Gönderen Konu: Fikriniz nedir?  (Okunma sayısı 1134 defa)

Iceberk

• Yeni üye
  • *
Fikriniz nedir?
« : 30 Mayıs 2019, 03:07:57 »
Selamlar herkese arkadaşlar yıllar önce fue yöntemiyle saç ektirmiştim. Ancak ekim hem başarısız oldu hem de donör epey yıprandı. 2. ekimi sakaldan yaptırmayı düşünüyorum çünkü ense ve kulak bölgesinden artık saç imkanı yok alınamaz. Tabi yine de emin değilim. Fotoğrafları ekliyorum. Sizce benim sakaldan kaç greft çıkar? Çıkan greftlerle yeni ekilen saçlar kafamda kapatıcılık sağlar mı? Ya da hiç bulaşmayayım mı bu işe? Fikirlerinizi bekliyorum

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fikriniz nedir?
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2019, 09:46:01 »
Sakal sık görünüyor.Bir de donör fotorafı paylaşırsan net yorumlar yapılabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2019, 10:31:38 »
ön frontal bölgeye ekım yapılabılır ortaya kadar fınasterıd kullanırsanızda tepeyı toparlar boylelıkle daha genıs alana ekım yapılmasına gerek kalmaz ılerıde ekım yaptırırsın
Global Moderator

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2019, 17:05:05 »
doner bölgeninde bir fotoğrafını atsaydın keşke ,mecbur kalmadıkça bence sakaldan ekim yaptırma.

Sarhoş

• Full Member
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2019, 17:52:45 »
Hocam benim sakalım çok sık olmamasına rağmen,Yalnızca işaret parmağım kadar yerden 550 köke kadar sakal çıktı.Sakal kökleri bana göre enseden daha çabuk zamanda alınıyor.İşlemi daha kolay oluyor.4.gün toparlanmaya başladı.Bende hiç ağrı olmadı diyebilirim.Özellikle arka taraflara serpiştirilerek ekildi.Sizde baya bir sakal görüyorum bence başarılı bir işlem olacak gibi gözüküyor.Ama yinede ense donörünü görmekte fayda var.

Iceberk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2019, 19:57:46 »
Sakal sık görünüyor.Bir de donör fotorafı paylaşırsan net yorumlar yapılabilir.

Hocam ense(donör) gerçekten çok seyrek. Zekeriya Kul Hoca'ya geçtiğimiz mayıs sormuştum saçın seyrek buradan alınmaz demişti. Ben aslında saç ekim defterini kapatmıştım o sebepten.  Ancak son zamanlarda başarılı sakaldan kafaya ekimler görüyorum o yüzden tekrar düşünüyorum. Yani ektirirsem ancak sakaldan alım yaptırabilirim. Sizce kaç greft çıkar sakaldan tahmini?

Iceberk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2019, 19:59:17 »
Hocam benim sakalım çok sık olmamasına rağmen,Yalnızca işaret parmağım kadar yerden 550 köke kadar sakal çıktı.Sakal kökleri bana göre enseden daha çabuk zamanda alınıyor.İşlemi daha kolay oluyor.4.gün toparlanmaya başladı.Bende hiç ağrı olmadı diyebilirim.Özellikle arka taraflara serpiştirilerek ekildi.Sizde baya bir sakal görüyorum bence başarılı bir işlem olacak gibi gözüküyor.Ama yinede ense donörünü görmekte fayda var.

Sarhoş Hocam sadece sakalı donör olarak kullanabilirim eğer ektireceksem. Enseden alıma bir daha girişmem asla. Sizin konunuz var mıydı burada? Nerede ektirmiştiniz?

Sarhoş

• Full Member
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2019, 20:25:24 »
Hocam benim konum şu topic'te https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8160.0 Yalnız ben sakal fotolarını atmadım.Çünkü öyle yoğun bir alım olmadı.Diğer gün belirsizdi keşke atsaydım :)

Iceberk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Mayıs 2019, 20:57:56 »
Hocam benim konum şu topic'te https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8160.0 Yalnız ben sakal fotolarını atmadım.Çünkü öyle yoğun bir alım olmadı.Diğer gün belirsizdi keşke atsaydım :)

Baktım hocam çok yeniymiş sizin ekim. İStediğiniz gibi olur inşallah. Beklemek ve belirsizlik can sıkıcı sabır diliyorum

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2019, 17:36:43 »
sakaldan 1500 greft çıkar hatta istesen tüm sakal alınıpta ekilebilir  :) bu şekilde ektiren tanıdığım biriside var ama tabi sakalı kullanamazsın doğal olarak ömür boyu sakalsız gezersin.

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2019, 02:27:41 »
Abi dönorün resmi yok Ama saçların sanki çok kuvvetli gibi duruyor. Siz dönorüde paylaşın lütfen

Facebook Twitter Instagram