Gönderen Konu: Bnish Hair Welness Bilgehan AYDIN 5250 greft geniş açık alan güçlü donör yaş 30  (Okunma sayısı 8968 defa)

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 5.günüm donör bölge acayip sızlıyor kafamı yastığa koyamıyorum bile uyumadan ağrı kesici alıcam ama normal mi ilk gün bile çok rahat uyuyabilmiştim dünden beridir acayip ağrıyor

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 5.günüm donör bölge acayip sızlıyor kafamı yastığa koyamıyorum bile uyumadan ağrı kesici alıcam ama normal mi ilk gün bile çok rahat uyuyabilmiştim dünden beridir acayip ağrıyor

Normal dostum... anestesi etkisi ortadan kalktı.. ağrı kesici kullan ensen için FİTO yada madacassal diye bir krem var ondan kullan.. kaşıntı ve yanma için antihisminik şurup yada hap Alman fayda saglayabilir

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Normal dostum... anestesi etkisi ortadan kalktı.. ağrı kesici kullan ensen için FİTO yada madacassal diye bir krem var ondan kullan.. kaşıntı ve yanma için antihisminik şurup yada hap Alman fayda saglayabilir
Teşekkür ederim dostum.Bu forum da olmasa napacağımızı bilemeyeceğiz çoğu kişi ilk defa yapıyor zaten saç Ekim’ini

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 7.günüm yıkamalardan sonra donör bölgedeki kabuklanmaları havluyla almak gerekiyor mu hala ben temizliyorum ama :)

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
7.gün durum bu

Cihandoğan

• Hero Member
Ekim alanı çok iyi duruyor acayip sık ekmeye başladı merkez donör de tertemiz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim gerçekten baya sık duruyor bu saçlar çıkarsa çok güzel sonuç olur inşallah
Global Moderator

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim inşallah süreç sonuna kadar iyi gider de sonuç tatmin eder ama verteks acayip boş benim ayna gibi :) oraya napıcam bilmiyorum

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 10.günüm kabuk dökme sürecine girdim artık ağrı sızı falan da olmuyor ama çok kabuk dökemedim bugün dökülenlerin bazıları da saç telleriyle beraber geliyor sıkıntı olmayacağını okumuştum bu forumda

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
10.gün durum bu

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun   dostum  hersey iyi   👍

MRCMRC

• Yeni üye
  • *
Hintell hocam dikkatiniz çektimi bilmiyorum ama bnish hair greft sayilarini yukseltmeye başladi  bu konu hakkinda bi bilginiz varmi

papito

• Sr. Member
Ekiminiz hayirli olsun iki uc gune kabuklarinizda dokulme kivamina gelir

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun   dostum  hersey iyi   👍
Teşekkür ederim 😉

Facebook Twitter Instagram