Gönderen Konu: Sac ekimine 8 000 euro vermek sizce mantiklimi....suan o asamadayim...  (Okunma sayısı 2014 defa)

Hassectear

• Full Member
Saçına ve cebine Göre değişir hocam :)

murattarum

• Hero Member
Yurt disinda yasiyirum yani euro para birimim ama yinede liraya carbinca manyak bir para yapiyor.icten ice dusunuyorum.cok parami diye...
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Sarhoş

• Full Member
Yurt disinda yasiyirum yani euro para birimim ama yinede liraya carbinca manyak bir para yapiyor.icten ice dusunuyorum.cok parami diye...
Hocam türkiyedemi bu fiyatı istediler,yurtdışındamı yaşıyorsunuz konuya açıklık getirirmisin ?

murattarum

• Hero Member
Turkiyede ektiricem hocam ekimcim turkiyedeki ilk iki ekimciden biri.yani sanirim normal bir fiyat .
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
maddi sıkıntın yoksa doktorda başarılıysa bence mantıklı kısaca arz talep meselesi

sahsen bende o fiyatları verdim mutluyum

ama bir çok daha uygun fiyatlara güzel sonuç alan merkez yok mu var kısaca arz talep beklenti
Global Moderator

Lethe

• Yeni üye
  • *
Türkiye'de yaşıyor olsan belli kriterler sayardım ama Euro bazında gelirin varmış, kesinlikle yaptır derim.
Muttalip Keser'e mi gideceksin? Fiyat ve ilk 2 diyince böyle bir çıkarım yaptım :)

murattarum

• Hero Member
Evet lehte kardesim muttalip hocada karar kildim.gunde 500 ekip gunlere bolmesi donuru iyi kullanmasi ve yurt disi forumlardada cok iyi ornekleri olmasi etkiledi beni.tek tek manuel alip tek tek ekiyor oyle cok el karismiyor ekime sen ne dusunuyorsun
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mr.emre

• Sr. Member
Gelirinle alakalı bir durum. Tek gelir asgari ücret olsa mesela kesinlikle mantıklı olmazdı bence.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Lethe

• Yeni üye
  • *
Evet lehte kardesim muttalip hocada karar kildim.gunde 500 ekip gunlere bolmesi donuru iyi kullanmasi ve yurt disi forumlardada cok iyi ornekleri olmasi etkiledi beni.tek tek manuel alip tek tek ekiyor oyle cok el karismiyor ekime sen ne dusunuyorsun

Hocam ben 4 ay kadar önce kendisine saç ektirdim. Doğallık, sıklık, ön çizgi, donör bölgenin durumu vb. her konuda çok memnunum iyi ki yaptırmışım diyorum,. Ben de senin gibi yabancı forumları inceledikten sonra kendisinde karar kıldım. Gerçekten çok üst seviye ve çok titiz bir cerrah. Talep fazla diye ekibini büyütüp kaliteyi düşürmemiş. Saç kesiminden, operasyon bitimi sargıların sarılmasına kadar her işlemi bizzat yapıyor. Saç köklerini tek tek manuel yöntemle topluyor, ekimi kendi tasarladığı iğne ile kanalı açar açmaz yapıyor. Belirttiğin gibi günde en fazla 500-600 greft ekiyor. Her seans toplamda 3 saat kadar sürüyor. İki hemşire kendisine yardımcı oluyor operasyon esnasında. Bu forumda da birkaç örnek var, incelemişsindir.

Hiç mi eksisi yok, tabi ki var. Ücret ve randevu almakta yaşanması muhtemel zorlukları eksi olarak belirtebilirim. Sonuçta arz-talep meselesi.

Burkinho

• Hero Member
8000 euro Avrupa'da da ciddi bir para. Ortalama 4-5 aylık maaş.

Ama Muttalip Keser deyince düşünmek lazım.

murattarum

• Hero Member
Saolun arkadaslar ufak bir kredi cektim bende artik zamana yayarak oderim bu iste riski minimize etmek icin muttalip hocayi sectim.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Korsd

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar 8000 euro kesinlikle çok fazla bir para özellikle saç ekimi için. Evet anlıyorum serbest piyasa ancak yinede her işin bir karşılığı vardır. Ve saç ekimi karşılığı özellikle Türkiyede 8000 euro değil.

unverm

• Hero Member
Adamın parası varsa ektirsin para verilir, ama asgari ücretle çalışanın iphone 11 alması mantıksız olduğu gibi düşük gelirli adamın bu paraları vermesi de mantıksız.

Facebook Twitter Instagram