Gönderen Konu: Saç Ekimi İçin Öneri Ricası  (Okunma sayısı 3196 defa)

mk1313

• Full Member
Saç Ekimi İçin Öneri Ricası
« : 30 Aralık 2019, 01:43:48 »
Merhaba, İzmir'deyim ve 26 yaşındayım. Fotoğraflarım Ek'te.
Benim problemim şu, bu işe ayırabildiğim max bütçe 5-6bin ve bu konuda çözüm sunan yerler maalesef hep vukuatlı ya da başarısız.
İstanbul'da Arenamed ile görüştüm ama dönor konusu beni çok düşündürüyor. Ön çizgide çok başarılılar, sonuçlar güzel, fiyat uygun ama dönor katli kafamı karıştırıyor.

Sormak istediğim sorular şu:

1- Sizce nereyi tercih etmeliyim?
2- Saç ekiminden sonra 1 gün konaklama bittiğinde kapşon takıp otobüs ile İzmir'e dönebilir miyim? Kapşon yasak mı, medikal olarak yolda aşırı hassas bir durum yaşar mıyım (takriben 8-9 saat yolculuk olacak)

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar, bekle para biriktir diyeceklere şunu söylemek istiyorum, artık pek beklemeyi düşünmüyorum elbette Rabbimize çok şükür sağlığımız sıhhatimiz var ama inanın artık kellikten çok sıkıldım ve şu aralar vakit olarak çok müsaitim.

Ayrıca elbette açıklık büyük, yaş genç daha da dökülecek. Zaten verteksten bir beklentim yok oranın ömrü billah açık kalacağını kabullendim. Ön çizgi ve üst bölüm dolu olsun çok şükür daha ne isteyelim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç Ekimi İçin Öneri Ricası
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2019, 07:45:39 »
Bu bütçeye dediğiniz gibi bir Aranamed var bir de Ankara'da Life Hair Şahin Çelik. Size herhangi bir yeri tercih edin diyemem ancak fiyat politikası sizin düşündüğünüz rakamlarda olacak çok fazla seçenek maalesef yok. Kafanıza kapşon takmanızı önermezler ancak ekim için şapkalar var diye önceden okumuştum onu araştırabilirsiniz. Siz beklemek istemediğinizi söylemişsiniz ancak ben yine de söylemek isterim saç ekimi anlık psikoloji ile karar verip yaptıralacak bir işlem değil. Forumda bu şekilde karar alıp pişman olan eski haline gelmek için daha fazla para harcayan hatta düzeltmeyen bir çok üyenin konuları ile dolu. Bu nedenle tavsiye almak yerine kendiniz forumu takip edip, saç ekim merkezlerini netleştirdikten sonra sizin belirlediğiniz merkez isimleri hakkında konuyu güncellemeniz yararınıza olacaktır. Şimdiden bol şans...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2019, 10:04:50 »
Hocam Denizli'de Özgür Nalbant hoca var bu fiyatlara ekim yapıyor donoru hirpalamaz 3000 greft civarı ekiyor genelde birkaç arkadaşım orda yaptırdı memmunlar araştır derim

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2019, 10:09:37 »
Hocam kapşon kesinlikle uygun olmaz.Donör için sorun olmaz ama ekim yerine ciddi zarar verir.O bütçeye Ankara'ya gelebilirsin, benim açıklığıla sizinki benziyor birbirine.

7 ay evden çıkmam, kimseyle konuşmam dersen Arenamed iyi bir seçim olur.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2019, 13:59:15 »
Sibel  ulaşan  var  izmirde   çokta iyi bir dr araştır derim  forum içinde 100 lerce ekim var başarılı

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2019, 14:16:07 »
Sibel  ulaşan  var  izmirde   çokta iyi bir dr araştır derim  forum içinde 100 lerce ekim var başarılı

İlk defa duydum Sibel Ulaşan'ı 😄

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2019, 14:39:02 »
 Dr.Sibel Ulusan   izmir  yeri  araştır bence

mk1313

• Full Member
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2019, 15:51:21 »
Sibel hanımı biliyorum, arkadaşım ziyaretlerine gittiğinde 12.000 tl'den kapıyı açtılar, fiyat probleminden dolayı orayı değerlendiremiyorum. Olmadı tekrar gidip bir konuşayım da indirim isteyelim.

yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler.

thekooks

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2019, 16:14:33 »
Ekim maliyeti çok geliyorsa protez saça yönelebilirsiniz. Öyle 2-3 lira eksik vereceğim diye canınızdan olmayın sonra. Tabi ki bu sizin kararınız.

Facebook Twitter Instagram