Gönderen Konu: 8 Aydır Finansterid Kullandım Sonuç!!!  (Okunma sayısı 6325 defa)

tekegemen

• Jr. Member
  • **
  • hermest saç ekimi
Ynt: 8 Aydır Finansterid Kullandım Sonuç!!!
« Yanıtla #16 : 14 Mayıs 2020, 19:54:05 »
hiç farketmemiş gibi sadece daha canlı görünüyor belki o da çekimdendir.
  • Ekim Merkezi ismi hermest saç ekimi merkezi

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2020, 21:03:47 »
hiç farketmemiş gibi sadece daha canlı görünüyor belki o da çekimdendir.
Banada bi değişiklik yok gibi geldi zaten şu an 10 ay oldu finansterid in yanında xpecia Biotin de kullanıyorum hala

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Mayıs 2020, 02:00:02 »
Banada bi değişiklik yok gibi geldi zaten şu an 10 ay oldu finansterid in yanında xpecia Biotin de kullanıyorum hala

Sizde ise yaramamış maalesef finasta gecici çözüm değil çünkü belli muddet sonra islevini yitiriyor .anlamadığım asmed finasteridi şart kosmaz diye biliyordum ilginç geldi kişinin kararına bırakması lazım bence .forumda var çünkü kullanmak istemeyip kabul edip ekim yaptıkları kişiler var size neden öyle demiş tuhaf.

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 15 Mayıs 2020, 02:19:43 »
Sizde ise yaramamış maalesef finasta gecici çözüm değil çünkü belli muddet sonra islevini yitiriyor .anlamadığım asmed finasteridi şart kosmaz diye biliyordum ilginç geldi kişinin kararına bırakması lazım bence .forumda var çünkü kullanmak istemeyip kabul edip ekim yaptıkları kişiler var size neden öyle demiş tuhaf.
Bende anlamadım valla bi bana var garezleri heralde elli defa konuştum yok son bi kez daha forum doldurup göndercem artık kabul ederlerse yaptırırım etmezlerse zaten 30 yaşından sonra saç ı ne yapayım amk 10 ay olmuş zaten finansterid kullanalı daha baba 2 ay daha kullan derlerse zaten asmed gözümde biter

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #20 : 15 Mayıs 2020, 02:22:25 »
Son durum Önceki sonraki halini  yan yana  koyarmisin    nasıl  etki etmemiş 8 ayda enterasan

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 15 Mayıs 2020, 02:49:04 »
Bende anlamadım valla bi bana var garezleri heralde elli defa konuştum yok son bi kez daha forum doldurup göndercem artık kabul ederlerse yaptırırım etmezlerse zaten 30 yaşından sonra saç ı ne yapayım amk 10 ay olmuş zaten finansterid kullanalı daha baba 2 ay daha kullan derlerse zaten asmed gözümde biter

Tuhaf buldum açıkçası forumda finansi şart kosmuyor diyenler vardi anlamadım   Ankara muttalip keser hocaya bir görüş derim kalitele bakımından aynilar hem muttalip hoca az grefle iyi işler yapıyor bence orayla bir görüş istersen.finasterid konusu gerçekten kişiden kisiye değişiyor bazılarında çok iyi ise yarıyor bazılarında 1-2 sene sonra işlevini yitiriyor hatta bazilarida proscar kullandım saçlarımı daha çok döktü diyenlerde var bu forumda da var başka forumlarda da gordum ilginç yani bu ilaç konuları.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 15 Mayıs 2020, 02:54:30 »
Dutasterid ve Finansterid birlikte günde 1 er tane kullansam acaba nasıl bi zararı ve yararı olur

Bu soruna kimse bisi dememiş normalde kimseye şunu kullan şunu kullanma demem ama bu söylediğin çok zararlı ve böyle  Birseyi kimse yapmaz yapan kisidede çok büyük sorun vardır demektir . egerki dutas kesin kullanicam diyorsanız haftada 2  yeterli olur bence sakın günde birer tane almak gibi kötü bir hata yapmayın.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 15 Mayıs 2020, 13:14:32 »
Son durum Önceki sonraki halini  yan yana  koyarmisin    nasıl  etki etmemiş 8 ayda enterasan
Finasteride başarı oranı zannetiğiniz kadar yüksek değil.Yabancı forumlarda finden etki görmemiş hatta onu geçtim dutasa rağmen kel kalmış çok fazla kişi var.Benim mesela açılmam devam ediyor fine rağmen

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 15 Mayıs 2020, 14:45:50 »
Bende 4 ayda etkisi gördüm   

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 15 Mayıs 2020, 17:09:25 »
İlk başladığım halim

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 15 Mayıs 2020, 17:11:22 »
9 ay finansterid
5 aydırda Xpecia, Biotin ve Kansızlık Hapı kullanmış halim

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 15 Mayıs 2020, 17:11:47 »
Şu an 10 ay oldu

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 15 Mayıs 2020, 17:12:26 »
Ense son hali

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 15 Mayıs 2020, 17:16:44 »
Fark var ama    9 vaya göre  az    kişiden kişiye değişir    bazılarında erken  etkisi gösteriyor  bazılarında  birbuçuk  Sene buluyor

Facebook Twitter Instagram