Gönderen Konu: Şuan ki saç durumum hakkında tavsiyelerde bulunabilir misiniz ? /  (Okunma sayısı 636 defa)

Zet-

• Yeni üye
  • *
Merhabalar abilerim ve kardeslerim

27 yaşındayım.Ne yazik ki baba tarafından kaynaklı genetik dökülmem mevcut.Yaklaşık 8 ay sonra saç ektirmek istiyorum.Lakin bu süreç içerisinde mevcut olan saçlarımı nasıl koruyabilirim ? Finansteride veya Xpecia bu durumda artısı olabilir mi ? Pek bilgim yok bu konularda anlayışınız için teşekkür ederim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılar

haydibreewolf

• Full Member
Cildiye veya dahiliyeden randevu alıp gerekli tahlilleri yaptır. Vitamin veya hormonsal bi sıkıntı var mı kesinleştir
Aga ise xpecia keza finasterid çok işe yarar

Ekime girmeden önce korursan ekimle beraber olan saçlarının şoka girmesini de önlersin

Zet-

• Yeni üye
  • *
abi peki sizin gördüğünüz kadarıyla durum vahim mi ? Eğer Aga ise mevcut olan saçları kurtarma ihtimalim var mıdır ?

Kelbey

• Sr. Member
Saçlarının durumu oldukça iyi görünüyor sakaklarin 1 yıl içinde bu hale gelmediyse dökülme durmuş olabilir saçlarıni iyi gözlemle dökülme ve geri çekilme devam etmiyor ise sadece ekime kadar finastreid kullanıp sonrasında ekimi gerceklestirip kalan yaşamına mutlu şekilde devam edebilirsin
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

haydibreewolf

• Full Member
abi peki sizin gördüğünüz kadarıyla durum vahim mi ? Eğer Aga ise mevcut olan saçları kurtarma ihtimalim var mıdır ?

saçların gayet iyi brom bu kadar takılma ne saçlar var bu forumda tedaviyle dönen...

emekli kel

• Hero Member
 finasterid kullan mevcut durum rahatsız etmeye devam ediyorsa ufak bir ekim yaptırıp gene finasteridle devam edersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zzz22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
vertex bölgesinde bariz bir sıkıntı göremiyorum oldukça iyi durumda. ön taraflarına müdahale yaptırabilirsin. fin kurtarır gibi duruyor

Facebook Twitter Instagram