Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum tavsiye alabilirmiyim?  (Okunma sayısı 561 defa)

dalambert

• Yeni üye
  • *
Tüm foruma merhaba, bu forumu kuran ve idare eden arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum, gerçekten büyük hizmet.
 yaşım 34 ,durum fotolarda belli, sizce ekim olur mu bu kafaya, nasıl bir planlama yapmalıyım, hangi merkez vs ,tüm öneri ve fikirlere açığım. Özellikle tecrübeli arkadaşlar yorumlarını esirgemesinler..

baldman

• Hero Member
medikal tedavi eşliğinde saç ekimi yaptırırsan belki memnun kalabilirsin ama tek atımlık kurşunun var ülkedeki saç ekimi merkezlerinin yüzde 90nı seni memnun edemez diye düşünüyorum ama bazen şanslı kişilerde istisnalar olabiliyor .sen genede ekim yaptıracaksan sıkı araştır işini sağlama al derim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör çok yeterli değil alan geniş var olan saçlarında baya artık tüy kıvamına gelmiş ekime çok uygun durmuyorsun iyi düşünmen gerek yaptır diyemem kısaca
Global Moderator

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Donör yeterli değil hocam bu haliyle, belki de kısa olması yanıltıyor olabilir ama gördüğüm kadarıyla ekim önermem.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Alpha

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum tavsiye alabilirmiyim?
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2021, 22:09:14 »
Norwood 7 patterni olan biri için saç ekimi bence doğru bir girişim olmaz.Sakal ,vücut kılı desteği falan olsa belki.

Facebook Twitter Instagram