Gönderen Konu: İstanbulda nereyi tavsiye edersiniz  (Okunma sayısı 1709 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: İstanbulda nereyi tavsiye edersiniz
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2021, 01:50:03 »
Selam iyi geceler.
Sizin durumunuzu çok iyi anlıyorum çünkü burayı ilk kez gören herkesin yaşadığı durumu yaşıyorsunuz.
Aynılarını ben de yaşadım.
Herkes sonuçlarını paylaşıyor kimi a klinic kimi b saç ekim merkezi.
Herkes farklı farklı yerler de saç ektirmiş görünce insan allak bullak oluyor.

Benim size tavsiyem, acele etmeyin.
Saç ekimi ciddi bir konudur şakaya gelmez , kaldı ki saç greftlerimiz sınırlı yani kurşunumuz sınırlı.
Enseden alınan kökler bir daha çıkmıyor bu yüzden seçeneğimizi iyi seçmeliyiz.

Acele etmeyin dediğim gibi 1-2 hafta forum da takılın. Zaten sonuçlara baktıkça merkez isimlerini öğrenirsiniz ve hoşunuza giden sonuçları not alırsınız hangi merkez nasıl sonuç alıyor zamanla aşina olursunuz.

Sizin en büyük şansınız ekim öncesi bu platforma denk gelmeniz. Ekimden sonra denk gelseydiniz bir işe yaramazdı çünkü :)

Bahsettiğiniz klinikler hakkında bilgim yok. Benim önerim, biraz bu sitede takılın. En geç 2 hafta içinde hangi saç ekim merkezinde saç ektireceginize kararınızı kesin vermiş olursunuz.

Pöh38

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2021, 02:14:49 »
Selam iyi geceler.
Sizin durumunuzu çok iyi anlıyorum çünkü burayı ilk kez gören herkesin yaşadığı durumu yaşıyorsunuz.
Aynılarını ben de yaşadım.
Herkes sonuçlarını paylaşıyor kimi a klinic kimi b saç ekim merkezi.
Herkes farklı farklı yerler de saç ektirmiş görünce insan allak bullak oluyor.

Benim size tavsiyem, acele etmeyin.
Saç ekimi ciddi bir konudur şakaya gelmez , kaldı ki saç greftlerimiz sınırlı yani kurşunumuz sınırlı.
Enseden alınan kökler bir daha çıkmıyor bu yüzden seçeneğimizi iyi seçmeliyiz.

Acele etmeyin dediğim gibi 1-2 hafta forum da takılın. Zaten sonuçlara baktıkça merkez isimlerini öğrenirsiniz ve hoşunuza giden sonuçları not alırsınız hangi merkez nasıl sonuç alıyor zamanla aşina olursunuz.

Sizin en büyük şansınız ekim öncesi bu platforma denk gelmeniz. Ekimden sonra denk gelseydiniz bir işe yaramazdı çünkü :)

Bahsettiğiniz klinikler hakkında bilgim yok. Benim önerim, biraz bu sitede takılın. En geç 2 hafta içinde hangi saç ekim merkezinde saç ektireceginize kararınızı kesin vermiş olursunuz.

Çok tesekkür ediyorum göz nuru dökmüşsünüz çok çok sağolun

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2021, 20:32:52 »
Forumda maalesef hep aynı isimler ve fiyatları yüksek benimde sadece yanları ektirmem gerekiyor 2500 greft en fazla ama ne hikmetse hiç alternatif yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2021, 21:18:39 »
Forumda maalesef hep aynı isimler ve fiyatları yüksek benimde sadece yanları ektirmem gerekiyor 2500 greft en fazla ama ne hikmetse hiç alternatif yok

Nasıl alternatif yok:) daha ne olsun paylaşımlara bakmadan konustun sanırım
Global Moderator

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2021, 23:52:05 »
galiba hesaplı yer arıyorsun o zaman bilgehan aydın iyi bence fiyat performans olarak.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2021, 02:43:47 »
Forumu biraz daha incele doğru adresi bulursun.

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2021, 01:19:14 »
galiba hesaplı yer arıyorsun o zaman bilgehan aydın iyi bence fiyat performans olarak.
Kardeşim Serkan Aydın daha iyi değil mi bunlar akraba mı anlamadım ama fiyatları aşa yukarı aynı. Serkan Aydın 8000 dedi 7500 e iner belki iyi yerlerde fiyatlar genelde 7000 ve üstü bi pendik Anatolia Yeliz Damar var 5500 ödül filan almış güzel örnekleri de var ama kararsız kaldım

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2021, 06:57:09 »
Ödül vs hikaye özellikle öylesi yerlerden uzak durun. Parayı verip alıyorlar ödülü. Mega Hair Trans var her sene yılın ekim merkezi oluyor, kriter ne, kim veriyor bielli değil. Ekimleri tam bir rezalet , bildiğin yerden şaşma oda forumda mevcut. Maceraya gerek yok.

Pöh38

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2021, 02:21:15 »
Istanbulda bütün klinikleri gezdim tek tek hepsine baktım yapılan sonuçları gördüm görüştüm konuştum
Şuan ben saç ektirdim inanılmaz güzel ilerliyor ama şimdi reklam yapıyorum sanacaklar o yüzden
Kişiler var. Bu meşhur yerler kasap gibi çalışıyor adamlar kesip delip delip gönderiyor
Sitede yoğun olarak gördüğünüz yerlerin hüsran sonuçları çok fazla.
Velhasıl
Seçeceğiniz yer
1- günlük iki kişiden fazla ekim yapmasın
2 - Hastanede yapılsın
3-  saç ekim ekipleri sağdan soldan günlük kiralık şekilde gelmesin
4- doktorla beraber kaliteli yıllarrdır çalışan ekipleri tercih edin.
5- kafanızda açıklık çok olmasına ve donör bölgeniz zayıf olmasına rağmen sizden 3000 üzeri greft alırız diyen klinikten şeytandan kaçtığınız gibi kaçın
6- Prof, docent yok dr diye sürekli ismi anılan kililere  çok itibar etmeyin
7- liste çıkarın ve hepsinin ortamını ve en az 3 gün geçmiş operasyonları görün

« Son Düzenleme: 07 Mart 2021, 13:30:07 Gönderen: Hintell »

Facebook Twitter Instagram