Gönderen Konu: Doktor sok dokulmeden dolayi ekim yapmayi reddetti  (Okunma sayısı 1411 defa)

kelboy85

• Hero Member
Arkadaslar,
1-2 haftadir Dr Demirsoyla irtibat halindeydim ekim icin. Dr foto larimi inceledikten sonra cok fazla zayif ve ince sacin var bunlar gelecek yillarda dokulecek su an ekim yaparsak soktan ve traumadan onlari kaybedeceksin dedi. Istersen 6 ay finasteride kullan ekelim yada 1-3 sene tamamen dipdizlak kel olunca ekelim dedi.
Napmaliyim sizce?

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Doktor sok dokulmeden dolayi ekim yapmayi reddetti
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2020, 16:47:50 »
foto atın lütfen
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2020, 16:49:43 »
Fotoğraf varmi

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2020, 16:57:44 »
Foto gorseldeki gibi arkadaslar. Koray hoca 5000 attiralim demisti birde demirsoy hocaya danisayim dedim.
Saclar islak ve full isik altinda

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2020, 17:02:58 »
Dostum  finasterid  kullanman lazim 6 ay sonra  saç ekim  düşüne bilirsin saç ekim  olduktan sonra  12 ay devam et finasteride

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2020, 17:05:29 »
arkadaslar yillar once finasteride kullandim 2-3 ay. Alette uyusukluga yol acti. Tovbeliyim.
Yani uzun lafin kisasi ekim yapilinca olan sacida kaybedecegim gene seyrek olacak sac.
Bu sac umutsuz vakaa galiba. cocuklugundan beri ince oldugu icin

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2020, 18:25:45 »
arkadaslar yillar once finasteride kullandim 2-3 ay. Alette uyusukluga yol acti. Tovbeliyim.
Yani uzun lafin kisasi ekim yapilinca olan sacida kaybedecegim gene seyrek olacak sac.
Bu sac umutsuz vakaa galiba. cocuklugundan beri ince oldugu icin

Umudunu kaybetme lütfen
Elbette bir çaresi bulunur
Doktor bey bekle demişse biraz bekle
İnallah o zamana kadar bakarsın gerçekten kellik tarih olmuş. BİR KAPI KAPANIR BİR KAPI AÇILIR

Kardanadam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2020, 18:24:52 »
Eğer yaşın çok genç değilse hiç beklemeden ektir. Finası ömür boyu kullanmadıktan sonra dökülmeye kodlanmış bölümdeki saç yaşam evresi bitince illaki dökülüyor.Eğer dönörün iyiyse sadece ön kısma 2500 kök sık olacak şekilde ektir misal Muttalip hocanın ön bölüm için harika ekim örnekleri var şuanki halinden kat kat daha mutlu olacağını düşünüyorum. Atıyorum 5 sene sonra mevcut saçtaki kayıplar iolunca orta bölüme 2. Bir sıklaştırma ekimi yaparsın. En güzel zamanlarını saçsız geçirme bence.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2020, 18:36:46 »
Demirsoy dogru soylemis. O saclar gidici, beklemelisin.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2020, 19:12:23 »
dımdızlak kel olupta düzgün sonuç alanını hiç görmedim bence adamın ekim yapmaya mecali yok hasta seçiyor anlaşılan.
tam tersi şimdi ektirmezsen dımdızlak kel kalacaksın bu vaziyette ektirenlerin kafalarındaki minyatür saçlar daha dayanaklı hale geliyor bu bir gerçek ama bunu bazılarına anlatıp inandırabilmek deveye hendek atlatmaktan daha zor.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2020, 21:42:40 »
dımdızlak kel olupta düzgün sonuç alanını hiç görmedim bence adamın ekim yapmaya mecali yok hasta seçiyor anlaşılan.
tam tersi şimdi ektirmezsen dımdızlak kel kalacaksın bu vaziyette ektirenlerin kafalarındaki minyatür saçlar daha dayanaklı hale geliyor bu bir gerçek ama bunu bazılarına anlatıp inandırabilmek deveye hendek atlatmaktan daha zor.
Minyaturize saçların daha dayanıklı olacagı kanısına nasıl vardınız? Örneği var mı
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2020, 02:12:28 »

bu kafaya ekim yapılınca ve finas kullanmazsa hasta 2-3 sene sonra ekilen saçlarım döküldü diye ağlıyo forumlarda. Dökülmeyecek saç isterse kaşlarının arasına ek dökülmez

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 13 Ocak 2020, 12:45:07 »
YAsim nerdeyse 35 arkadaslar, toppik vs kapatiyorduk ama artik onlarda ise yaramiyor. Bu sonbaharda kesin ekimi dusunuyorum. Saniyorum olabilecek en kotu dokulmeye sahibim bolgesel degil genel. Simdi ektirsem 1-2 seneye olanlar gidecek ekilenler gene seyrek gorunecek.
Acaba kazitsammi hic ektirmeden, bende umit yok galiba

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2020, 23:05:05 »
Minyaturize saçların daha dayanıklı olacagı kanısına nasıl vardınız? Örneği var mı

Forumda bir sürü örneği var yeterki ekim olan saç ile olmayanı birbirinden ayırt edebilme kabiliyeti ve öngörün olsun.
Merdivenaltı ekim merkezlerinden bazen harika sonuçlar çıkıyor ortaya ,onlar nasıl oluyor sanıyorsun.
Allah onlarada böyle rekabet edebilecek bir imkan vermiş bu yolla  :) yoksa nasıl ayakta kalabilirlerdi.
Yalnız bu dediğim yanlış anlaşılmasın çoğu zamanda bunun tersi gerçekleşiyor ,örneğin sıklaştırma ekimlerinde kişi var olan saçınıda kaybedebiliyor ama bu olay nadir oluyor.

Facebook Twitter Instagram