Gönderen Konu: saç ekimi hakkında bilgi ve öneride bulunabilir misiniz lütfen?  (Okunma sayısı 415 defa)

benjBünyamin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, öncelikle bu sayfanın yöneticisi ve kurucusu Hintell beye çok teşekkür ediyorum. bizi bu tarz bir platformda birleştirdiği için keza diğer arkadaşlarım, kardeşlerim, abilerime de ayrı teşekkür ediyorum bize verdikleri değerli bilgiler için bizi aydınlattıkları için emek harcadıkları için hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Yaklaşık 4 5 aydır takip ediyorum bu siteyi sürekli olumlu olumsuz paylaşımları, yani diyorum ki eğer ben bu siteyi keşfetmeseydim nasıl biryerde ekim yapacaktım veya kötü biryerde ekim yaptırdıktan sonra bulsaydım bu siteyi o zaman ne yapacaktım, moralim alt üst olacaktı sebebiyse şu burada olumlu olumsuz ekimleri tecrübeleri diger arkadaşların Hintell beyin ekimini ve tecrübelerini görüyorsunuz dinliyorsunuz en azindan kendinize bir hedef belirleyebiliyorsunuz. Müsaadenizle siz kullanıcılardan bazı bilgiler almak istiyorum yardımcı olursanız çok çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Benim yaşım 25, kendimi bildim bileli genetiğimden dolayı saçlarım ince telli sırf ince telli diye hep dökülecek korkusuyla yaşadım sürekli çevremdiklere saçım gidecek diyordum bana inanmıyordular ama bende anladım ki takıntı yaptığım zamanlar gerçekten iyi günlerimmiş çünkü bi şimdiki halime bakıyorum bi takıntı yaptığım zaman arada fark var evet, Birçok ekim merkeziyle görüştüm hepsi ayrı ayrı kafamı karıştırdı ki bana göre burada ki bazı kullanıcılar o ekim merkezlerine göre daha bilgili, sizden ricam benimle bazi bilgiler paylaşmanız, Şimdi ekmelimiyim beklemelimiyim veya tek ekime yönelik mi yapmam gerekiyor ileride bir ekim daha yapmam gerekiyormu ne açıklıkta ekim yapmam gerekiyor şakaklara ekim gerekir mi gerekmez mi tarzı bilgiler verirseniz çok memnun kalırım “Finasterid” “Propecia” “Proscar” Denilen ilaçları çok çok araştırdım psikolojikmen çok hızlı etkilenip takıntı yaptığım için çokça yorumları okuduktan sonra kulanmama kararı aldım, tabi ki ilaçsız ekim olmaz yani takviyesiz olmaz fakat bu ilac konusunda kulanmama kararı aldım gerçekten bir yan etki göstermese bile ben kendi kendime kuruntu yapacağımı bildiğim için.
Şimdiden cevaplayacak olan arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.  :)

baldman

• Hero Member
dostum sadece ön kısma çok ortalara gitmeden en fazla 3000 greftlik bir ekim işini görür ama tabi seninde dediğin gibi ekim merkezi tercihi önemli.
acele etmeden forumu bir kaç ay takip et sonrasında kendin için en uygun merkeze karar verdikten sonra saç ekimiyle çok iyi bir sonuç alman zor değil.
finasterid kullanmak istemiyorsan xpecia deneyebilirsin.

benjBünyamin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dostum sadece ön kısma çok ortalara gitmeden en fazla 3000 greftlik bir ekim işini görür ama tabi seninde dediğin gibi ekim merkezi tercihi önemli.
acele etmeden forumu bir kaç ay takip et sonrasında kendin için en uygun merkeze karar verdikten sonra saç ekimiyle çok iyi bir sonuç alman zor değil.
finasterid kullanmak istemiyorsan xpecia deneyebilirsin.
Doğru söylüyorsun Kral zaten ekime karar verdikten sonra xpecia kullanmayi düşünüyorum takviyesiz gelişme çok zor ihtimal sizlerin dediği gibi teşekkür ederim tavsiyen için, takip ediyorum etmeye devam ediyorum dün Hintell hocanın ekim sürecini sonuna kadar takip ettim sabaha doğru bitti kitap gibi valla hipnoz oldum :) :D

kelmiyimneyim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Nerde ektirisen ektir sakın kulak üstlerine girmesinler bro Yoksa çok kötü görüntü ortaya çıkar Şu halde bile oralar çok seyrek.

benjBünyamin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Nerde ektirisen ektir sakın kulak üstlerine girmesinler bro Yoksa çok kötü görüntü ortaya çıkar Şu halde bile oralar çok seyrek.
Reis öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Kulak üstü dediğin yer şakak bölgesi dediğiniz yer mi kastin yoksa?

Facebook Twitter Instagram