Gönderen Konu: Saç Ekimi sonrası şok dökülmeden sonra saç çıkışları nasıl olur  (Okunma sayısı 1601 defa)

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Saç Ekimi yapan arkadaşlar size zahmet bi cvp verseniz
Hintell reis senin fikrinide bekliyorum

Boogeyman

• Sr. Member
İnceden baslar saç çıkışı  ise sonra uzadıkça kalinlasir hacimlenir ..sakal direk kalın çıkar ...çıkacak olan saç sıfırdan uzuyor şok dökülmedeki saçla kıyaslama zamanla oda aynı dökülen saç gibi olur takıntı yapma tabi bide şu var saçın anatomisi bunda kişiden kişiye değişir.kafana takma sakın
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Yani tüy şeklinde başlar zamanla kalınlaşır diyorsun

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Farklı yorum yapacak var mı

emekli kel

• Hero Member
 bir ekimci derdi 2.ayın sonu onlar bebek tüyü şeklinde çıkar siz onları gözle göremezsiniz 24 aya kadar kalınlaşır kalınlaşma 12 ay sonunda yüzde 80 tamamlanmış olur.ama şuda olabilir ekimde kanlanma oluyor bazı ilaçlar tüy çıkartıyor ya bu kanlanmada tüy gibi saç çıkartabilir minoxta kanlanma ile saç çıkartır ya onun gibi bişi olabilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Anladım teşekkür ederim ama yinede saç ektirmiş olumlu sonuç alan arkadaşlar yine de bilgilendirirse çok sevinirim

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Herhalde başka kimse yorum yapmayacak

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi yapan arkadaşlar size zahmet bi cvp verseniz
Hintell reis senin fikrinide bekliyorum

Hintell reis görmemiş galiba
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Vallahi görse iyi olur

Facebook Twitter Instagram