Gönderen Konu: Bnish Hair Welness Bilgehan AYDIN 5250 greft geniş açık alan güçlü donör yaş 30  (Okunma sayısı 8969 defa)

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun ekiminiz..
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim arkadaşlar yarın biraz zorlayıp kabukları dökeyim mi yoksa 2-3 güne dökülmesini mi bekleyeyim ?

Yarın dökebilirsin kabuklarını
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
kabuk dökümü gecikmiş bence şu ana kadar olması gerekirdi.

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 12.günde kabuklar tamamen döküldü ama kabuk dökerken mecburen ovdum biraz ve bayağı saç döküldü 150 civarı l şeklinde normal midir içim yandı 😀fotolar aşağıda kabuk varken bayağı sık duruyor kabuk döktükten sonra sanki çok sık değil gibi geldi bana

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
12.gün durum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Maşallah görüntü çok güzel duruyor şok dökülme üzücü olacak:) iyi seneler sağlıkla
Global Moderator

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah görüntü çok güzel duruyor şok dökülme üzücü olacak:) iyi seneler sağlıkla
Hintell Başkan yetişmiş yine imdadımıza sağolsun :) şok başlıyor mu ki hemen çok dökülünce endişe ettim açıkçası zarar mı verdik diye

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
19.günüm alnımda çok terden midir ya da anesteziden midir bilemedim küçük sivilce gibi bişeyler çıktı dünden beridir Ekim bölgesini de attım yaklaşık 3-4 gündür şok dökülme başladı

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bir haftadır alnımdaki sivilcelerin azalmasını bekledim ama çoğaldılar sanki daha fazla acaba aynı sorunla karşılaşan var mı yardımcı olur musunuz

ahmetrts

• Hero Member
Arkadaşlar bir haftadır alnımdaki sivilcelerin azalmasını bekledim ama çoğaldılar sanki daha fazla acaba aynı sorunla karşılaşan var mı yardımcı olur musunuz
İlaç takviyesi alıyormusun? Alıyorsan biraz ara ver bakalım geçicek mi

ahmetrts

• Hero Member
Birde onlar sivilce değil sanırım

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Alıpecia vitamin takviyesi neocure sprey ve coraspin kullanıyorum ilk 10 güne kadar alnım acayip yağlanıyordu parlıyordu sürekli bildiğin müthiş yağlanma vardı aynı şekilde Ekim bölgesi ve vertekste de aynı durum vardı

ahmetrts

• Hero Member
Alıpecia vitamin takviyesi neocure sprey ve coraspin kullanıyorum ilk 10 güne kadar alnım acayip yağlanıyordu parlıyordu sürekli bildiğin müthiş yağlanma vardı aynı şekilde Ekim bölgesi ve vertekste de aynı durum vardı
İlk günlerdeki yağlanma dediğin kafaya enjekte edilen sıvılardan kaynaklanıyor o herkese oluyo dostum

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim kafama takıldı herneyse çıkan bir türlü geçmedi sizin Ekim de iyi gidiyor umarım tatmin edici sonuçlanır herkesin Ekimi 🙏

Facebook Twitter Instagram