Gönderen Konu: Şok dökülmeden sonra saç ne zaman uzar ??  (Okunma sayısı 600 defa)

kerimkee1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülmeden sonra saç ne zaman uzar ??
« : 16 Ağustos 2022, 20:27:02 »
Merhaba arkadaşlar bugün 30. günümdeyim ekilen saçlarımın %60'ı neredeyse döküldü ve şok dökülmeye uğramayan saçlar ise aşırı derecede uzadı. Dökülen kısımlara kamera ile zoom yapıp baktığımda ufak ufak delikler görebiliyorum saçlar çıkmaya başlıyor.

Şok dökülmeye uğrayan saçlarım ne zaman çıkmaya başlar ve ne zaman kafamı tamamen kapatacak hale gelir ? Bir çok sitede farklı şeyler söylüyorlar kimi 3. ayda kimi ise 4. ayda çıkmaya başlıyor diyor herkes ayrı bir ağızdan konuşuyor.

Örnek olarak sakal veya saç tıraşı olduğumda hemen geri uzuyor 1-2 günde, bu hızlı uzamasını sağlar mı genetik faktöre mi bağlıdır?

Yakında saç ekim konusu açacağım sevgilerle.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Şok dökülmeden sonra saç ne zaman uzar ??
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2022, 20:42:41 »
 değişir bazen aynı kişi kafayı kazıtır 1 2 aya uzar bazen 3 4 ayı bulur.çıkışlar kişiden kişiye değişir ama genelde 3_4 ayda çıkışlar baslar 2 aydada baslayanda var 4_5 aydada var.ileriki yaslar geniş alan tepe sonraki ekimler daha gec çıkar.90_120 gun arası çıkışları beklemeye baslayabilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kerimkee1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2022, 20:48:15 »
değişir bazen aynı kişi kafayı kazıtır 1 2 aya uzar bazen 3 4 ayı bulur.çıkışlar kişiden kişiye değişir ama genelde 3_4 ayda çıkışlar baslar 2 aydada baslayanda var 4_5 aydada var.ileriki yaslar geniş alan tepe sonraki ekimler daha gec çıkar.90_120 gun arası çıkışları beklemeye baslayabilirsin

ben 19 yaşımdayım biraz erken ektim ve sadece ön tarafları ektim tepe kısmına hiç ekim olmadı sadece aralara serpiştirdiler bi kaç tane
  • Ekim Tarihi: 19.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Anastasakis Greece Hair Transplant
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 21

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2022, 22:45:32 »
 saç zamanı gelince çıkar.konu aç istersen resimlerle .ekimden onemlisi olanı koruman olcak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram