Gönderen Konu: Saç ekimi düşünüyorum fikriniz lazım  (Okunma sayısı 1255 defa)

ztekin

• Full Member
Saç ekimi düşünüyorum fikriniz lazım
« : 11 Nisan 2020, 20:10:29 »
Arkadaşlar merhabalar uzun süredir ziyaretçi olarak forumu  takip etmekteyim askere gittik geldik artık üye olma vakti geldi :)

Öncelikle yaşım 25 saç ekimi düşünüyorum ancak korktuğum iki şey var birincisi saç ekiminden sonra kalan saçları korumak mümkünmü şu anda döküm devam ediyor.
İkincisi çim adam  gibi bir görüntü istemiyorum aşağıda paylaştığım 2 sene önceki doğal görünüme ulaşabilirmiyim.  1 2 firma ile görüştüm ancak firmalar ticari amaçla düşündüğü için yorumları pek tatmin etmedi sizlere sormak istedim.

Kel123

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum fikriniz lazım
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2020, 21:16:47 »
Ön çizgi doğal olmamış hocam ama sonuç başarılı

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2020, 21:28:48 »
Çim adam görüntüsü olmanız için kasaplıktan ekimci olan birine ekim yaptırmanız sayesinde olur.Ki bu forumla tanışdığın için şanslısın.İncelmiş aşırı saçın var.Öncelikle bir süre fin kullan diyorum. Daha sonra kafana göre bütçene göre bir ekimciye 4000 civarı greft ekimle güzel bir görüntü oluşur.
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

ztekin

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2020, 23:23:22 »
Çim adam görüntüsü olmanız için kasaplıktan ekimci olan birine ekim yaptırmanız sayesinde olur.Ki bu forumla tanışdığın için şanslısın.İncelmiş aşırı saçın var.Öncelikle bir süre fin kullan diyorum. Daha sonra kafana göre bütçene göre bir ekimciye 4000 civarı greft ekimle güzel bir görüntü oluşur.
Hocam yorumunuz için çok teşekkürler fin dediğiniz olay ne oluyor googlede yazdım ancak farklı şeyler çıktı
Ekim Tarihi: 03.04.2021
Ekim Merkezi ismi: Asuman Hair
Greft Miktarı: 3800
Yaşınız: 25

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21184.0

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2020, 23:28:37 »
Hocam yorumunuz için çok teşekkürler fin dediğiniz olay ne oluyor googlede yazdım ancak farklı şeyler çıktı
Finasterid,  Proskar, Propecia hepsi aynı.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2020, 23:57:32 »
Finasterid,  Proskar, Propecia hepsi aynı.

Hepsi aynıysa isimler niye değişik

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2020, 00:34:22 »
Dinodin11 hocam Maşallah ınız var sizden hiç  bişey kaçmıyor. İçerik olarak demek istedim. Propecia yı tek tablet olarak alabiliyoruz direk saç için üretilmiş ,diğer ikiside prostat tedavisi amacıyla bildiğim kadarıyla ama içindeki özellikler aynı onları dörde veya beşe bölerek kullanıyoruz dosajları propecia dan yüksek olduğu için. Fiyat olarakta proskar en uygunu.

Siz bunu benden iyi biliyorsunuz ; soru sizden ama bilgi ve detay arkadaş için alınmayın. Eksiğim varsa siz tamamlayın yanlış ve hatalı bişey yazmak istemem.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2020, 00:39:42 »

Dinodinim
Finasteride etken maddenin ismi
Propepecia 1mg finasteride içeren proscar ise 5mg finasteride içeren merck&sharp firmasının jenerik isimleri..

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2020, 00:47:06 »
Dinodin11 hocam Maşallah ınız var sizden hiç  bişey kaçmıyor. İçerik olarak demek istedim. Propecia yı tek tablet olarak alabiliyoruz direk saç için üretilmiş ,diğer ikiside prostat tedavisi amacıyla bildiğim kadarıyla ama içindeki özellikler aynı onları dörde veya beşe bölerek kullanıyoruz dosajları propecia dan yüksek olduğu için. Fiyat olarakta proskar en uygunu.

Siz bunu benden iyi biliyorsunuz ; soru sizden ama bilgi ve detay arkadaş için alınmayın. Eksiğim varsa siz tamamlayın yanlış ve hatalı bişey yazmak istemem.

Estefirullah bitanem
Ben sadece arkadaşın bilgilenmesi için bu açıklamayı yapmanı istedim.

Proscarın ucuz olmasının sebebi ilaç olması, yani dediğin gibi prostat ilacı.  O yüzden devletimiz ilacın yüzde yediyüzünü karşılıyor. Propecia eğer gene prostat için olsaydı ve bir mg den satılıyor olsaydı proscar  5 mg dan beş katı daha ucuz olurdu.

Yani anlaşılan dünya genelinde kabul görülen evrensel kavram( saçsızlık bir hastalık değil) kozmatik bir kayıp. O yüzden kim kimden ve neyden ne alırsa kar kalıyor

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Nisan 2020, 00:50:53 »
Dinodinim
Finasteride etken maddenin ismi
Propepecia 1mg finasteride içeren proscar ise 5mg finasteride içeren merck&sharp firmasının jenerik isimleri..

Helal ve sade bir açıklama teşekkür ederim bilge adam

ztekin

• Full Member
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2021, 20:00:49 »
Merhabalar üyelik bilgilerimi unuttuğum için yazamamıştım.  3 nisan günü asuman hanım ve ekibine saç ekimi için gideceğim. Asuman hanım ekime kadar biotin ve xpecia kullanmamı söyledi şuan onu kullanıyorum. Ekim yapılınca fotoğrafları paylaşırım:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2021, 20:04:09 »
Merhabalar üyelik bilgilerimi unuttuğum için yazamamıştım.  3 nisan günü asuman hanım ve ekibine saç ekimi için gideceğim. Asuman hanım ekime kadar biotin ve xpecia kullanmamı söyledi şuan onu kullanıyorum. Ekim yapılınca fotoğrafları paylaşırım:)

Hayırlı olsun kardeşim
Global Moderator

ztekin

• Full Member
« Yanıtla #12 : 03 Mart 2021, 20:16:06 »
Teşekkürler üstad:)