Gönderen Konu: Donör bölge güçlü mü?  (Okunma sayısı 2476 defa)

Mt123

• Full Member
Ynt: Donör bölge güçlü mü?
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2020, 20:25:53 »
Fotoğrafları flaşlı çektim ama açı doğru mu bilmiyorum pek olabildiğince doğru ve net fotoğraf olması için

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2020, 20:43:50 »
4700nere ekecek önce onu merak ettim.

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2020, 20:50:47 »
4700nere ekecek önce onu merak ettim.

Yanlarda saç yok çok ince ve çok seyrek o fotoğrafta çok net değil şuan biotin ve expecia kullanıyorum 3 gündür .

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2020, 23:48:11 »
Ekim önermiyorum bu halde. Saçlarını kaybedersin. Yâş kaç
Finansterid kullanman gerekebilir.

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2020, 23:58:09 »
Ekim önermiyorum bu halde. Saçlarını kaybedersin. Yâş kaç
Finansterid kullanman gerekebilir.
Yaş 26 bitiyor ama dökülme devam ediyor finasteridin yan etkisi var diye girmiyorum saçtan daha önemli çıkarttığı yan etkiler bende düşündüm çok ekim yeri güzel bir ekim olur dedi o yüzden kabul ettim , kesin mi düşünceniz peki prp biotin vs şeylerle kurtarma şansım olmaz mı , yorumunuz için teşekkür ederim bilgi vermeye devam ederseniz çok memnun olurum :)

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2020, 00:01:23 »
Dökülmede 17 18 yaşımdan beri devam ediyor 1.5 seneye yakın mavi solüsyonu kullandım etkisini aldım ama sıkıldım bir sonu olmayacağı için ekime karar vermiştim

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2020, 01:33:00 »
Yaş 26 bitiyor ama dökülme devam ediyor finasteridin yan etkisi var diye girmiyorum saçtan daha önemli çıkarttığı yan etkiler bende düşündüm çok ekim yeri güzel bir ekim olur dedi o yüzden kabul ettim , kesin mi düşünceniz peki prp biotin vs şeylerle kurtarma şansım olmaz mı , yorumunuz için teşekkür ederim bilgi vermeye devam ederseniz çok memnun olurum :)

Finansterid ya da dutasterid dışındakiler pek fayda sağlamaz. Para ve zaman kaybedersin. Bu dediğim  iki ilacında baya yan etkileri olabilir. Malesef onlarida kullanıp bıraktığında saçlar gene gider.  Sana ekim yapmak isteyen, belki seni düşünmediği içindir.  Sende kendini düşünmüyorsanız ektir. Kendini düşünüyorsan ekimden önce en az altı ay kullan, ekimden sonra da altı ay kullan, böylelikle saçların travmalardan fazla etkilenmez. Bir senenin sonunda birakabilirsin artik

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #8 : 21 Mart 2020, 09:50:10 »
@hintell Başkan sizin düşüncelirizide alabilir miyim ekim çok sorun olur mu sizcede ?

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Mart 2020, 11:58:25 »
@hintell Başkan sizin düşüncelirizide alabilir miyim ekim çok sorun olur mu sizcede ?

Hocam saç ekimi yapmak istediğinizde illaki finasterid veya dut kullanmaniza gerek yok tamam saçları güçlendirir girmek vs şeyler söyleniyor ama zorunluluk yok bu konuda ekim yaptirdiginizda olan saçlarını kaybedecek diye kesin birsey yok herkes finas kullanıp ekime girmiyor iyi bir ekim merkezi bulmanız gerekiyor tabi finas kullanmayıp ekim yapan ve çok iyi saçları olan kişiler var forumda ki sizin açık alanımız çok fazla yok ama en önemli nokta iyi bir ekim merkezi seçmek Koray hoca veya muttalip hocaya danis sorularını sor bence ekim yaparsam çok iyi bir sonuç alicaksin bence ama yinede dediğim hocalara danis finasterid kullanmadim saç ekim olmaz diye birsey yok .

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #10 : 21 Mart 2020, 12:17:42 »
Hocam saç ekimi yapmak istediğinizde illaki finasterid veya dut kullanmaniza gerek yok tamam saçları güçlendirir girmek vs şeyler söyleniyor ama zorunluluk yok bu konuda ekim yaptirdiginizda olan saçlarını kaybedecek diye kesin birsey yok herkes finas kullanıp ekime girmiyor iyi bir ekim merkezi bulmanız gerekiyor tabi finas kullanmayıp ekim yapan ve çok iyi saçları olan kişiler var forumda ki sizin açık alanımız çok fazla yok ama en önemli nokta iyi bir ekim merkezi seçmek Koray hoca veya muttalip hocaya danis sorularını sor bence ekim yaparsam çok iyi bir sonuç alicaksin bence ama yinede dediğim hocalara danis finasterid kullanmadim saç ekim olmaz diye birsey yok .
Yorumunuz için çok teşekkür ederim sayın beysev , Aranemed de 13 nisan da randevu almıştım diğer hocalarımız çok iyiler ama fiyat olarak 10 kat pahalı sayılırlar ama arkadaşımızın yaptığı yorum da korkuttu beni olan halimden daha kötü bir görüntü olur mu acaba diye düşünmeye başladım saçlarım hep ince telliydi iki arkadaşım orada yaptırdı biri memnun kaldı çok diğeri sarışın benim gibi o pek memnun kalmadı ama sorduğum da senin benden çok iyi durumun yinede sen bilirsin dedi bende fiyata baktığımda mantıklı geliyor orası takviyelerle ne olur nasıl olur bilemedim kafam baya karıştı böyle 😊

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Mart 2020, 16:26:45 »
Yorumunuz için çok teşekkür ederim sayın beysev , Aranemed de 13 nisan da randevu almıştım diğer hocalarımız çok iyiler ama fiyat olarak 10 kat pahalı sayılırlar ama arkadaşımızın yaptığı yorum da korkuttu beni olan halimden daha kötü bir görüntü olur mu acaba diye düşünmeye başladım saçlarım hep ince telliydi iki arkadaşım orada yaptırdı biri memnun kaldı çok diğeri sarışın benim gibi o pek memnun kalmadı ama sorduğum da senin benden çok iyi durumun yinede sen bilirsin dedi bende fiyata baktığımda mantıklı geliyor orası takviyelerle ne olur nasıl olur bilemedim kafam baya karıştı böyle 😊

Hocam bu arada yanlış yere alinti yapmışım kusura bakma : ) bana sorarsan aranemed hiç tavsiye etmem bu benim görüşüm tabi dediğiniz doğrudur ücret konusu dediğim yerlerde çok pahalı olabilir ama bu saç ekimi gerçekten paraya bakmıyor artık ucuz diye dediğiniz yerlere ettirmek nekadar mantikli forumda daha uygun iyi hocalarda var araştır bence ama dediğim gibi çok canınızı sikmiyorsa suanki durum birikim yapın derim en kotu finasterid kullanırsan ekimden sonra yavaş yavaş kesersin tabi size bağlı bir durum yan etki konusunda elbet te yan etki goruluyor yan etki olmicak diye birsey yok ufak yan etkiler olduğu zaman bunları takmadigimiz için göz ardi ettigimiz için yan etki yasamiyorum diyen çok var yada ilaca baglamayan kişiler var simdi bu yüzden yorumlara bakarak yan etki görmedim diyenlere kulak asarsaniz o kisinin kendine göre görmediği için kendisi ilaca bağlamadigi için sizde o kisinin düşüncelerine göre kullanicaksiniz bu bence çok yanlış o yüzden doktor kontrolünde kullanın bence ki çoğu doktorda onermiyor tersliyor tabi ilaç konuları o yüzden çok karışık hocam yani forumda çok ilginç yorumlarla karsilasabilirsin mesela doktora gittim minoxil önerdi diyip forumda sakın kullanma diyenler var doktoru dinlemeyip hiç tanımadığın kisinin sözünü dinliceksin ozaman yada doktor finasterid önerdi diyip yorumlarda sakın kullanma çok yan etki görürsün diyenleride vs bir sürü şeyler o yüzden kullanacaksan bir kişiyle kalma bir çok doktorda sorularini sor görüşlerini al her ilacı kotuleyenler var hangi birine güveneceksin o yüzden hemen karar verme birikik yap derim zaten şuan durumlarda sıkıntılı Allah herkesin gönlündekini hayırlı kılar inşallah.

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #12 : 21 Mart 2020, 18:02:13 »
Amin inşaallah hayırlısı bakalım hepimiz için en iyisi olur inşaallah bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine :)

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 21 Mart 2020, 18:44:22 »
ekim olur bu yaşta olur çok da güzel olur ( doğru  yerlerde yapılırsa )

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #14 : 21 Mart 2020, 19:01:02 »
ekim olur bu yaşta olur çok da güzel olur ( doğru  yerlerde yapılırsa )
Eyvallah , inşaallah iyi yorum insanı mutlu ediyor inşaallah sonuçta iyi olur daha mutlu oluruz yaşımız genç kötü bir sonuç kalıcı bir kötü görüntü bırakıcak sonrası da pişmanlık olabilir ama olucak olanında önüne geçilmiyor :)

Facebook Twitter Instagram