Gönderen Konu: Esma & Serkan Tetik - 3763 - 22 şubat 2020 - 25 yaş  (Okunma sayısı 16487 defa)

Selim34

• Full Member
    • Ekim Sürecim
Ynt: Esma & Serkan Tetik - 3763 - 22 şubat 2020 - 25 yaş
« Yanıtla #151 : 02 Eylül 2020, 16:51:05 »
Ön kısım ve doğallık iyi bence, tepe bölgesi maalesef olmamış.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 02 Eylül 2020, 17:19:40 »
Ben ekim öncesi haline göre çok değecek bir sonuç göremedim umarım daga iyi olur.

56kral

• Full Member
« Yanıtla #153 : 02 Eylül 2020, 20:25:36 »
kanka senin saçın ekim den önce ki gibi duruyor sanki biraz macera yaşatmışsın kendine

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 03 Eylül 2020, 08:25:57 »
Seni mutlu eder ama genel olarak ekim başarısıı düşük

mistercrowler25

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #155 : 15 Ekim 2020, 18:46:41 »
Arkadaşlar merhaba bugün 236. gün, daha güneşli bir günde resim koyacağım. Memnun musunuz diye soracak olursanız genel olarak memnunum. İlk olarak ön çizgim bence çok güzel ve doğal oldu, biraz klişe olacak ama harbiden kimse ekim olduğunu anlamıyor. Eskiden öndeki ve arkadaki açık yerleri kapatmak için saçımı absürt uzunluklarda tutuyordum ve ortaya iğrenç bir saç modeli çıkıyordu. Ancak, şimdi üstleri kapatmak için garip garip saçları yana atmama gerekmiyor. Özellikle de ön kısım için söylüyorum bunu.

Şimdi üst kısımlara gelelim, evet üst ve arka kısımlar öyle aman aman dolgun olmadı yalan yok. Ama şimdiki hali bile eskisine göre her türlü daha iyi o yüzden bu açıdan da memnunum. Daha iyi olabilir miydi? Evet ama şimdiki kapanıklık beni tatmin ediyor. Eskiden asansöre binerken açıklığım çok belli oluyordu ama şimdi neredeyse belli olmuyor ve çoğu ışık durumda gayet güzel gözüküyor. Saçlarımın çok ince olması büyük bir dezavantajdı.

Gelelim donör alanına. Donör alanım gayet iyi ve ikinci bir ekim için hayli bir donör kaldı, Ve buna sakal kısmını da ekleyince ileride ikinci bir ekimin benim tam istediğim sonuca ulaştıracağına eminim. Zaten Serkan Bey kaç kere bana belirtmişti, ikinci bir ekim için donörü baya bırakıyoruz diye. Ve o kadar homojen aldılar ki hiç belli olmuyor. 

Şimdi gelelim altın soruya, ikinci ekimimi Serkan bey ve Esma hanımdan yaptırır mısın diye ve buna Cevabım çok büyük bir ihtimalle Evet olacak

Peki neden evet?

Bence Serkan ve Esma hanımın en büyük vaat ettiği konu doğallık ve bu doğallık saç ekimime çok iyi yansıdığını düşünmekteyim. Ön taraf ve donör alan beni çok tatmin etti ve arka taraf daha iyi olabilirken beni yine de tatmin etti. Eminim ki ilerde ikinci bir ekimde arka tarafa odaklanıp daha iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Bu sefer sakaldan da ilave edeceğimiz için çok şık bir sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum. Tabi ki şu an ikinci bir ekim için çok erken, en az bir 4-5 sene sonra yaparım diye düşünüyorum.

Düşüncelerim şimdilik bu kadar arkadaşlar.

Facebook Twitter Instagram