneyi 1 ay geçti önceki resimlerimi burada gördünüz şimdi de güncel resim atıyorum.

Facebook Twitter Instagram