Gönderen Konu: Tip mi Özgüven mi ?  (Okunma sayısı 2114 defa)

My Precious

• Hero Member
Tip mi Özgüven mi ?
« : 15 Mart 2020, 17:01:26 »
20li yaşların başındaki bir erkek için tip mi yoksa özgüven mi ?
Bence tip iyi olmak zorunda zaten bu kesin kural ama özgüven de olmalı özgüven en az tip kadar iyi olmalı yani tipiniz 7/10 özgüveniniz 8/10unun altındaysa kusura bakmayın size kimse bakmaz
(Bu kural genç nesil için geçerlidir)

Shanewalsh

• Jr. Member
  • **
Ynt: Tip mi Özgüven mi ?
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2020, 17:50:18 »
Bence tip iyi olmak zorunda zaten bu kesin kural ama özgüven de olmalı özgüven en az tip kadar iyi olmalı yani tipiniz 7/10 özgüveniniz 8/10unun altındaysa kusura bakmayın size kimse bakmaz

Özgüven iyi bir şey ama fazlası karşı cinse itici geliyor ki fazla olmasına gerek yok azcık bile özgüven olsa yeterli ancak tip yoksa diğer seçeneklerin bir önemi yok

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2020, 18:36:02 »

Tabi ki özgüven. Her daim özgüven. Etkilemek istediğiniz kişi Zeki birisi ise özgüven, salak birisi ise tabi ki fiziksel özellikleriniz önem kazanır. Tam gaz yolunda ise sadece güç (para, imkan, itibar vs. Ne ise karşının beklentisi o)

Shanewalsh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2020, 21:05:08 »
Tabi ki özgüven. Her daim özgüven. Etkilemek istediğiniz kişi Zeki birisi ise özgüven, salak birisi ise tabi ki fiziksel özellikleriniz önem kazanır. Tam gaz yolunda ise sadece güç (para, imkan, itibar vs. Ne ise karşının beklentisi o)

Abi tip olmadıktan sonra özgüven ne işe yarar ki :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2020, 21:09:28 »
Abi tip olmadıktan sonra özgüven ne işe yarar ki :)

Zaman tecrübe ettiriyor .. sonra anlıyorsun ki Herseyin başı özgüven...
Özgüven başarıyı, başarı parayı, para itibarı .... silsile olarak sunar size..

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 15 Mart 2020, 21:57:54 »
Valla bende ozguven hic olmadi daha genc yillarimda tipten is yapiyoduk simdi saclar bozuluyor mecbur vucut ozguven vs. Dengelicez o da sacsiz ne kadar mumkun olursa artik :D

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Mart 2020, 22:19:41 »
Valla bende ozguven hic olmadi daha genc yillarimda tipten is yapiyoduk simdi saclar bozuluyor mecbur vucut ozguven vs. Dengelicez o da sacsiz ne kadar mumkun olursa artik :D
Saç cidden özgüveni ve tipi etkiliyor.Ah şu saç dökülmesi olmayacaktı.....

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 15 Mart 2020, 22:41:24 »
Saç cidden özgüveni ve tipi etkiliyor.Ah şu saç dökülmesi olmayacaktı.....
Aynen artik finasin ne kadar korudugunu gorucez olmadi cok gec olmadan ektiricez ama soyle bir sikinti da var ben mesela gidip de koray erdoganda ektiremem ama insan bir yandan da en iyisi olsun istiyor sac bu sonucta oyuncak degil ki :/

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #8 : 15 Mart 2020, 22:51:03 »
Hahahahaha efsane Yorum  ;D
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

Benjaminbutton

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 15 Mart 2020, 23:05:42 »
Kızlar şekilci beyler, saçlar seyrelmeden önce saçı sakalı salıyordum sokakta 10 kızdan 8i ile kesişiyordum özgüveni pompalıyordum, şimdi 10 kızdan 2si dönüp bakıyorsa şükrediyorum, kız arkadaşıma açtım bu konuyu, diğer kızları boşver saçlarını kazıt ben sana bakıyorum yetmezmi diyor, yetmez ama evet diyorum.

Edit: solda ki fotoğraf Osmanlı'nın çöküş dönemini temsilen tarih literatürüne katkıda bulunabilir, 1 2 senede saçlar sağdaki fotoğraflardan soldaki fotoğraftaki hale geldi, evet aşk acısı çektim, sormayın
« Son Düzenleme: 15 Mart 2020, 23:16:22 Gönderen: Benjaminbutton »

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 15 Mart 2020, 23:08:12 »
Kızlar şekilci beyler, saçlar seyrelmeden önce saçı sakalı salıyordum sokakta 10 kızdan 8i ile kesişiyordum özgüveni pompalıyordum, şimdi 10 kızdan 2si dönüp bakıyorsa şükrediyorum, kız arkadaşıma açtım bu konuyu, diğer kızları boşver saçlarını kazıt ben sana bakıyorum yetmezmi diyor, yetmez ama evet diyorum
Hahahahahahah  ;D ;D ;D

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Mart 2020, 08:56:10 »
Kızlar şekilci beyler, saçlar seyrelmeden önce saçı sakalı salıyordum sokakta 10 kızdan 8i ile kesişiyordum özgüveni pompalıyordum, şimdi 10 kızdan 2si dönüp bakıyorsa şükrediyorum, kız arkadaşıma açtım bu konuyu, diğer kızları boşver saçlarını kazıt ben sana bakıyorum yetmezmi diyor, yetmez ama evet diyorum.

Edit: solda ki fotoğraf Osmanlı'nın çöküş dönemini temsilen tarih literatürüne katkıda bulunabilir, 1 2 senede saçlar sağdaki fotoğraflardan soldaki fotoğraftaki hale geldi, evet aşk acısı çektim, sormayın

Saç ektir bi sen ozaman gör kesişmeyi  kızlı—erkekli herkes kesmeye baslıyor... nerde ektirmiş, kaça ektirmiş vs.. kafada deli sorular:):)

Benjaminbutton

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 16 Mart 2020, 08:59:43 »
Saç ektir bi sen ozaman gör kesişmeyi  kızlı—erkekli herkes kesmeye baslıyor... nerde ektirmiş, kaça ektirmiş vs.. kafada deli sorular:):)
Ahahaha abi üniversitede son senemde başladı saç sorunu buna şükrediyorum, dedem ve dayım nw7 baktıkça ruhum daralıyor, muhtemelen saç ektirmem kazıtır hayatıma öyle devam ederim, şimdilik kafamda tutmaya çalışıyorum bakalım umut fakirin ekmeği  :D

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 16 Mart 2020, 12:32:01 »
Ahahaha abi üniversitede son senemde başladı saç sorunu buna şükrediyorum, dedem ve dayım nw7 baktıkça ruhum daralıyor, muhtemelen saç ektirmem kazıtır hayatıma öyle devam ederim, şimdilik kafamda tutmaya çalışıyorum bakalım umut fakirin ekmeği  :D
Durumumuz cok benziyo  :D ins finas kurtarir bizi. Ama bence bir bak finas stabile ederse saclari yeterince bi on cizgi ektirirsin bence neden olmasin

Benjaminbutton

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 16 Mart 2020, 12:34:37 »
Durumumuz cok benziyo  :D ins finas kurtarir bizi. Ama bence bir bak finas stabile ederse saclari yeterince bi on cizgi ektirirsin bence neden olmasin
6 ay kullandım 1 aydır kullanmıyorum bünyeyi dinlendirmek amacıyla, 6 ayda tepeyi kapattı neredeyse 6 ay daha kullansam 17 18 yaşıma dönerdim eminim o derece etki etti, fakat uzun süre kullanmaya totom yemiyor pek, devam edicem bu arada

Facebook Twitter Instagram