Gönderen Konu: saç ekimi için Öneri, düşünce  (Okunma sayısı 196 defa)

Neridd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi için Öneri, düşünce
« : 26 Ekim 2022, 15:53:37 »
Merhabalar, 3 yıl önce ön hat saç ekimi yaptırmıştım ilk başlarda tatmin etse de şimdilerde var olan saçlarımın dökülmesi ve ön hattımın seyrek gözükmesiyle tatminsizlik başladı ve ikinci ekim düşünmeye başladım yaşım 27 ve genetik saç dokülmem var ve büyük ihtimalle devam edecek
Aşağıdaki düşüncelerim hakkında bilgi ve görüşlerinizi rica ederim, teşekkürler 🙂
1- İlk ekimimde 3000 kök alındığı belirtilmişti sizce o kadar var mı? İkinci bir ekim için ortalama 2000 kök düşünülüyor, üçüncü bir ekim için yeterli kök kalır mı?
2- Ekim merkezi olarak AHD ekibi yada E&S Tetik merkezlerini düşünüyorum, önerebileceğiniz başka merkezler var mı?
3- Finasterid kullanmayı düşünmüyorum onun yerine yan etkisi olmayan doğal ürünler var mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Daç ekimi için Öneri, düşünce
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2022, 19:17:16 »
Saçların zayıflamaya drvam edecektir dökülmen devsm ediyor yani dht aktif
Finasterid kullandan bu sorunu yaşamazdın ama tercihin değil
Daha doğal xpecia var ama doğal ürünlerde aynı işlevi görüyor yani yan etki görecek bir bünyen varsa doğal olandan da görürsün içeriğinde saw palmetto olan ürünler doğal baskılayıcıdır
Global Moderator

Neridd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi için Öneri, düşünce
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2022, 22:12:35 »
Öneriniz için teşekkür ederim, ekim düşüncem hakkında ne önerirsiniz? Biraz daha beklemeli miyim? İşin aslı bu yaşlarımı saçlı geçirmek istiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi için Öneri, düşünce
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2022, 14:43:28 »
Öneriniz için teşekkür ederim, ekim düşüncem hakkında ne önerirsiniz? Biraz daha beklemeli miyim? İşin aslı bu yaşlarımı saçlı geçirmek istiyorum

Önleri sıklaştıra bilirsin seni rahatsız ediyorsa
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram