Gönderen Konu: 17 yaşında saç gerilemesi  (Okunma sayısı 2783 defa)

Rowoon

• Yeni üye
  • *
17 yaşında saç gerilemesi
« : 05 Mayıs 2020, 17:51:20 »
Öncelikle merhabalar başlıkta da gördüğünüz gibi böyle bir sorunla karşılaştım saçlarım zaten ince telli ancak fotoğrafta göründüğü gibi saç çizgisinde belirgin bir incelme var sanki ve saçımın üst kısmında belirli bir noktaya kadar seyrek ışıkta felan rahat saç derim görünüyor şakaklarım biraz açık ama benim doğal saç çizgim zannediyorum çocukluğumdan beri saç çizgim öyle çünkü
saçlarım şu an çok iyi ancak zamanla daha kötü olacağını ailemden görebiliyorum ve saçlarım bana uzun yıllar lazım olucak (kızlar için vs. değil) yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.  :)

Not: Siteye daha yeni kayıt oldum bazı şeyleri bilmiyorum belki konuyu bile doğru yere açmamış olabilirim anlayış gösterirseniz sevinirim.

heprotar

• Sr. Member
Ynt: 17 yaşında saç gerilemesi
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2020, 19:41:27 »
bence bu olgunluk çizgisi yani şu aşamada sende tehlikeli bir dökülme var diyemeyiz yinede kafam rahat olsun diyorsan al bir dermastamp arada ön çizgiyi damgala.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2020, 22:13:31 »
Salgın bitince doktora gitmelisin baksın  o en doğrusunu söyler
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2020, 03:31:36 »
minyatürleşme belirtisi yok rahat ol takma kafana bence normal bir durum yaşın ilerlemesi ile ilgili.

xcload

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2020, 17:40:06 »
bence bu olgunluk çizgisi yani şu aşamada sende tehlikeli bir dökülme var diyemeyiz yinede kafam rahat olsun diyorsan al bir dermastamp arada ön çizgiyi damgala.

hocam derma stamp hakkında daha fazla bilgi verebilirmisiniz

tekegemen

• Jr. Member
  • **
  • hermest saç ekimi
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2020, 19:47:20 »
bence normal bu bana öyle geldi
  • Ekim Merkezi ismi hermest saç ekimi merkezi

Facebook Twitter Instagram